Division 1 - Dél - Svédország
szombat, 21.04.2018
15:00
15:00

Husqvarna

Utsiktens
2 - 3
(0 - 1, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Huskvarna |
| Vendég: | Göteborg |
| Távolság: | 137.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vapenvallen |
| Befogadóképesség: | 4 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.39 | 2.29 | 12 | 1.57 | 1.39 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.60 | 2.29 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 52% | 48% | 15% | 85% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-07 | Utsiktens | 3 - 3 | Husqvarna |
| 2017-06-17 | Husqvarna | 2 - 1 | Utsiktens |
| 2016-09-11 | Husqvarna | 0 - 1 | Utsiktens |
| 2016-06-18 | Utsiktens | 2 - 1 | Husqvarna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 75% | 25% |
Husqvarna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-16 | Oddevold | 2 - 1 | Husqvarna |
| 2018-04-08 | Husqvarna | 0 - 0 | Mjallby |
| 2017-11-04 | Husqvarna | 1 - 3 | Skövde |
| 2017-10-28 | Karlskrona | 1 - 0 | Husqvarna |
| 2017-10-21 | Husqvarna | 2 - 1 | Oddevold |
| 2017-10-15 | Husqvarna | 4 - 1 | Qviding |
| 2017-10-07 | Utsiktens | 3 - 3 | Husqvarna |
| 2017-10-01 | Angelholms | 2 - 1 | Husqvarna |
| 2017-09-23 | Husqvarna | 2 - 2 | Mjallby |
| 2017-09-17 | Ljungskile | 0 - 2 | Husqvarna |
| 2017-09-09 | Husqvarna | 4 - 0 | Rosengard 1917 |
| 2017-09-02 | Kristianstad FC | 4 - 1 | Husqvarna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Utsiktens utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Utsiktens | 1 - 1 | Atvidabergs |
| 2018-04-07 | Tvaakers IF | 2 - 1 | Utsiktens |
| 2018-01-23 | Häcken | 5 - 0 | Utsiktens |
| 2017-11-04 | Assyriska BK | 1 - 2 | Utsiktens |
| 2017-10-28 | Utsiktens | 3 - 3 | Kristianstad FC |
| 2017-10-22 | Rosengard 1917 | 1 - 1 | Utsiktens |
| 2017-10-15 | Landskrona BoIS | 2 - 0 | Utsiktens |
| 2017-10-07 | Utsiktens | 3 - 3 | Husqvarna |
| 2017-09-30 | Utsiktens | 1 - 4 | Oddevold |
| 2017-09-23 | Karlskrona | 2 - 1 | Utsiktens |
| 2017-09-16 | Utsiktens | 3 - 1 | Skövde |
| 2017-09-09 | Oskarshamns | 2 - 3 | Utsiktens |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Tabella Division 1 - Dél
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tvaakers IF | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Torns IF | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Mjallby | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Angelholms | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Eskilsminne | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Oddevold | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Oskarshamns | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Lunds BK | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Karlskrona | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Atvidabergs | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Ljungskile | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Utsiktens | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Husqvarna | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Grebbestads | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Kristianstad FC | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Skövde | 2 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Husqvarna | |
| Utsiktens | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Husqvarna | Utsiktens |
|---|---|---|---|
| 1 | Tvaakers IF | 2 - 1 | |
| 2 | Torns IF | ||
| 3 | Mjallby | 0 - 0 | |
| 4 | Angelholms | ||
| 5 | Eskilsminne | ||
| 5 | Oddevold | ||
| 7 | Oskarshamns | ||
| 8 | Lunds BK | ||
| 9 | Karlskrona | ||
| 10 | Atvidabergs | ||
| 10 | Ljungskile | ||
| 12 | Utsiktens | - | |
| 13 | Husqvarna | - | |
| 14 | Grebbestads | ||
| 15 | Kristianstad FC | ||
| 16 | Skövde |
Liga pozíció
| Husqvarna | Utsiktens | |
| Pozíció | 13 | 12 |
| Pontok | 1 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 12 |
| Pontok | 1 | 0 |
Liga forma
| Husqvarna | Utsiktens | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
0
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Husqvarna | Utsiktens | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
2
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
1
2 |
Teljes statisztika Division 1 - Dél
| Mérkőzések (16) | |
| Hazai győzelmek | 31% |
| Döntetlenek | 38% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (43) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 94% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 81% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 19% |
Husqvarna következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Oskarshamns | - | Husqvarna |
| 2018-05-05 | Husqvarna | - | Ljungskile |
| 2018-05-13 | Angelholms | - | Husqvarna |
| 2018-05-20 | Husqvarna | - | Karlskrona |
| 2018-05-29 | Skövde | - | Husqvarna |
| 2018-06-03 | Husqvarna | - | Atvidabergs |
Utsiktens következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Utsiktens | - | Torns IF |
| 2018-05-05 | Skövde | - | Utsiktens |
| 2018-05-10 | Utsiktens | - | Grebbestads |
| 2018-05-19 | Utsiktens | - | Mjallby |
| 2018-05-26 | Oskarshamns | - | Utsiktens |
| 2018-06-02 | Angelholms | - | Utsiktens |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.39 | 2.29 |
| Valószínűség | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.39 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
