Eerste Divisie - Hollandia
hétfő, 11.12.2017
19:00
19:00

Jong AZ

Cambuur
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Alkmaar |
| Vendég: | Leeuwarden |
| Távolság: | 95.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.60 | 2.20 | X2 | 1.70 | 1.39 | |||
| 36% | 21% | 43% | 1.39 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.39 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 84% | 16% | 66% | 34% | 38% | 62% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Jong AZ utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-01 | De Graafschap | 1 - 0 | Jong AZ |
| 2017-11-27 | Jong AZ | 0 - 2 | Volendam |
| 2017-11-24 | Dordrecht | 3 - 2 | Jong AZ |
| 2017-11-20 | Jong AZ | 4 - 2 | Jong Ajax |
| 2017-11-03 | Almere City | 3 - 2 | Jong AZ |
| 2017-10-27 | Go Ahead Eagles | 2 - 1 | Jong AZ |
| 2017-10-23 | FC Oss | 2 - 1 | Jong AZ |
| 2017-10-20 | Jong AZ | 2 - 1 | FC Emmen |
| 2017-10-16 | Jong AZ | 1 - 3 | Helmond Sport |
| 2017-10-06 | Jong PSV | 1 - 2 | Jong AZ |
| 2017-09-29 | Jong AZ | 1 - 2 | FC Eindhoven |
| 2017-09-22 | Fortuna Sittard | 5 - 1 | Jong AZ |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 11 | 10 | 5 | |
| 25% | 0% | 75% | 92% | 83% | 42% |
Cambuur utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-01 | Cambuur | 2 - 1 | Telstar |
| 2017-11-27 | FC Eindhoven | 2 - 1 | Cambuur |
| 2017-11-24 | Cambuur | 2 - 2 | Den Bosch |
| 2017-11-17 | Cambuur | 1 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-11-03 | NEC Nijmegen | 3 - 1 | Cambuur |
| 2017-10-27 | Cambuur | 0 - 1 | Jong PSV |
| 2017-10-24 | Den Bosch | 0 - 2 | Cambuur |
| 2017-10-20 | Almere City | 1 - 1 | Cambuur |
| 2017-10-13 | Cambuur | 1 - 3 | FC Oss |
| 2017-10-06 | FC Emmen | 2 - 0 | Cambuur |
| 2017-09-29 | Cambuur | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2017-09-22 | MVV Maastricht | 1 - 1 | Cambuur |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 42% | 25% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 16 | +20 | 36 |
| 2 | Fortuna Sittard | 17 | +25 | 35 |
| 3 | Jong Ajax | 16 | +13 | 32 |
| 4 | De Graafschap | 17 | +15 | 28 |
| 5 | Den Bosch | 16 | +12 | 27 |
| 6 | FC Emmen | 17 | +6 | 27 |
| 7 | Telstar | 17 | -3 | 27 |
| 8 | Jong PSV | 16 | +2 | 24 |
| 9 | Almere City | 17 | -3 | 24 |
| 10 | FC Oss | 16 | -5 | 23 |
| 11 | MVV Maastricht | 17 | -2 | 22 |
| 12 | FC Eindhoven | 16 | -5 | 21 |
| 13 | Dordrecht | 17 | -17 | 19 |
| 14 | Go Ahead Eagles | 16 | -2 | 18 |
| 15 | RKC Waalwijk | 17 | -8 | 18 |
| 16 | Cambuur | 16 | -6 | 17 |
| 17 | Jong AZ | 16 | -8 | 16 |
| 18 | Volendam | 17 | -7 | 14 |
| 19 | Helmond Sport | 16 | -11 | 11 |
| 20 | Jong Utrecht | 17 | -16 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jong AZ | |
| Cambuur | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jong AZ | Cambuur |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 3 - 1 | |
| 2 | Fortuna Sittard | ||
| 3 | Jong Ajax | 4 - 2 | |
| 4 | De Graafschap | 2 - 0 | |
| 5 | Den Bosch | ||
| 6 | FC Emmen | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Telstar | 2 - 2 | |
| 8 | Jong PSV | ||
| 9 | Almere City | 1 - 1 | |
| 10 | FC Oss | ||
| 11 | MVV Maastricht | 1 - 1 | |
| 12 | FC Eindhoven | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Dordrecht | ||
| 14 | Go Ahead Eagles | 1 - 3 | |
| 15 | RKC Waalwijk | 2 - 1 | |
| 16 | Cambuur | - | |
| 17 | Jong AZ | - | |
| 18 | Volendam | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Helmond Sport | 1 - 3 | |
| 20 | Jong Utrecht |
Liga pozíció
| Jong AZ | Cambuur | |
| Pozíció | 17 | 16 |
| Pontok | 16 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 11 |
| Pontok | 10 | 8 |
Liga forma
| Jong AZ | Cambuur | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 10 |
4
5 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 3 |
2
2 4 |
Liga gólok
| Jong AZ | Cambuur | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
32 |
18
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
13 |
8
12 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (165) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (529) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.21 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.76 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.44 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 66% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 68% |
| Felett 3.5 | 42% |
Jong AZ következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | MVV Maastricht | - | Jong AZ |
| 2017-12-22 | Jong AZ | - | NEC Nijmegen |
| 2018-01-12 | RKC Waalwijk | - | Jong AZ |
| 2018-01-15 | Jong AZ | - | Cambuur |
| 2018-01-22 | Jong AZ | - | Den Bosch |
| 2018-01-26 | Telstar | - | Jong AZ |
Cambuur következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | Cambuur | - | Dordrecht |
| 2017-12-22 | Helmond Sport | - | Cambuur |
| 2018-01-12 | Cambuur | - | De Graafschap |
| 2018-01-15 | Jong AZ | - | Cambuur |
| 2018-01-22 | Jong Ajax | - | Cambuur |
| 2018-01-26 | Jong Utrecht | - | Cambuur |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.60 | 2.20 |
| Valószínűség | 36% | 21% | 43% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 1.39 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-11 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
