Ekstraklasa - Lengyelország
hétfő, 05.03.2018
17:00
17:00

Jagiellonia

Wisla Krakow
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bialystok |
| Vendég: | Krakow |
| Távolság: | 407.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Miejski Białystok |
| Befogadóképesség: | 7 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 3.79 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 44% | 30% | 26% | 1.55 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Wisla Krakow | 0 - 0 | Jagiellonia |
| 2017-05-13 | Jagiellonia | 2 - 0 | Wisla Krakow |
| 2017-02-25 | Wisla Krakow | 3 - 1 | Jagiellonia |
| 2016-09-11 | Jagiellonia | 2 - 1 | Wisla Krakow |
| 2016-05-06 | Wisla Krakow | 1 - 0 | Jagiellonia |
| 2016-03-18 | Wisla Krakow | 5 - 1 | Jagiellonia |
| 2015-10-23 | Jagiellonia | 1 - 4 | Wisla Krakow |
| 2015-05-23 | Jagiellonia | 2 - 1 | Wisla Krakow |
| 2015-04-06 | Jagiellonia | 2 - 2 | Wisla Krakow |
| 2014-10-03 | Wisla Krakow | 0 - 2 | Jagiellonia |
| 2013-12-02 | Jagiellonia | 5 - 2 | Wisla Krakow |
| 2013-08-09 | Wisla Krakow | 1 - 1 | Jagiellonia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Jagiellonia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-27 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Jagiellonia |
| 2018-02-23 | Jagiellonia | 4 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2018-02-17 | Jagiellonia | 1 - 0 | Cracovia Krakow |
| 2018-02-12 | Piast Gliwice | 0 - 2 | Jagiellonia |
| 2017-12-15 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Jagiellonia |
| 2017-12-12 | Jagiellonia | 5 - 1 | Korona Kielce |
| 2017-12-08 | Sandecja | 0 - 1 | Jagiellonia |
| 2017-12-01 | Jagiellonia | 1 - 0 | Pogon Szczecin |
| 2017-11-24 | Gornik Zabrze | 3 - 1 | Jagiellonia |
| 2017-11-17 | Jagiellonia | 0 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-11-04 | Wisla Plock | 1 - 2 | Jagiellonia |
| 2017-10-29 | Jagiellonia | 3 - 1 | Zaglebie Lubin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 7 | 5 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 58% | 42% | 33% |
Wisla Krakow utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Wisla Krakow | 1 - 1 | Korona Kielce |
| 2018-02-25 | Piast Gliwice | 0 - 0 | Wisla Krakow |
| 2018-02-17 | Wisla Krakow | 3 - 2 | Arka Gdynia |
| 2018-02-10 | Lechia Gdansk | 1 - 1 | Wisla Krakow |
| 2017-12-17 | Wisla Krakow | 1 - 2 | Zaglebie Lubin |
| 2017-12-13 | Cracovia Krakow | 1 - 4 | Wisla Krakow |
| 2017-12-10 | Wisla Krakow | 0 - 1 | Wisla Plock |
| 2017-12-03 | Wisla Krakow | 2 - 3 | Gornik Zabrze |
| 2017-11-27 | LKS Nieciecza | 3 - 3 | Wisla Krakow |
| 2017-11-17 | Wisla Krakow | 1 - 0 | Pogon Szczecin |
| 2017-11-04 | Wisla Krakow | 3 - 0 | Sandecja |
| 2017-10-27 | Lech Poznan | 1 - 1 | Wisla Krakow |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 25 | +13 | 48 |
| 2 | Legia Warszawa | 26 | +10 | 48 |
| 3 | Gornik Zabrze | 26 | +12 | 44 |
| 4 | Lech Poznan | 26 | +15 | 43 |
| 5 | Korona Kielce | 26 | +8 | 40 |
| 6 | Wisla Plock | 26 | +2 | 39 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 26 | +5 | 37 |
| 8 | Wisla Krakow | 25 | +5 | 37 |
| 9 | Arka Gdynia | 26 | +4 | 34 |
| 10 | Cracovia Krakow | 26 | -2 | 32 |
| 11 | Slask Wroclaw | 26 | -10 | 29 |
| 12 | Lechia Gdansk | 26 | -8 | 27 |
| 13 | Pogon Szczecin | 26 | -11 | 25 |
| 14 | Piast Gliwice | 26 | -12 | 25 |
| 15 | LKS Nieciecza | 26 | -16 | 25 |
| 16 | Sandecja | 26 | -15 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jagiellonia | |
| Wisla Krakow | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jagiellonia | Wisla Krakow |
|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | - | |
| 2 | Legia Warszawa | 1 - 0 | |
| 3 | Gornik Zabrze | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Lech Poznan | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Korona Kielce | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Wisla Plock | 0 - 1 | |
| 7 | Zaglebie Lubin | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Wisla Krakow | - | |
| 9 | Arka Gdynia | 3 - 1 | |
| 10 | Cracovia Krakow | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 11 | Slask Wroclaw | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 12 | Lechia Gdansk | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Pogon Szczecin | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Piast Gliwice | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | LKS Nieciecza | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 16 | Sandecja | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Jagiellonia | Wisla Krakow | |
| Pozíció | 1 | 8 |
| Pontok | 48 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 5 |
| Pontok | 24 | 16 |
Liga forma
| Jagiellonia | Wisla Krakow | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
6 5 |
10
7 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 2 |
4
4 4 |
Liga gólok
| Jagiellonia | Wisla Krakow | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
25 |
35
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
10 |
18
18 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (207) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (531) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Jagiellonia következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Lech Poznan | - | Jagiellonia |
| 2018-03-17 | Jagiellonia | - | Arka Gdynia |
| 2018-04-02 | Zaglebie Lubin | - | Jagiellonia |
| 2018-04-07 | Jagiellonia | - | Wisla Plock |
| 2018-04-14 | Jagiellonia | - | Gornik Zabrze |
| 2018-04-21 | Korona Kielce | - | Jagiellonia |
Wisla Krakow következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | Wisla Krakow | - | Slask Wroclaw |
| 2018-03-18 | Legia Warszawa | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-02 | Wisla Krakow | - | Lech Poznan |
| 2018-04-07 | Sandecja | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-16 | Wisla Plock | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-22 | Wisla Krakow | - | Legia Warszawa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 3.79 | 5.50 |
| Valószínűség | 44% | 30% | 26% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.37 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-05 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
