Liga de Expansion MX - Mexikó
vasárnap, 04.03.2018
02:00
02:00

Jaiba Brava

Venados
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tampico |
| Vendég: | Merida |
| Távolság: | 864.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 02:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 43% | 26% | 31% | 1.36 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.50 | 1.50 | 4.63 | 1.15 | ||||||
| 65% | 35% | 34% | 66% | 17% | 83% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Venados | 0 - 2 | Jaiba Brava |
| 2017-03-11 | Venados | 0 - 0 | Jaiba Brava |
| 2016-10-02 | Jaiba Brava | 1 - 2 | Venados |
Jaiba Brava utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Jaiba Brava | 0 - 2 | Juarez |
| 2018-02-22 | Jaiba Brava | 1 - 1 | Veracruz |
| 2018-02-18 | Alebrijes Oaxaca | 0 - 2 | Jaiba Brava |
| 2018-02-15 | Jaiba Brava | 4 - 2 | Leones Negros |
| 2018-02-11 | Dorados Sinaloa | 1 - 0 | Jaiba Brava |
| 2018-02-08 | Atlas | 1 - 2 | Jaiba Brava |
| 2018-02-04 | Jaiba Brava | 0 - 2 | Zacatecas |
| 2018-01-31 | Potros UAEM | 0 - 0 | Jaiba Brava |
| 2018-01-28 | Jaiba Brava | 2 - 1 | Correcaminos |
| 2018-01-25 | Jaiba Brava | 1 - 2 | Atlas |
| 2018-01-20 | Atl. San Luis | 0 - 0 | Jaiba Brava |
| 2018-01-17 | Veracruz | 0 - 2 | Jaiba Brava |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Venados utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-01 | Cancun | 2 - 0 | Venados |
| 2018-02-24 | Venados | 1 - 2 | Atl. San Luis |
| 2018-02-18 | Juarez | 1 - 1 | Venados |
| 2018-02-14 | Venados | 0 - 0 | Celaya |
| 2018-02-11 | Alebrijes Oaxaca | 1 - 0 | Venados |
| 2018-02-07 | Venados | 2 - 2 | Leon |
| 2018-02-03 | Venados | 2 - 0 | Zacatepec |
| 2018-01-31 | Leones Negros | 2 - 1 | Venados |
| 2018-01-27 | Venados | 2 - 2 | Cancun |
| 2018-01-24 | Venados | 1 - 2 | Cancun |
| 2018-01-21 | Dorados Sinaloa | 0 - 1 | Venados |
| 2018-01-13 | Venados | 3 - 1 | Murcielagos |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Liga de Expansion MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | 10 | +6 | 21 |
| 2 | Dorados Sinaloa | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Alebrijes Oaxaca | 10 | +7 | 18 |
| 4 | Leones Negros | 10 | +1 | 15 |
| 5 | Celaya | 11 | 0 | 15 |
| 6 | Zacatepec | 10 | -1 | 15 |
| 7 | Juarez | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Cancun | 10 | +1 | 13 |
| 9 | Jaiba Brava | 10 | 0 | 13 |
| 10 | Atlante | 10 | -2 | 13 |
| 11 | Venados | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Potros UAEM | 11 | -2 | 11 |
| 13 | Correcaminos | 11 | -5 | 11 |
| 14 | Atl. San Luis | 11 | -6 | 11 |
| 15 | Cimarrones | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Murcielagos | 10 | -7 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jaiba Brava | |
| Venados | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jaiba Brava | Venados |
|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Dorados Sinaloa | 0 - 1 | |
| 3 | Alebrijes Oaxaca | 1 - 0 | |
| 4 | Leones Negros | 4 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Celaya | 1 - 1 | |
| 6 | Zacatepec | ||
| 7 | Juarez | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Cancun | ||
| 9 | Jaiba Brava | - | |
| 10 | Atlante | ||
| 11 | Venados | - | |
| 12 | Potros UAEM | ||
| 13 | Correcaminos | 2 - 1 | |
| 14 | Atl. San Luis | ||
| 15 | Cimarrones | ||
| 16 | Murcielagos |
Liga pozíció
| Jaiba Brava | Venados | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 13 | 12 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 13 |
| Pontok | 7 | 4 |
Liga forma
| Jaiba Brava | Venados | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 3 |
3
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
1
1 3 |
Liga gólok
| Jaiba Brava | Venados | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
9 |
11
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
8 |
3
6 |
Teljes statisztika Liga de Expansion MX
| Mérkőzések (82) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (189) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.30 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.18 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 66% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 22% |
Jaiba Brava következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Jaiba Brava | - | Santos Laguna |
| 2018-03-10 | Atlante | - | Jaiba Brava |
| 2018-03-18 | Jaiba Brava | - | Cimarrones |
| 2018-03-24 | Murcielagos | - | Jaiba Brava |
| 2018-04-01 | Jaiba Brava | - | Cancun |
| 2018-07-21 | Venados | - | Jaiba Brava |
Venados következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Venados | - | Correcaminos |
| 2018-03-17 | Atlante | - | Venados |
| 2018-03-24 | Potros UAEM | - | Venados |
| 2018-03-31 | Venados | - | Cimarrones |
| 2018-07-21 | Venados | - | Jaiba Brava |
| 2018-07-26 | Puebla | - | Venados |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.10 | 3.10 |
| Valószínűség | 43% | 26% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.42 | 2.65 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.42 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.63 | 1.15 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.15 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.09 | 1.66 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
