K League 1 - Dél-Korea
szombat, 31.03.2018
06:00
06:00

Jeju

Suwon Bluewings
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Seogwipo |
| Vendég: | Suwon |
| Távolság: | 448.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Csedzsui Világbajnoki Stadion |
| Befogadóképesség: | 35 657 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.10 | 3.00 | 1X | 1.39 | 1.57 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.39 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Jeju | 0 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2017-09-20 | Suwon Bluewings | 2 - 3 | Jeju |
| 2017-07-09 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Jeju |
| 2017-06-06 | Jeju | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2017-04-30 | Jeju | 1 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2016-07-31 | Suwon Bluewings | 5 - 3 | Jeju |
| 2016-06-25 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Jeju |
| 2016-04-10 | Jeju | 2 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2015-10-18 | Suwon Bluewings | 0 - 1 | Jeju |
| 2015-08-16 | Jeju | 2 - 4 | Suwon Bluewings |
| 2015-06-17 | Jeju | 3 - 4 | Suwon Bluewings |
| 2015-05-16 | Suwon Bluewings | 1 - 0 | Jeju |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 7 | 6 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 58% | 50% | 42% |
Jeju utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Ulsan HD | 0 - 1 | Jeju |
| 2018-03-14 | Jeju | 0 - 2 | Guangzhou |
| 2018-03-10 | Gyeongnam | 2 - 0 | Jeju |
| 2018-03-06 | Guangzhou | 5 - 3 | Jeju |
| 2018-03-01 | Jeju | 0 - 0 | Seoul |
| 2018-02-21 | Buriram Utd | 0 - 2 | Jeju |
| 2018-02-14 | Jeju | 0 - 1 | Cerezo Osaka |
| 2017-11-19 | Seoul | 3 - 2 | Jeju |
| 2017-11-05 | Jeju | 0 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2017-10-29 | Jeonbuk Motors | 3 - 0 | Jeju |
| 2017-10-22 | Ulsan HD | 0 - 1 | Jeju |
| 2017-10-14 | Jeju | 1 - 0 | Gangwon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Suwon Bluewings utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Suwon Bluewings | 1 - 1 | Pohang Steelers |
| 2018-03-13 | Shanghai Shenhua | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2018-03-10 | Daegu | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2018-03-07 | Suwon Bluewings | 1 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2018-03-01 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Jeonnam Dragons |
| 2018-02-21 | Suwon Bluewings | 1 - 2 | Kashima Antlers |
| 2018-02-14 | Sydney FC | 0 - 2 | Suwon Bluewings |
| 2018-01-30 | Suwon Bluewings | 5 - 1 | Thanh Hoa |
| 2017-11-19 | Jeonbuk Motors | 2 - 3 | Suwon Bluewings |
| 2017-11-05 | Jeju | 0 - 0 | Suwon Bluewings |
| 2017-10-29 | Suwon Bluewings | 2 - 1 | Gangwon |
| 2017-10-25 | Busan I'Park | 1 - 1 | Suwon Bluewings |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 42% | 17% |
Tabella K League 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gyeongnam | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Gangwon | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Pohang Steelers | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Suwon Bluewings | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Incheon Utd | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Jeju | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Gimcheon Sangmu | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Jeonnam Dragons | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Seoul | 3 | -2 | 1 |
| 11 | Daegu | 3 | -5 | 1 |
| 12 | Ulsan HD | 3 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jeju | |
| Suwon Bluewings | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jeju | Suwon Bluewings |
|---|---|---|---|
| 1 | Gyeongnam | ||
| 2 | Gangwon | ||
| 3 | Pohang Steelers | ||
| 4 | Jeonbuk Motors | ||
| 5 | Suwon Bluewings | - | |
| 6 | Incheon Utd | ||
| 7 | Jeju | - | |
| 8 | Gimcheon Sangmu | ||
| 9 | Jeonnam Dragons | ||
| 10 | Seoul | 0 - 0 | |
| 11 | Daegu | 0 - 2 | |
| 12 | Ulsan HD |
Liga pozíció
| Jeju | Suwon Bluewings | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 4 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 1 | 3 |
Liga forma
| Jeju | Suwon Bluewings | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 1 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Jeju | Suwon Bluewings | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
4
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
2
0 |
Teljes statisztika K League 1
| Mérkőzések (18) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 17% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (47) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 22% |
Jeju következő 6 mérkőzések
| 2018-04-03 | Cerezo Osaka | - | Jeju |
| 2018-04-08 | Jeju | - | Gimcheon Sangmu |
| 2018-04-11 | Jeonnam Dragons | - | Jeju |
| 2018-04-14 | Jeju | - | Incheon Utd |
| 2018-04-17 | Jeju | - | Buriram Utd |
| 2018-04-22 | Jeju | - | Jeonbuk Motors |
Suwon Bluewings következő 6 mérkőzések
| 2018-04-03 | Suwon Bluewings | - | Sydney FC |
| 2018-04-08 | Suwon Bluewings | - | Seoul |
| 2018-04-11 | Gangwon | - | Suwon Bluewings |
| 2018-04-14 | Suwon Bluewings | - | Gimcheon Sangmu |
| 2018-04-17 | Kashima Antlers | - | Suwon Bluewings |
| 2018-04-22 | Incheon Utd | - | Suwon Bluewings |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.10 | 3.00 |
| Valószínűség | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 04:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
