Prva Liga - Montenegró
szombat, 10.03.2018
13:30
13:30

Iskra Danil.

Zeta Golubovci
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Danilovgrad |
| Vendég: | Golubovci |
| Távolság: | 33.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Brace Velasevic |
| Befogadóképesség: | 2 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 2.87 | 2.37 | X2 | 1.53 | 1.39 | |||
| 28% | 37% | 35% | 1.39 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 3.00 | 1.37 | 5.82 | 1.10 | ||||||
| 54% | 46% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Zeta Golubovci | 1 - 2 | Iskra Danil. |
| 2017-08-26 | Iskra Danil. | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2017-03-28 | Iskra Danil. | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2017-02-26 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Zeta Golubovci |
| 2016-09-24 | Zeta Golubovci | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2016-04-23 | Iskra Danil. | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2016-02-23 | Iskra Danil. | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2015-09-19 | Zeta Golubovci | 0 - 2 | Iskra Danil. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 6 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 25% | 12% |
Iskra Danil. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | OFK Petrovac | 0 - 0 | Iskra Danil. |
| 2018-02-28 | Sutjeska Niksic | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2018-02-24 | Iskra Danil. | 3 - 0 | Kom Podgorica |
| 2017-12-10 | Buducnost | 0 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-12-06 | Decic Tuzi | 3 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-12-02 | Iskra Danil. | 0 - 2 | Rudar Pljevlja |
| 2017-11-25 | Grbalj | 0 - 1 | Iskra Danil. |
| 2017-11-18 | Iskra Danil. | 0 - 1 | Mladost P. |
| 2017-11-04 | Zeta Golubovci | 1 - 2 | Iskra Danil. |
| 2017-10-28 | Iskra Danil. | 0 - 0 | OFK Petrovac |
| 2017-10-21 | Iskra Danil. | 0 - 1 | Sutjeska Niksic |
| 2017-10-18 | Kom Podgorica | 1 - 0 | Iskra Danil. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 42% | 33% | 17% |
Zeta Golubovci utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Zeta Golubovci | 0 - 1 | Sutjeska Niksic |
| 2018-02-28 | Kom Podgorica | 0 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-02-24 | Zeta Golubovci | 1 - 1 | Buducnost |
| 2018-02-14 | Dinamo Moszkva | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-02-04 | Akhmat Grozny | 2 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2017-12-10 | Decic Tuzi | 1 - 2 | Zeta Golubovci |
| 2017-12-06 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2017-12-01 | Zeta Golubovci | 1 - 1 | Grbalj |
| 2017-11-28 | Mladost P. | 0 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2017-11-18 | Zeta Golubovci | 0 - 0 | OFK Petrovac |
| 2017-11-04 | Zeta Golubovci | 1 - 2 | Iskra Danil. |
| 2017-10-28 | Sutjeska Niksic | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 5 | 3 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 42% | 25% | 0% |
Tabella Prva Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 22 | +27 | 54 |
| 2 | Buducnost | 22 | +12 | 38 |
| 3 | Zeta Golubovci | 22 | +7 | 32 |
| 4 | Rudar Pljevlja | 22 | +4 | 29 |
| 5 | Mladost P. | 22 | +3 | 29 |
| 6 | Iskra Danil. | 22 | -4 | 27 |
| 7 | Grbalj | 22 | -5 | 27 |
| 8 | Kom Podgorica | 22 | -10 | 24 |
| 9 | OFK Petrovac | 22 | -15 | 19 |
| 10 | Decic Tuzi | 22 | -19 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Iskra Danil. | |
| Zeta Golubovci | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Iskra Danil. | Zeta Golubovci |
|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska Niksic | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Buducnost | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Zeta Golubovci | 1 - 1 | - |
| 4 | Rudar Pljevlja | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Mladost P. | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Iskra Danil. | - | 1 - 1 |
| 7 | Grbalj | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Kom Podgorica | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | OFK Petrovac | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Decic Tuzi | 4 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Iskra Danil. | Zeta Golubovci | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 27 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 11 | 18 |
Liga forma
| Iskra Danil. | Zeta Golubovci | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
6 9 |
8
8 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 3 |
5
3 3 |
Liga gólok
| Iskra Danil. | Zeta Golubovci | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
22 |
26
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
7 |
13
9 |
Teljes statisztika Prva Liga
| Mérkőzések (110) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (220) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.77 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 64% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 37% |
| Felett 1.5 | 54% |
| Felett 2.5 | 34% |
| Felett 3.5 | 16% |
Iskra Danil. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Mladost P. | - | Iskra Danil. |
| 2018-03-17 | Iskra Danil. | - | Grbalj |
| 2018-03-31 | Rudar Pljevlja | - | Iskra Danil. |
| 2018-04-04 | Iskra Danil. | - | Decic Tuzi |
| 2018-04-07 | Iskra Danil. | - | Buducnost |
| 2018-04-14 | Kom Podgorica | - | Iskra Danil. |
Zeta Golubovci következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | OFK Petrovac | - | Zeta Golubovci |
| 2018-03-17 | Zeta Golubovci | - | Mladost P. |
| 2018-04-01 | Grbalj | - | Zeta Golubovci |
| 2018-04-04 | Zeta Golubovci | - | Rudar Pljevlja |
| 2018-04-07 | Zeta Golubovci | - | Decic Tuzi |
| 2018-04-14 | Buducnost | - | Zeta Golubovci |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 2.87 | 2.37 |
| Valószínűség | 28% | 37% | 35% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.39 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 1.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.37 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 1.37 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.82 | 1.10 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.10 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.40 | 1.50 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
