Süper Lig - Törökország
vasárnap, 03.12.2017
13:30
13:30

Ist. Basaksehir

Ankaraspor
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Isztambul |
| Vendég: | Ankara |
| Távolság: | 352.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Başakşehir Fatih Terim Stadion |
| Befogadóképesség: | 17 801 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 5.50 | 1 | 1.16 | 2.39 | |||
| 64% | 18% | 18% | 1.57 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-26 | Ankaraspor | 0 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2016-09-24 | Ist. Basaksehir | 2 - 2 | Ankaraspor |
| 2016-03-12 | Ist. Basaksehir | 2 - 3 | Ankaraspor |
| 2015-10-19 | Ankaraspor | 0 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2014-01-25 | Ist. Basaksehir | 0 - 0 | Ankaraspor |
| 2013-09-02 | Ankaraspor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2009-12-20 | Ankaraspor | 0 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2009-02-15 | Ankaraspor | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2008-09-14 | Ist. Basaksehir | 1 - 2 | Ankaraspor |
| 2008-04-06 | Ist. Basaksehir | 0 - 1 | Ankaraspor |
| 2007-11-10 | Ankaraspor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2004-01-31 | Ankaraspor | 2 - 0 | Ist. Basaksehir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Ist. Basaksehir utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-30 | Kahramanmarasspor | 1 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2017-11-27 | Kayserispor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2017-11-23 | Ludogorets | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-11-18 | Ist. Basaksehir | 5 - 1 | Galatasaray |
| 2017-11-05 | Yeni Malatyaspor | 0 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-11-02 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Hoffenheim |
| 2017-10-28 | Ist. Basaksehir | 2 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2017-10-23 | Besiktas | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2017-10-19 | Hoffenheim | 3 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2017-10-14 | Ist. Basaksehir | 2 - 1 | Alanyaspor |
| 2017-10-01 | Göztepe | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2017-09-28 | SC Braga | 2 - 1 | Ist. Basaksehir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 67% | 25% |
Ankaraspor utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-28 | Ankaraspor | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2017-11-24 | Ankaraspor | 2 - 0 | Genclerbirligi |
| 2017-11-19 | Trabzonspor | 4 - 3 | Ankaraspor |
| 2017-11-04 | Ankaraspor | 1 - 1 | Fenerbahce |
| 2017-10-29 | Konyaspor | 1 - 0 | Ankaraspor |
| 2017-10-21 | Ankaraspor | 3 - 0 | Karabukspor |
| 2017-10-16 | Bursaspor | 3 - 1 | Ankaraspor |
| 2017-09-30 | Ankaraspor | 3 - 0 | Kasimpasa |
| 2017-09-25 | Antalyaspor | 3 - 0 | Ankaraspor |
| 2017-09-17 | Ankaraspor | 2 - 4 | Sivasspor |
| 2017-09-10 | Ankaraspor | 0 - 2 | Göztepe |
| 2017-08-26 | Kayserispor | 2 - 2 | Ankaraspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 14 | +12 | 29 |
| 2 | Ist. Basaksehir | 13 | +9 | 27 |
| 3 | Besiktas | 14 | +10 | 26 |
| 4 | Göztepe | 14 | +4 | 24 |
| 5 | Fenerbahce | 13 | +9 | 23 |
| 6 | Kayserispor | 13 | +5 | 23 |
| 7 | Bursaspor | 13 | +8 | 21 |
| 8 | Trabzonspor | 13 | -2 | 19 |
| 9 | Sivasspor | 13 | -2 | 19 |
| 10 | Akhisar Belediye | 14 | -3 | 19 |
| 11 | Kasimpasa | 13 | 0 | 18 |
| 12 | Alanyaspor | 13 | +1 | 17 |
| 13 | Yeni Malatyaspor | 14 | -4 | 16 |
| 14 | Antalyaspor | 13 | -8 | 13 |
| 15 | Konyaspor | 13 | -5 | 11 |
| 16 | Ankaraspor | 13 | -7 | 11 |
| 17 | Karabukspor | 14 | -11 | 8 |
| 18 | Genclerbirligi | 13 | -16 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ist. Basaksehir | |
| Ankaraspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ist. Basaksehir | Ankaraspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 5 - 1 | |
| 2 | Ist. Basaksehir | - | |
| 3 | Besiktas | ||
| 4 | Göztepe | ||
| 5 | Fenerbahce | ||
| 6 | Kayserispor | 2 - 2 | |
| 7 | Bursaspor | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Trabzonspor | 2 - 2 | 4 - 3 |
| 9 | Sivasspor | ||
| 10 | Akhisar Belediye | 2 - 1 | |
| 11 | Kasimpasa | ||
| 12 | Alanyaspor | 2 - 1 | |
| 13 | Yeni Malatyaspor | 3 - 1 | |
| 14 | Antalyaspor | 3 - 0 | |
| 15 | Konyaspor | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Ankaraspor | - | |
| 17 | Karabukspor | ||
| 18 | Genclerbirligi |
Liga pozíció
| Ist. Basaksehir | Ankaraspor | |
| Pozíció | 2 | 16 |
| Pontok | 27 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 17 |
| Pontok | 16 | 1 |
Liga forma
| Ist. Basaksehir | Ankaraspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 2 |
3
2 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 0 |
0
1 5 |
Liga gólok
| Ist. Basaksehir | Ankaraspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
15 |
19
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
6 |
7
16 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (120) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (368) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.07 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.76 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 62% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 38% |
Ist. Basaksehir következő 6 mérkőzések
| 2017-12-07 | Ist. Basaksehir | - | SC Braga |
| 2017-12-10 | Sivasspor | - | Ist. Basaksehir |
| 2017-12-14 | Ist. Basaksehir | - | Kahramanmarasspor |
| 2017-12-17 | Ist. Basaksehir | - | Antalyaspor |
| 2017-12-24 | Kasimpasa | - | Ist. Basaksehir |
| 2017-12-27 | Giresunspor | - | Ist. Basaksehir |
Ankaraspor következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Ankaraspor | - | Alanyaspor |
| 2017-12-13 | Yeni Malatyaspor | - | Ankaraspor |
| 2017-12-17 | Besiktas | - | Ankaraspor |
| 2017-12-25 | Ankaraspor | - | Akhisar Belediye |
| 2017-12-28 | Besiktas | - | Ankaraspor |
| 2018-01-17 | Ankaraspor | - | Besiktas |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Valószínűség | 64% | 18% | 18% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.39 |
| Valószínűség | 78% | 22% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
