Szerb Kupa - Szerbia
szerda, 14.03.2018
12:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ivanjica |
| Vendég: |
Belgrád |
| Távolság: |
138.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Ivanjica
|
| Befogadóképesség: |
5 000 (3 000) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 11.00 |
7.00 |
1.16 |
2 |
|
|
|
4.50 |
1.02 |
| 21% |
33% |
46% |
1.16 |
|
|
|
10% |
90% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.65 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.26 |
1.29 |
| 74% |
26% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
27% |
73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-11-19 |
Javor Ivanjica
|
0 - 2 |
Partizan
|
|
2017-07-29 |
Partizan
|
2 - 1 |
Javor Ivanjica
|
|
2017-05-05 |
Javor Ivanjica
|
1 - 2 |
Partizan
|
|
2016-12-04 |
Partizan
|
2 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2016-08-10 |
Javor Ivanjica
|
0 - 2 |
Partizan
|
|
2016-05-11 |
Partizan
|
2 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2016-04-06 |
Javor Ivanjica
|
1 - 2 |
Partizan
|
|
2015-10-18 |
Partizan
|
3 - 2 |
Javor Ivanjica
|
|
2014-04-12 |
Javor Ivanjica
|
0 - 1 |
Partizan
|
|
2013-10-05 |
Partizan
|
0 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2013-04-13 |
Javor Ivanjica
|
0 - 1 |
Partizan
|
|
2012-10-07 |
Partizan
|
2 - 1 |
Javor Ivanjica
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
11 |
|
9 |
5 |
1 |
| 0% |
8% |
92% |
|
75% |
42% |
8% |
Javor Ivanjica utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Rad Belgrade
|
2 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2018-03-07 |
Javor Ivanjica
|
1 - 3 |
Radnicki Nis
|
|
2018-03-03 |
Zemun
|
0 - 2 |
Javor Ivanjica
|
|
2018-02-24 |
Javor Ivanjica
|
3 - 0 |
Mladost Lucani
|
|
2018-02-17 |
Crvena Zvezda
|
3 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2017-12-13 |
Javor Ivanjica
|
0 - 1 |
Napredak Kr.
|
|
2017-12-09 |
Vojvodina
|
0 - 3 |
Javor Ivanjica
|
|
2017-12-03 |
Javor Ivanjica
|
0 - 3 |
Vozdovac
|
|
2017-11-29 |
Sp. Subotica
|
4 - 0 |
Javor Ivanjica
|
|
2017-11-25 |
Macva Sabac
|
1 - 1 |
Javor Ivanjica
|
|
2017-11-19 |
Javor Ivanjica
|
0 - 2 |
Partizan
|
|
2017-11-04 |
Borac Cacak
|
2 - 1 |
Javor Ivanjica
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
11 |
7 |
2 |
| 25% |
8% |
67% |
|
92% |
58% |
17% |
Partizan utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-11 |
Cukaricki
|
0 - 2 |
Partizan
|
|
2018-03-07 |
Partizan
|
3 - 1 |
Rad Belgrade
|
|
2018-03-03 |
Radnicki Nis
|
1 - 0 |
Partizan
|
|
2018-02-25 |
Partizan
|
1 - 1 |
Zemun
|
|
2018-02-22 |
Viktoria Plzen
|
2 - 0 |
Partizan
|
|
2018-02-18 |
Mladost Lucani
|
1 - 2 |
Partizan
|
|
2018-02-15 |
Partizan
|
1 - 1 |
Viktoria Plzen
|
|
2017-12-13 |
Partizan
|
1 - 1 |
Crvena Zvezda
|
|
2017-12-10 |
Napredak Kr.
|
2 - 1 |
Partizan
|
|
2017-12-07 |
Dinamo Kijev
|
4 - 1 |
Partizan
|
|
2017-12-03 |
Partizan
|
1 - 1 |
Vojvodina
|
|
2017-11-29 |
Vozdovac
|
0 - 1 |
Partizan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
4 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
33% |
17% |
Tabella Javor Ivanjica
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Super Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Crvena Zvezda |
27 |
22 |
4 |
1 |
65 |
12 |
+53 |
68 |
| 2 |
Partizan |
27 |
17 |
7 |
3 |
50 |
22 |
+28 |
56 |
| 3 |
Radnicki Nis |
27 |
14 |
7 |
6 |
43 |
34 |
+9 |
49 |
| 4 |
Cukaricki |
27 |
13 |
7 |
7 |
36 |
22 |
+14 |
46 |
| 5 |
Sp. Subotica |
27 |
12 |
7 |
8 |
49 |
34 |
+15 |
43 |
| 6 |
Napredak Kr. |
27 |
12 |
5 |
10 |
45 |
40 |
+5 |
41 |
| 7 |
Vojvodina |
27 |
11 |
7 |
9 |
30 |
24 |
+6 |
40 |
| 8 |
Vozdovac |
27 |
11 |
7 |
9 |
38 |
28 |
+10 |
40 |
| 9 |
Mladost Lucani |
27 |
9 |
7 |
11 |
33 |
37 |
-4 |
34 |
| 10 |
Radnik |
27 |
9 |
6 |
12 |
31 |
47 |
-16 |
33 |
| 11 |
Zemun |
27 |
8 |
7 |
12 |
25 |
34 |
-9 |
31 |
| 12 |
Backa Palanka |
27 |
8 |
6 |
13 |
27 |
47 |
-20 |
30 |
| 13 |
Macva Sabac |
27 |
8 |
4 |
15 |
29 |
42 |
-13 |
28 |
| 14 |
Rad Belgrade |
27 |
6 |
3 |
18 |
28 |
53 |
-25 |
21 |
| 15 |
Javor Ivanjica |
27 |
6 |
3 |
18 |
20 |
43 |
-23 |
21 |
| 16 |
Borac Cacak |
27 |
4 |
5 |
18 |
21 |
51 |
-30 |
17 |
Javor Ivanjica következő 6 mérkőzések
|
2018-03-18 |
Javor Ivanjica
|
- |
Cukaricki
|
|
2018-03-31 |
Radnik
|
- |
Javor Ivanjica
|
|
2018-04-05 |
Javor Ivanjica
|
- |
Backa Palanka
|
|
2018-04-14 |
Radnik
|
- |
Javor Ivanjica
|
|
2018-04-21 |
Javor Ivanjica
|
- |
Zemun
|
|
2018-04-25 |
Mladost Lucani
|
- |
Javor Ivanjica
|
Partizan következő 6 mérkőzések
|
2018-03-18 |
Partizan
|
- |
Radnik
|
|
2018-03-31 |
Backa Palanka
|
- |
Partizan
|
|
2018-04-05 |
Partizan
|
- |
Borac Cacak
|
|
2018-04-14 |
Crvena Zvezda
|
- |
Partizan
|
|
2018-04-18 |
Cukaricki
|
- |
Partizan
|
|
2018-04-22 |
Partizan
|
- |
Cukaricki
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
11.00 |
7.00 |
1.16 |
| Valószínűség |
21% |
33% |
46% |
|
2 @ 1.16 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
4.50 |
1.02 |
| Valószínűség |
10% |
90% |
|
X2 @ 1.02 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.24 |
3.65 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.24 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.26 |
1.29 |
| Valószínűség |
|
27% |
73% |
|
Alatt 3.5 @ 1.29 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
- | - |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Igen |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!