Fehérorosz Kupa - Fehéroroszország
szerda, 14.03.2018
15:30
Isloch Minsk
BATE Borisov
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Minsk |
| Vendég: |
Borisov |
| Távolság: |
71.3 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 9.00 |
4.75 |
1.28 |
2 |
|
|
|
3.50 |
1.04 |
| 19% |
36% |
45% |
1.28 |
|
|
|
12% |
88% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.89 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.68 |
1.41 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
|
2017-09-18 |
Isloch Minsk
|
0 - 2 |
BATE Borisov
|
|
2017-05-10 |
BATE Borisov
|
2 - 0 |
Isloch Minsk
|
|
2016-10-02 |
BATE Borisov
|
4 - 1 |
Isloch Minsk
|
|
2016-09-21 |
BATE Borisov
|
4 - 2 |
Isloch Minsk
|
|
2016-07-07 |
Isloch Minsk
|
1 - 3 |
BATE Borisov
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
5 |
|
5 |
3 |
3 |
| 0% |
0% |
100% |
|
100% |
60% |
60% |
Isloch Minsk utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-26 |
Naftan
|
1 - 2 |
Isloch Minsk
|
|
2017-11-18 |
Isloch Minsk
|
1 - 0 |
Dnyepr Mogiljev
|
|
2017-11-03 |
Vityebszk
|
0 - 2 |
Isloch Minsk
|
|
2017-10-28 |
Isloch Minsk
|
1 - 5 |
Dinamo Minszk
|
|
2017-10-22 |
Slutsk
|
1 - 3 |
Isloch Minsk
|
|
2017-10-18 |
Dnyepr Mogiljev
|
1 - 2 |
Isloch Minsk
|
|
2017-10-14 |
Isloch Minsk
|
1 - 1 |
Krumkachy
|
|
2017-09-29 |
Isloch Minsk
|
1 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2017-09-23 |
Sh. Szoligorszk
|
4 - 0 |
Isloch Minsk
|
|
2017-09-18 |
Isloch Minsk
|
0 - 2 |
BATE Borisov
|
|
2017-09-10 |
Dinamo Breszt
|
4 - 1 |
Isloch Minsk
|
|
2017-08-26 |
Isloch Minsk
|
0 - 0 |
FC Minszk
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
33% |
BATE Borisov utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-10 |
BATE Borisov
|
1 - 2 |
Dinamo Breszt
|
|
2018-02-27 |
Arsenal Tula
|
4 - 3 |
BATE Borisov
|
|
2017-12-07 |
Arsenal
|
6 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2017-11-26 |
Gorodeja
|
3 - 3 |
BATE Borisov
|
|
2017-11-23 |
BATE Borisov
|
0 - 0 |
Crvena Zvezda
|
|
2017-11-18 |
BATE Borisov
|
3 - 1 |
Nyeman
|
|
2017-11-12 |
BATE Borisov
|
1 - 1 |
Zogyino
|
|
2017-11-06 |
Zogyino
|
2 - 4 |
BATE Borisov
|
|
2017-11-02 |
Köln
|
5 - 2 |
BATE Borisov
|
|
2017-10-28 |
BATE Borisov
|
1 - 1 |
Naftan
|
|
2017-10-23 |
Dnyepr Mogiljev
|
0 - 2 |
BATE Borisov
|
|
2017-10-19 |
BATE Borisov
|
1 - 0 |
Köln
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
7 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
58% |
50% |
Tabella Visejsaja Liha
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
BATE Borisov |
30 |
21 |
5 |
4 |
61 |
19 |
+42 |
68 |
| 2 |
Dinamo Minszk |
30 |
22 |
2 |
6 |
46 |
15 |
+31 |
68 |
| 3 |
Sh. Szoligorszk |
30 |
20 |
5 |
5 |
52 |
22 |
+30 |
65 |
| 4 |
Dinamo Breszt |
30 |
14 |
9 |
7 |
47 |
26 |
+21 |
51 |
| 5 |
Zogyino |
30 |
14 |
9 |
7 |
43 |
27 |
+16 |
51 |
| 6 |
Nyeman |
30 |
14 |
7 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
49 |
| 7 |
Slutsk |
30 |
12 |
8 |
10 |
30 |
34 |
-4 |
44 |
| 8 |
Vityebszk |
30 |
12 |
7 |
11 |
35 |
38 |
-3 |
43 |
| 9 |
Gorodeja |
30 |
8 |
14 |
8 |
37 |
35 |
+2 |
38 |
| 10 |
Gomel |
30 |
9 |
8 |
13 |
24 |
25 |
-1 |
35 |
| 11 |
Isloch Minsk |
30 |
10 |
4 |
16 |
27 |
46 |
-19 |
27 |
| 12 |
Dnyepr Mogiljev |
30 |
6 |
8 |
16 |
27 |
48 |
-21 |
26 |
| 13 |
Krumkachy |
30 |
5 |
10 |
15 |
26 |
47 |
-21 |
25 |
| 14 |
FC Minszk |
30 |
3 |
14 |
13 |
19 |
39 |
-20 |
23 |
| 15 |
Slavia Mozyr |
30 |
4 |
8 |
18 |
26 |
50 |
-24 |
20 |
| 16 |
Naftan |
30 |
4 |
6 |
20 |
18 |
57 |
-39 |
13 |
Isloch Minsk következő 6 mérkőzések
|
2018-03-18 |
BATE Borisov
|
- |
Isloch Minsk
|
|
2018-04-01 |
Isloch Minsk
|
- |
Torpedo Minsk
|
|
2018-04-07 |
Dinamo Minszk
|
- |
Isloch Minsk
|
|
2018-04-14 |
Isloch Minsk
|
- |
Zogyino
|
|
2018-04-22 |
Isloch Minsk
|
- |
Gorodeja
|
|
2018-04-27 |
Gomel
|
- |
Isloch Minsk
|
BATE Borisov következő 6 mérkőzések
|
2018-03-18 |
BATE Borisov
|
- |
Isloch Minsk
|
|
2018-04-01 |
BATE Borisov
|
- |
FC Smolevichi
|
|
2018-04-06 |
FC Minszk
|
- |
BATE Borisov
|
|
2018-04-14 |
BATE Borisov
|
- |
Dinamo Breszt
|
|
2018-04-18 |
BATE Borisov
|
- |
Nyeman
|
|
2018-04-23 |
Vityebszk
|
- |
BATE Borisov
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
9.00 |
4.75 |
1.28 |
| Valószínűség |
19% |
36% |
45% |
|
2 @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
3.50 |
1.04 |
| Valószínűség |
12% |
88% |
|
X2 @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
3.89 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.68 |
1.41 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.41 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.05 |
1.69 |
| Valószínűség |
|
43% |
57% |
|
Nem @ 1.69 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!