Veikkausliiga - Finnország
csütörtök, 03.05.2018
16:30
16:30

Inter Turku

Ilves
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Turku |
| Vendég: | Tampere |
| Távolság: | 142.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Veritas Stadion |
| Befogadóképesség: | 9 372 |
| Méretek: | 107 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.20 | 3.29 | 1X | 1.33 | 1.61 | |||
| 35% | 41% | 24% | 1.33 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 84% | 16% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-29 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2017-09-07 | Inter Turku | 2 - 2 | Ilves |
| 2017-07-22 | Inter Turku | 1 - 1 | Ilves |
| 2017-05-19 | Ilves | 0 - 2 | Inter Turku |
| 2016-08-27 | Inter Turku | 0 - 1 | Ilves |
| 2016-08-06 | Ilves | 0 - 0 | Inter Turku |
| 2016-05-21 | Inter Turku | 1 - 0 | Ilves |
| 2015-08-12 | Inter Turku | 1 - 2 | Ilves |
| 2015-06-06 | Ilves | 1 - 0 | Inter Turku |
| 2015-04-19 | Inter Turku | 3 - 1 | Ilves |
| 2015-03-08 | Ilves | 1 - 1 | Inter Turku |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 36% | 36% | 27% | 64% | 27% | 18% |
Inter Turku utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Honka Espoo | 2 - 2 | Inter Turku |
| 2018-04-25 | Inter Turku | 0 - 0 | HJK Helsinki |
| 2018-04-21 | Inter Turku | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2018-04-15 | Kemi Kings | 2 - 4 | Inter Turku |
| 2018-04-07 | VPS Vaasa | 2 - 0 | Inter Turku |
| 2018-04-03 | Ekenas | 0 - 5 | Inter Turku |
| 2018-03-29 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2018-03-04 | Inter Turku | 4 - 0 | Klubi-04 |
| 2018-02-18 | IFK Mariehamn | 2 - 4 | Inter Turku |
| 2018-02-09 | Inter Turku | 0 - 0 | TPS Turku |
| 2018-01-27 | AIK Stockholm | 3 - 0 | Inter Turku |
| 2018-01-19 | Inter Turku | 3 - 0 | Ekenas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Ilves utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Ilves | 1 - 1 | SJK Seinajoki |
| 2018-04-25 | VPS Vaasa | 1 - 1 | Ilves |
| 2018-04-21 | Lahti | 2 - 0 | Ilves |
| 2018-04-15 | Ilves | 2 - 1 | KuPS Kuopio |
| 2018-04-08 | HJK Helsinki | 3 - 1 | Ilves |
| 2018-03-29 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2018-02-24 | Haka | 0 - 0 | Ilves |
| 2018-02-17 | Ilves | 2 - 2 | Lahti |
| 2018-02-10 | Ilves | 3 - 1 | Grankulla IFK |
| 2018-02-03 | JJK Jyvaskyla | 0 - 3 | Ilves |
| 2018-01-27 | Ilves | 3 - 0 | Viikingit |
| 2017-10-28 | IFK Mariehamn | 0 - 1 | Ilves |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Tabella Veikkausliiga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RoPS Rovaniemi | 6 | +9 | 16 |
| 2 | HJK Helsinki | 6 | +4 | 13 |
| 3 | KuPS Kuopio | 6 | +2 | 8 |
| 4 | Lahti | 5 | +1 | 8 |
| 5 | SJK Seinajoki | 5 | +2 | 7 |
| 6 | VPS Vaasa | 5 | 0 | 5 |
| 7 | Inter Turku | 5 | -1 | 5 |
| 8 | Ilves | 5 | -3 | 5 |
| 9 | TPS Turku | 4 | -2 | 4 |
| 10 | IFK Mariehamn | 5 | -5 | 4 |
| 11 | Honka Espoo | 4 | -2 | 3 |
| 12 | Kemi Kings | 4 | -5 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Inter Turku | |
| Ilves | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Inter Turku | Ilves |
|---|---|---|---|
| 1 | RoPS Rovaniemi | ||
| 2 | HJK Helsinki | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | KuPS Kuopio | ||
| 4 | Lahti | 2 - 0 | |
| 5 | SJK Seinajoki | ||
| 6 | VPS Vaasa | 1 - 1 | |
| 7 | Inter Turku | - | |
| 8 | Ilves | - | |
| 9 | TPS Turku | 1 - 2 | |
| 10 | IFK Mariehamn | ||
| 11 | Honka Espoo | ||
| 12 | Kemi Kings |
Liga pozíció
| Inter Turku | Ilves | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 5 | 5 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 12 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Inter Turku | Ilves | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 2 |
1
2 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
0
1 2 |
Liga gólok
| Inter Turku | Ilves | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
8 |
5
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
2
6 |
Teljes statisztika Veikkausliiga
| Mérkőzések (30) | |
| Hazai győzelmek | 30% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 40% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (73) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 23% |
Inter Turku következő 6 mérkőzések
| 2018-05-07 | KuPS Kuopio | - | Inter Turku |
| 2018-05-12 | HJK Helsinki | - | Inter Turku |
| 2018-05-18 | SJK Seinajoki | - | Inter Turku |
| 2018-05-22 | HJK Helsinki | - | Inter Turku |
| 2018-05-26 | Inter Turku | - | RoPS Rovaniemi |
| 2018-06-02 | IFK Mariehamn | - | Inter Turku |
Ilves következő 6 mérkőzések
| 2018-05-07 | Ilves | - | RoPS Rovaniemi |
| 2018-05-13 | IFK Mariehamn | - | Ilves |
| 2018-05-18 | Ilves | - | VPS Vaasa |
| 2018-05-22 | Kemi Kings | - | Ilves |
| 2018-05-26 | Ilves | - | TPS Turku |
| 2018-06-02 | Honka Espoo | - | Ilves |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.20 | 3.29 |
| Valószínűség | 35% | 41% | 24% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.61 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-03 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
