Prva HNL - Horvátország
szombat, 16.12.2017
16:00
16:00

Istra 1961

Osijek
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pula |
| Vendég: | Eszék |
| Távolság: | 387.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Aldo Drosina |
| Befogadóképesség: | 9 200 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.50 | 4.50 | 1.39 | X2 | 3.00 | 1.08 | |||
| 18% | 40% | 42% | 1.08 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 81% | 19% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Osijek | 2 - 1 | Istra 1961 |
| 2017-07-23 | Istra 1961 | 1 - 1 | Osijek |
| 2017-04-15 | Osijek | 2 - 0 | Istra 1961 |
| 2016-12-10 | Istra 1961 | 1 - 3 | Osijek |
| 2016-09-25 | Osijek | 1 - 1 | Istra 1961 |
| 2016-07-16 | Istra 1961 | 0 - 1 | Osijek |
| 2016-04-15 | Istra 1961 | 0 - 0 | Osijek |
| 2016-02-13 | Osijek | 0 - 0 | Istra 1961 |
| 2015-10-17 | Istra 1961 | 2 - 1 | Osijek |
| 2015-08-01 | Osijek | 2 - 2 | Istra 1961 |
| 2015-05-17 | Osijek | 1 - 0 | Istra 1961 |
| 2015-03-15 | Istra 1961 | 1 - 0 | Osijek |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Istra 1961 utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Dinamo Zagreb | 5 - 1 | Istra 1961 |
| 2017-12-04 | Istra 1961 | 2 - 1 | Rudes Zagreb |
| 2017-11-29 | Dinamo Zagreb | 4 - 2 | Istra 1961 |
| 2017-11-25 | Slaven Belupo | 2 - 0 | Istra 1961 |
| 2017-11-19 | Istra 1961 | 1 - 3 | Hajduk Split |
| 2017-11-07 | Cibalia | 2 - 3 | Istra 1961 |
| 2017-11-04 | Cibalia | 1 - 4 | Istra 1961 |
| 2017-10-30 | Istra 1961 | 1 - 1 | Inter Zapresic |
| 2017-10-22 | Lok. Zagreb | 1 - 0 | Istra 1961 |
| 2017-10-14 | Istra 1961 | 1 - 0 | Rijeka |
| 2017-10-01 | Osijek | 2 - 1 | Istra 1961 |
| 2017-09-24 | Istra 1961 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Osijek utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Osijek | 3 - 0 | Rudes Zagreb |
| 2017-12-02 | Osijek | 2 - 0 | Slaven Belupo |
| 2017-11-29 | Osijek | 1 - 3 | Hajduk Split |
| 2017-11-25 | Hajduk Split | 1 - 1 | Osijek |
| 2017-11-18 | Osijek | 1 - 1 | Cibalia |
| 2017-11-03 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Osijek |
| 2017-10-28 | Osijek | 3 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-25 | NK Zadar | 0 - 4 | Osijek |
| 2017-10-22 | Rijeka | 1 - 2 | Osijek |
| 2017-10-14 | Dinamo Zagreb | 1 - 1 | Osijek |
| 2017-10-01 | Osijek | 2 - 1 | Istra 1961 |
| 2017-09-25 | Rudes Zagreb | 1 - 1 | Osijek |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 12 | 7 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 100% | 58% | 25% |
Tabella Prva HNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 19 | +31 | 47 |
| 2 | Osijek | 19 | +13 | 35 |
| 3 | Hajduk Split | 19 | +12 | 35 |
| 4 | Rijeka | 19 | +17 | 32 |
| 5 | Inter Zapresic | 19 | -3 | 26 |
| 6 | Lok. Zagreb | 19 | -9 | 22 |
| 7 | Slaven Belupo | 19 | -7 | 20 |
| 8 | Cibalia | 19 | -18 | 17 |
| 9 | Istra 1961 | 19 | -13 | 16 |
| 10 | Rudes Zagreb | 19 | -23 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Istra 1961 | |
| Osijek | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Istra 1961 | Osijek |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Osijek | 1 - 1 | - |
| 3 | Hajduk Split | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Rijeka | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Inter Zapresic | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Lok. Zagreb | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 7 | Slaven Belupo | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Cibalia | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Istra 1961 | - | 1 - 1 |
| 10 | Rudes Zagreb | 2 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Istra 1961 | Osijek | |
| Pozíció | 9 | 2 |
| Pontok | 16 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 4 |
| Pontok | 12 | 11 |
Liga forma
| Istra 1961 | Osijek | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 11 |
9
8 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 3 |
2
5 2 |
Liga gólok
| Istra 1961 | Osijek | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
29 |
31
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
9 |
12
13 |
Teljes statisztika Prva HNL
| Mérkőzések (95) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (258) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.72 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 28% |
Istra 1961 következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Rijeka | - | Istra 1961 |
| 2018-02-17 | Istra 1961 | - | Lok. Zagreb |
| 2018-02-26 | Inter Zapresic | - | Istra 1961 |
| 2018-03-02 | Istra 1961 | - | Cibalia |
| 2018-03-07 | Inter Zapresic | - | Istra 1961 |
| 2018-03-10 | Hajduk Split | - | Istra 1961 |
Osijek következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Osijek | - | Dinamo Zagreb |
| 2018-02-17 | Osijek | - | Rijeka |
| 2018-02-27 | Lok. Zagreb | - | Osijek |
| 2018-03-03 | Osijek | - | Inter Zapresic |
| 2018-03-07 | Lok. Zagreb | - | Osijek |
| 2018-03-11 | Cibalia | - | Osijek |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 8.50 | 4.50 | 1.39 |
| Valószínűség | 18% | 40% | 42% |
| X2 @ 1.08 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.08 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
