Major League Soccer - Amerikai EÁ
szombat, 10.03.2018
23:00
23:00

Houston Dynamo

V. Whitecaps
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Houston (Aea) |
| Vendég: | Vancouver (Kanada) / Amerikai EÁ (Kan) |
| Távolság: | 3 186.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | BBVA Stadion |
| Befogadóképesség: | 22 039 |
| Méretek: | 108 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.79 | 4.50 | 1 | 1.19 | 2.14 | |||
| 41% | 31% | 28% | 1.72 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 96% | 4% | 80% | 20% | 40% | 60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | V. Whitecaps | 2 - 1 | Houston Dynamo |
| 2017-05-13 | Houston Dynamo | 2 - 1 | V. Whitecaps |
| 2016-07-24 | Houston Dynamo | 0 - 0 | V. Whitecaps |
| 2016-05-28 | V. Whitecaps | 1 - 1 | Houston Dynamo |
| 2016-03-27 | V. Whitecaps | 1 - 0 | Houston Dynamo |
| 2015-10-25 | V. Whitecaps | 3 - 0 | Houston Dynamo |
| 2015-08-30 | Houston Dynamo | 2 - 0 | V. Whitecaps |
| 2014-03-29 | V. Whitecaps | 2 - 1 | Houston Dynamo |
| 2013-03-24 | Houston Dynamo | 2 - 1 | V. Whitecaps |
| 2013-02-20 | Houston Dynamo | 2 - 1 | V. Whitecaps |
| 2013-02-02 | Houston Dynamo | 1 - 2 | V. Whitecaps |
| 2012-06-11 | V. Whitecaps | 3 - 1 | Houston Dynamo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 8% |
Houston Dynamo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Houston Dynamo | 4 - 0 | Atlanta Utd |
| 2017-12-01 | Seattle Sounders | 3 - 0 | Houston Dynamo |
| 2017-11-22 | Houston Dynamo | 0 - 2 | Seattle Sounders |
| 2017-11-06 | Portland Timbers | 1 - 2 | Houston Dynamo |
| 2017-10-31 | Houston Dynamo | 0 - 0 | Portland Timbers |
| 2017-10-27 | Houston Dynamo | 0 - 0 | Sporting Kansas |
| 2017-10-22 | Houston Dynamo | 3 - 0 | Chicago Fire |
| 2017-10-16 | Sporting Kansas | 0 - 0 | Houston Dynamo |
| 2017-10-12 | Houston Dynamo | 2 - 1 | Sporting Kansas |
| 2017-10-01 | Houston Dynamo | 2 - 1 | Minnesota Utd |
| 2017-09-28 | Houston Dynamo | 3 - 3 | LA Galaxy |
| 2017-09-23 | New York City | 1 - 1 | Houston Dynamo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 58% | 17% |
V. Whitecaps utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | V. Whitecaps | 2 - 1 | CF Montreal |
| 2017-11-03 | Seattle Sounders | 2 - 0 | V. Whitecaps |
| 2017-10-30 | V. Whitecaps | 0 - 0 | Seattle Sounders |
| 2017-10-26 | V. Whitecaps | 5 - 0 | SJ Earthquakes |
| 2017-10-22 | Portland Timbers | 2 - 1 | V. Whitecaps |
| 2017-10-16 | V. Whitecaps | 1 - 1 | SJ Earthquakes |
| 2017-10-07 | NY Red Bulls | 3 - 0 | V. Whitecaps |
| 2017-10-01 | Sporting Kansas | 0 - 1 | V. Whitecaps |
| 2017-09-28 | Seattle Sounders | 3 - 0 | V. Whitecaps |
| 2017-09-24 | V. Whitecaps | 2 - 1 | Colorado Rapids |
| 2017-09-17 | V. Whitecaps | 2 - 2 | Columbus Crew |
| 2017-09-14 | V. Whitecaps | 3 - 0 | Minnesota Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 17% |
Tabella Major League Soccer
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Houston Dynamo | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Columbus Crew | 1 | +2 | 3 |
| 2 | New York City | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Philadelphia Un | 1 | +2 | 3 |
| 5 | SJ Earthquakes | 1 | +1 | 3 |
| 6 | V. Whitecaps | 1 | +1 | 3 |
| 6 | LA Galaxy | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Los Angeles FC | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Dallas | 1 | 0 | 1 |
| 9 | DC United | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Orlando City | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Real Salt Lake | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Minnesota Utd | 1 | -1 | 0 |
| 14 | CF Montreal | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Portland Timbers | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Seattle Sounders | 1 | -1 | 0 |
| 17 | New England Rev | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Sporting Kansas | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Toronto | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Atlanta Utd | 1 | -4 | 0 |
| 21 | Colorado Rapids | 0 | 0 | 0 |
| 21 | NY Red Bulls | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Chicago Fire | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Houston Dynamo | |
| V. Whitecaps | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Houston Dynamo | V. Whitecaps |
|---|---|---|---|
| 1 | Houston Dynamo | - | |
| 2 | Columbus Crew | ||
| 2 | New York City | ||
| 2 | Philadelphia Un | ||
| 5 | SJ Earthquakes | ||
| 6 | V. Whitecaps | - | |
| 6 | LA Galaxy | ||
| 8 | Los Angeles FC | ||
| 9 | Dallas | ||
| 9 | DC United | ||
| 9 | Orlando City | ||
| 9 | Real Salt Lake | ||
| 13 | Minnesota Utd | ||
| 14 | CF Montreal | ||
| 14 | Portland Timbers | ||
| 16 | Seattle Sounders | ||
| 17 | New England Rev | ||
| 17 | Sporting Kansas | ||
| 17 | Toronto | ||
| 20 | Atlanta Utd | 4 - 0 | |
| 21 | Colorado Rapids | ||
| 21 | NY Red Bulls | ||
| 21 | Chicago Fire |
Liga pozíció
| Houston Dynamo | V. Whitecaps | |
| Pozíció | 1 | 6 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 16 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Houston Dynamo | V. Whitecaps | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Houston Dynamo | V. Whitecaps | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
0 |
2
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Major League Soccer
| Mérkőzések (10) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (26) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 90% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 20% |
Houston Dynamo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | DC United | - | Houston Dynamo |
| 2018-04-01 | Houston Dynamo | - | New England Rev |
| 2018-04-15 | SJ Earthquakes | - | Houston Dynamo |
| 2018-04-21 | Houston Dynamo | - | Toronto |
| 2018-04-29 | Minnesota Utd | - | Houston Dynamo |
| 2018-05-06 | Houston Dynamo | - | LA Galaxy |
V. Whitecaps következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Atlanta Utd | - | V. Whitecaps |
| 2018-03-25 | V. Whitecaps | - | LA Galaxy |
| 2018-03-31 | Columbus Crew | - | V. Whitecaps |
| 2018-04-08 | Real Salt Lake | - | V. Whitecaps |
| 2018-04-14 | V. Whitecaps | - | Los Angeles FC |
| 2018-04-21 | Sporting Kansas | - | V. Whitecaps |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.79 | 4.50 |
| Valószínűség | 41% | 31% | 28% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.14 |
| Valószínűség | 71% | 29% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 96% | 4% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 20:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
