Prva HNL - Horvátország
péntek, 24.11.2017
17:00
17:00

Inter Zapresic

Lok. Zagreb
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zapresic |
| Vendég: | Zagreb |
| Távolság: | 14.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | SRC Zapresic |
| Befogadóképesség: | 5 228 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.10 | 2.62 | 12 | 1.50 | 1.44 | |||
| 41% | 21% | 38% | 1.37 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 75% | 25% | 56% | 44% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Lok. Zagreb | 3 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-05-13 | Lok. Zagreb | 2 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-03-10 | Inter Zapresic | 0 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2016-11-04 | Lok. Zagreb | 0 - 1 | Inter Zapresic |
| 2016-08-21 | Inter Zapresic | 2 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2016-04-29 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2016-03-02 | Lok. Zagreb | 1 - 2 | Inter Zapresic |
| 2015-11-06 | Inter Zapresic | 1 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2015-08-21 | Lok. Zagreb | 1 - 2 | Inter Zapresic |
| 2013-03-28 | Lok. Zagreb | 2 - 2 | Inter Zapresic |
| 2012-10-26 | Lok. Zagreb | 2 - 3 | Inter Zapresic |
| 2012-07-27 | Inter Zapresic | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Inter Zapresic utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Rijeka | 0 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-11-03 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Osijek |
| 2017-10-30 | Istra 1961 | 1 - 1 | Inter Zapresic |
| 2017-10-20 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Rudes Zagreb |
| 2017-10-15 | Slaven Belupo | 1 - 2 | Inter Zapresic |
| 2017-09-30 | Hajduk Split | 2 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-09-23 | Cibalia | 1 - 2 | Inter Zapresic |
| 2017-09-16 | Inter Zapresic | 1 - 3 | Dinamo Zagreb |
| 2017-09-10 | Lok. Zagreb | 3 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-08-26 | Inter Zapresic | 1 - 3 | Rijeka |
| 2017-08-20 | Osijek | 3 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-08-12 | Inter Zapresic | 2 - 2 | Istra 1961 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Lok. Zagreb utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Dinamo Zagreb | 2 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-05 | Lok. Zagreb | 1 - 0 | Rijeka |
| 2017-10-28 | Osijek | 3 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-25 | NK Zagreb | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-22 | Lok. Zagreb | 1 - 0 | Istra 1961 |
| 2017-10-13 | Rudes Zagreb | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-09-29 | Lok. Zagreb | 0 - 0 | Slaven Belupo |
| 2017-09-24 | Hajduk Split | 2 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2017-09-15 | Cibalia | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-09-10 | Lok. Zagreb | 3 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-08-27 | Lok. Zagreb | 0 - 3 | Dinamo Zagreb |
| 2017-08-19 | Rijeka | 2 - 1 | Lok. Zagreb |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 5 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 42% | 8% |
Tabella Prva HNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 16 | +26 | 40 |
| 2 | Hajduk Split | 16 | +9 | 28 |
| 3 | Osijek | 16 | +8 | 28 |
| 4 | Rijeka | 16 | +15 | 26 |
| 5 | Inter Zapresic | 16 | -3 | 22 |
| 6 | Lok. Zagreb | 16 | -5 | 21 |
| 7 | Slaven Belupo | 16 | -5 | 17 |
| 8 | Cibalia | 16 | -18 | 14 |
| 9 | Istra 1961 | 16 | -8 | 13 |
| 10 | Rudes Zagreb | 16 | -19 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Inter Zapresic | |
| Lok. Zagreb | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Inter Zapresic | Lok. Zagreb |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Hajduk Split | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Osijek | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Rijeka | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Inter Zapresic | - | |
| 6 | Lok. Zagreb | - | |
| 7 | Slaven Belupo | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Cibalia | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Istra 1961 | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Rudes Zagreb | 3 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Inter Zapresic | Lok. Zagreb | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 22 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 11 | 10 |
Liga forma
| Inter Zapresic | Lok. Zagreb | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 6 |
6
3 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
3
1 4 |
Liga gólok
| Inter Zapresic | Lok. Zagreb | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
25 |
16
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
14 |
7
11 |
Teljes statisztika Prva HNL
| Mérkőzések (80) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (216) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 30% |
Inter Zapresic következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Dinamo Zagreb | - | Inter Zapresic |
| 2017-12-08 | Inter Zapresic | - | Cibalia |
| 2017-12-13 | Inter Zapresic | - | Rijeka |
| 2017-12-17 | Hajduk Split | - | Inter Zapresic |
| 2018-02-09 | Inter Zapresic | - | Slaven Belupo |
| 2018-02-16 | Rudes Zagreb | - | Inter Zapresic |
Lok. Zagreb következő 6 mérkőzések
| 2017-11-30 | Rudes Zagreb | - | Lok. Zagreb |
| 2017-12-03 | Lok. Zagreb | - | Cibalia |
| 2017-12-10 | Lok. Zagreb | - | Hajduk Split |
| 2017-12-18 | Slaven Belupo | - | Lok. Zagreb |
| 2018-02-11 | Lok. Zagreb | - | Rudes Zagreb |
| 2018-02-17 | Istra 1961 | - | Lok. Zagreb |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.10 | 2.62 |
| Valószínűség | 41% | 21% | 38% |
| 12 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 2.25 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-24 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
