Barátságos mérkőzés
szerda, 17.01.2018
01:10
Atl. Huracan
(Argentína)
San Lorenzo
(Argentína)
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Buenos Aires |
| Vendég: |
Buenos Aires |
| Stadion |
| Stadion: |
Tomas Adolfo Duco
(Buenos Aires / Arg)
|
| Befogadóképesség: |
59 000 (48 314) |
| Méretek: |
105 x 70 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
01:10 (22:10 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.20 |
3.29 |
1X |
|
|
|
1.33 |
1.66 |
| 35% |
33% |
32% |
1.33 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.52 |
2.37 |
|
|
|
2.70 |
1.44 |
|
|
|
5.06 |
1.14 |
| 62% |
38% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
19% |
81% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-05-13 |
Atl. Huracan
|
0 - 1 |
San Lorenzo
|
|
2016-11-06 |
San Lorenzo
|
2 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2016-04-23 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2016-02-27 |
Atl. Huracan
|
1 - 1 |
San Lorenzo
|
|
2016-01-17 |
San Lorenzo
|
1 - 3 |
Atl. Huracan
|
|
2015-09-12 |
Atl. Huracan
|
1 - 0 |
San Lorenzo
|
|
2015-03-15 |
San Lorenzo
|
3 - 1 |
Atl. Huracan
|
|
2011-04-30 |
San Lorenzo
|
3 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2010-10-24 |
Atl. Huracan
|
3 - 0 |
San Lorenzo
|
|
2010-04-18 |
San Lorenzo
|
3 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2009-11-22 |
Atl. Huracan
|
0 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2009-06-14 |
San Lorenzo
|
0 - 1 |
Atl. Huracan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
42% |
17% |
Atl. Huracan utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-13 |
Atl. Huracan
|
1 - 0 |
Banfield
|
|
2017-12-09 |
CA Belgrano
|
1 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2017-12-02 |
Atl. Huracan
|
1 - 1 |
Patronato Parana
|
|
2017-11-24 |
Chacarita Jrs
|
0 - 2 |
Atl. Huracan
|
|
2017-11-21 |
Atl. Huracan
|
1 - 0 |
Velez Sarsfield
|
|
2017-11-04 |
Godoy Cruz
|
2 - 1 |
Atl. Huracan
|
|
2017-10-28 |
Atl. Huracan
|
4 - 0 |
Lanus
|
|
2017-10-16 |
Olimpo
|
0 - 2 |
Atl. Huracan
|
|
2017-10-07 |
Atl. Huracan
|
0 - 0 |
Velez Sarsfield
|
|
2017-09-29 |
Def. Y Justicia
|
0 - 0 |
Atl. Huracan
|
|
2017-09-23 |
Atl. Huracan
|
0 - 0 |
Union Santa Fe
|
|
2017-09-18 |
Gimnasia LP
|
1 - 3 |
Atl. Huracan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
6 |
3 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
50% |
25% |
17% |
San Lorenzo utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-13 |
San Lorenzo
|
2 - 1 |
Argentinos Jrs
|
|
2018-01-12 |
San Lorenzo
|
3 - 1 |
Def. Y Justicia
|
|
2017-12-03 |
Tigre Victoria
|
1 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2017-11-30 |
San Lorenzo
|
2 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2017-11-25 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Argentinos Jrs
|
|
2017-11-18 |
San Martin SJ
|
1 - 3 |
San Lorenzo
|
|
2017-11-04 |
San Lorenzo
|
0 - 1 |
Banfield
|
|
2017-10-29 |
Temperley
|
0 - 2 |
San Lorenzo
|
|
2017-10-14 |
San Lorenzo
|
3 - 1 |
Def. Y Justicia
|
|
2017-09-30 |
San Lorenzo
|
0 - 0 |
Colon Santa Fe
|
|
2017-09-26 |
Estudiantes LP
|
1 - 3 |
San Lorenzo
|
|
2017-09-22 |
Lanus
|
2 - 0 |
San Lorenzo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
9 |
6 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
75% |
50% |
33% |
Atl. Huracan következő 6 mérkőzések
|
2018-01-28 |
Atl. Huracan
|
- |
River Plate
|
|
2018-02-05 |
Racing Club
|
- |
Atl. Huracan
|
|
2018-02-13 |
Atl. Huracan
|
- |
Rosario Central
|
|
2018-02-18 |
Arsenal Sarandi
|
- |
Atl. Huracan
|
|
2018-02-23 |
Atl. Huracan
|
- |
Estudiantes LP
|
|
2018-03-03 |
Colon Santa Fe
|
- |
Atl. Huracan
|
San Lorenzo következő 6 mérkőzések
|
2018-01-21 |
San Lorenzo
|
- |
Gimnasia LP
|
|
2018-01-27 |
Talleres
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-02-04 |
San Lorenzo
|
- |
Boca Juniors
|
|
2018-02-17 |
San Lorenzo
|
- |
Newells Old Boys
|
|
2018-02-27 |
Gimnasia LP
|
- |
San Lorenzo
|
|
2018-03-03 |
San Lorenzo
|
- |
Union Santa Fe
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.10 |
3.20 |
3.29 |
| Valószínűség |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.33 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.33 |
1.66 |
| Valószínűség |
54% |
46% |
|
1X @ 1.33 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.52 |
2.37 |
| Valószínűség |
|
62% |
38% |
|
Felett 1.5 @ 1.52 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.70 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 2.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
5.06 |
1.14 |
| Valószínűség |
|
19% |
81% |
|
Alatt 3.5 @ 1.14 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.20 |
1.61 |
| Valószínűség |
|
44% |
56% |
|
Nem @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-17 00:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!