Eerste Divisie - Hollandia
hétfő, 09.04.2018
19:00
19:00

Jong Utrecht

Volendam
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Utrecht |
| Vendég: | Volendam |
| Távolság: | 45.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 4.50 | 1.64 | 2 | 2.29 | 1.22 | |||
| 22% | 18% | 60% | 1.64 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.39 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 81% | 19% | 65% | 35% | 43% | 57% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-08 | Volendam | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2017-02-13 | Jong Utrecht | 2 - 4 | Volendam |
| 2016-09-16 | Volendam | 2 - 2 | Jong Utrecht |
Jong Utrecht utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Almere City | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2018-04-02 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Go Ahead Eagles |
| 2018-03-30 | Jong AZ | 1 - 3 | Jong Utrecht |
| 2018-03-23 | Jong Utrecht | 1 - 4 | Jong PSV |
| 2018-03-16 | FC Eindhoven | 5 - 2 | Jong Utrecht |
| 2018-03-12 | Jong Utrecht | 0 - 2 | NEC Nijmegen |
| 2018-03-09 | MVV Maastricht | 3 - 1 | Jong Utrecht |
| 2018-03-05 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2018-02-26 | Jong Utrecht | 2 - 1 | Jong Ajax |
| 2018-02-16 | Helmond Sport | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-02-09 | Jong Utrecht | 5 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2018-02-02 | De Graafschap | 7 - 0 | Jong Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 67% | 50% |
Volendam utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | FC Emmen | 2 - 3 | Volendam |
| 2018-04-02 | Volendam | 4 - 1 | Jong AZ |
| 2018-03-30 | Cambuur | 2 - 2 | Volendam |
| 2018-03-25 | Volendam | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2018-03-16 | Jong PSV | 2 - 1 | Volendam |
| 2018-03-12 | Volendam | 2 - 2 | MVV Maastricht |
| 2018-03-09 | NEC Nijmegen | 3 - 0 | Volendam |
| 2018-03-02 | Volendam | 3 - 2 | FC Eindhoven |
| 2018-02-23 | Telstar | 5 - 2 | Volendam |
| 2018-02-16 | Volendam | 4 - 1 | Dordrecht |
| 2018-02-09 | De Graafschap | 2 - 1 | Volendam |
| 2018-02-02 | Volendam | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fortuna Sittard | 34 | +36 | 68 |
| 2 | NEC Nijmegen | 33 | +33 | 64 |
| 3 | Jong Ajax | 33 | +28 | 64 |
| 4 | Jong PSV | 34 | +16 | 58 |
| 5 | De Graafschap | 34 | +25 | 55 |
| 6 | Telstar | 34 | +3 | 55 |
| 7 | FC Emmen | 34 | +9 | 54 |
| 8 | MVV Maastricht | 34 | +3 | 46 |
| 9 | Volendam | 34 | -3 | 46 |
| 10 | Cambuur | 34 | -3 | 46 |
| 11 | Almere City | 34 | -6 | 46 |
| 12 | Dordrecht | 34 | -18 | 46 |
| 13 | Den Bosch | 34 | +9 | 44 |
| 14 | FC Oss | 34 | -8 | 44 |
| 15 | Jong AZ | 34 | -12 | 42 |
| 16 | Go Ahead Eagles | 34 | -10 | 37 |
| 17 | FC Eindhoven | 34 | -26 | 37 |
| 18 | Helmond Sport | 34 | -12 | 35 |
| 19 | RKC Waalwijk | 34 | -26 | 29 |
| 20 | Jong Utrecht | 34 | -38 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jong Utrecht | |
| Volendam | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jong Utrecht | Volendam |
|---|---|---|---|
| 1 | Fortuna Sittard | 1 - 0 | |
| 2 | NEC Nijmegen | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Jong Ajax | 2 - 1 | 7 - 0 |
| 4 | Jong PSV | 1 - 4 | 2 - 1 |
| 5 | De Graafschap | 1 - 4 | 2 - 1 |
| 6 | Telstar | 0 - 1 | 5 - 2 |
| 7 | FC Emmen | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 8 | MVV Maastricht | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Volendam | - | |
| 10 | Cambuur | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 11 | Almere City | 2 - 4 | |
| 12 | Dordrecht | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Den Bosch | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 14 | FC Oss | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 15 | Jong AZ | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Go Ahead Eagles | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | FC Eindhoven | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Helmond Sport | 0 - 0 | 1 - 4 |
| 19 | RKC Waalwijk | 5 - 2 | 1 - 3 |
| 20 | Jong Utrecht | - |
Liga pozíció
| Jong Utrecht | Volendam | |
| Pozíció | 20 | 9 |
| Pontok | 23 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 12 |
| Pontok | 17 | 15 |
Liga forma
| Jong Utrecht | Volendam | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 23 |
13
7 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 10 |
4
3 10 |
Liga gólok
| Jong Utrecht | Volendam | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
73 |
57
60 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
32 |
23
36 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (339) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1101) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.85 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.40 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 66% |
| Felett 3.5 | 43% |
Jong Utrecht következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Telstar | - | Jong Utrecht |
| 2018-04-20 | Jong Utrecht | - | Fortuna Sittard |
| 2018-04-28 | FC Emmen | - | Jong Utrecht |
| 2018-08-17 | Go Ahead Eagles | - | Jong Utrecht |
| 2018-08-27 | Jong Utrecht | - | NEC Nijmegen |
| 2018-08-31 | Telstar | - | Jong Utrecht |
Volendam következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Volendam | - | RKC Waalwijk |
| 2018-04-20 | Volendam | - | Jong Ajax |
| 2018-04-28 | Almere City | - | Volendam |
| 2018-07-24 | Heracles | - | Volendam |
| 2018-08-04 | VVV-Venlo | - | Volendam |
| 2018-08-17 | Volendam | - | Den Bosch |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 4.50 | 1.64 |
| Valószínűség | 22% | 18% | 60% |
| 2 @ 1.64 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.22 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 6.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.87 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 3.5 @ 1.72 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-09 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
