1. Liga - Csehország
szombat, 14.04.2018
15:00
15:00

Jablonec

Sigma Olomouc
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Jablonec nad Nisou |
| Vendég: | Olomouc |
| Távolság: | 194.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Chance Arena |
| Befogadóképesség: | 6 280 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.79 | 12 | 1.28 | 1.85 | |||
| 39% | 27% | 34% | 1.30 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-24 | Sigma Olomouc | 3 - 4 | Jablonec |
| 2017-10-14 | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Jablonec |
| 2016-04-30 | Sigma Olomouc | 2 - 1 | Jablonec |
| 2015-11-06 | Jablonec | 4 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2014-03-16 | Jablonec | 2 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2013-08-25 | Sigma Olomouc | 0 - 1 | Jablonec |
| 2013-05-26 | Jablonec | 2 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2012-11-18 | Sigma Olomouc | 0 - 1 | Jablonec |
| 2012-05-06 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Jablonec |
| 2011-11-18 | Jablonec | 2 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2011-04-27 | Jablonec | 2 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2011-04-13 | Sigma Olomouc | 2 - 0 | Jablonec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Jablonec utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Mlada Boleslav | 1 - 1 | Jablonec |
| 2018-03-31 | Jablonec | 2 - 1 | Bohemians 1905 |
| 2018-03-17 | Vys. Jihlava | 0 - 4 | Jablonec |
| 2018-03-11 | Jablonec | 2 - 0 | Banik Ostrava |
| 2018-03-07 | Jablonec | 3 - 1 | Slovacko |
| 2018-03-03 | Zlin | 0 - 4 | Jablonec |
| 2018-02-23 | Dukla Praha | 0 - 1 | Jablonec |
| 2018-02-17 | Jablonec | 2 - 1 | Teplice |
| 2018-02-03 | Dalkurd | 1 - 1 | Jablonec |
| 2018-01-30 | Jablonec | 2 - 1 | Hammarby |
| 2018-01-20 | Jablonec | 0 - 3 | Hradec Kralove |
| 2018-01-17 | Jablonec | 1 - 1 | Slovan Liberec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 7 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 58% | 25% |
Sigma Olomouc utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Vys. Jihlava |
| 2018-03-30 | Dukla Praha | 2 - 3 | Sigma Olomouc |
| 2018-03-17 | Sigma Olomouc | 1 - 1 | Karvina |
| 2018-03-11 | Slavia Praha | 3 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2018-03-03 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Slovacko |
| 2018-02-24 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2018-02-18 | Sigma Olomouc | 0 - 0 | Viktoria Plzen |
| 2017-12-02 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Sigma Olomouc |
| 2017-11-26 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Sparta Praha |
| 2017-11-18 | Sigma Olomouc | 2 - 0 | Zlin |
| 2017-11-04 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
| 2017-10-28 | Sigma Olomouc | 1 - 0 | Teplice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 2 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 17% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 23 | +25 | 52 |
| 2 | Slavia Praha | 24 | +26 | 48 |
| 3 | Sigma Olomouc | 23 | +12 | 41 |
| 4 | Slovan Liberec | 23 | +9 | 41 |
| 5 | Jablonec | 23 | +14 | 40 |
| 6 | Sparta Praha | 23 | +14 | 39 |
| 7 | Bohemians 1905 | 23 | +6 | 34 |
| 8 | Teplice | 24 | 0 | 32 |
| 9 | Mlada Boleslav | 24 | -11 | 26 |
| 10 | Karvina | 24 | -5 | 25 |
| 11 | Zlin | 24 | -16 | 25 |
| 12 | Vys. Jihlava | 24 | -17 | 24 |
| 13 | Dukla Praha | 23 | -19 | 23 |
| 14 | Slovacko | 23 | -10 | 21 |
| 15 | Zbrojovka Brno | 23 | -17 | 20 |
| 16 | Banik Ostrava | 23 | -11 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Jablonec | |
| Sigma Olomouc | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Jablonec | Sigma Olomouc |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Plzen | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Slavia Praha | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Sigma Olomouc | - | |
| 4 | Slovan Liberec | 1 - 0 | |
| 5 | Jablonec | - | |
| 6 | Sparta Praha | 0 - 3 | |
| 7 | Bohemians 1905 | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Teplice | 2 - 1 | |
| 9 | Mlada Boleslav | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Karvina | 3 - 5 | |
| 11 | Zlin | 2 - 0 | |
| 12 | Vys. Jihlava | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Dukla Praha | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 14 | Slovacko | 0 - 0 | |
| 15 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Banik Ostrava | 2 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Jablonec | Sigma Olomouc | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 40 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 23 | 15 |
Liga forma
| Jablonec | Sigma Olomouc | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
7 5 |
11
8 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 2 |
4
3 4 |
Liga gólok
| Jablonec | Sigma Olomouc | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
23 |
30
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
10 |
14
14 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (187) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (456) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.44 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 21% |
Jablonec következő 6 mérkőzések
| 2018-04-20 | Sparta Praha | - | Jablonec |
| 2018-04-25 | Zlin | - | Jablonec |
| 2018-04-29 | Jablonec | - | Slovan Liberec |
| 2018-05-05 | Zbrojovka Brno | - | Jablonec |
| 2018-05-09 | Slavia Praha | - | Jablonec |
| 2018-05-13 | Jablonec | - | Karvina |
Sigma Olomouc következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Sigma Olomouc | - | Banik Ostrava |
| 2018-04-29 | Teplice | - | Sigma Olomouc |
| 2018-05-05 | Sigma Olomouc | - | Bohemians 1905 |
| 2018-05-12 | Zlin | - | Sigma Olomouc |
| 2018-05-19 | Sparta Praha | - | Sigma Olomouc |
| 2018-05-26 | Sigma Olomouc | - | Mlada Boleslav |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 39% | 27% | 34% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.85 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
