Liga Nacional - Honduras
csütörtök, 12.04.2018
02:15
02:15

Hond. Progreso

Lobos UPNFM
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | El Progreso |
| Vendég: | Tegucigalpa |
| Távolság: | 159.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Humberto Micheletti |
| Befogadóképesség: | 5 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 02:15 (19:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.83 | |||
| 50% | 21% | 29% | 1.83 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.79 | 1.75 | 2.04 | 2.88 | 1.36 | ||||||
| 69% | 31% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-14 | Lobos UPNFM | 1 - 0 | Hond. Progreso |
| 2017-10-21 | Lobos UPNFM | 3 - 2 | Hond. Progreso |
| 2017-09-03 | Hond. Progreso | 1 - 2 | Lobos UPNFM |
Hond. Progreso utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Platense | 0 - 1 | Hond. Progreso |
| 2018-03-30 | Hond. Progreso | 3 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2018-03-25 | Vida La Ceiba | 1 - 1 | Hond. Progreso |
| 2018-03-18 | Hond. Progreso | 1 - 2 | Motagua |
| 2018-03-11 | Hond. Progreso | 1 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2018-03-04 | Real Espana | 1 - 0 | Hond. Progreso |
| 2018-02-25 | Juticalpa | 2 - 1 | Hond. Progreso |
| 2018-02-19 | Hond. Progreso | 2 - 5 | Marathon |
| 2018-02-14 | Lobos UPNFM | 1 - 0 | Hond. Progreso |
| 2018-02-12 | Hond. Progreso | 2 - 1 | Platense |
| 2018-02-08 | Ol. Tegucigalpa | 6 - 1 | Hond. Progreso |
| 2018-02-05 | Hond. Progreso | 1 - 0 | Vida La Ceiba |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 50% | 25% |
Lobos UPNFM utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Lobos UPNFM | 3 - 2 | Juticalpa |
| 2018-03-29 | Lobos UPNFM | 2 - 2 | Real Espana |
| 2018-03-25 | Platense | 1 - 0 | Lobos UPNFM |
| 2018-03-18 | Lobos UPNFM | 3 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2018-03-11 | Vida La Ceiba | 1 - 0 | Lobos UPNFM |
| 2018-03-08 | Motagua | 2 - 0 | Lobos UPNFM |
| 2018-03-04 | Lobos UPNFM | 1 - 2 | Marathon |
| 2018-02-18 | Lobos UPNFM | 0 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2018-02-14 | Lobos UPNFM | 1 - 0 | Hond. Progreso |
| 2018-02-11 | Juticalpa | 1 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2018-02-08 | Real Espana | 0 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2018-02-04 | Lobos UPNFM | 0 - 2 | Platense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marathon | 16 | +10 | 31 |
| 2 | Motagua | 16 | +10 | 28 |
| 3 | Ol. Tegucigalpa | 16 | +10 | 27 |
| 4 | Hond. Progreso | 16 | -8 | 23 |
| 5 | Real Espana | 16 | +1 | 22 |
| 6 | Vida La Ceiba | 16 | +1 | 21 |
| 7 | Platense | 16 | -5 | 19 |
| 8 | Lobos UPNFM | 16 | -4 | 18 |
| 9 | Juticalpa | 16 | -5 | 17 |
| 10 | Real Soc. Tocoa | 16 | -10 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hond. Progreso | |
| Lobos UPNFM | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hond. Progreso | Lobos UPNFM |
|---|---|---|---|
| 1 | Marathon | 2 - 5 | 3 - 2 |
| 2 | Motagua | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 2 | |
| 4 | Hond. Progreso | - | |
| 5 | Real Espana | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Vida La Ceiba | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Platense | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Lobos UPNFM | - | |
| 9 | Juticalpa | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Real Soc. Tocoa | 1 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Hond. Progreso | Lobos UPNFM | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 23 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 8 |
| Pontok | 16 | 5 |
Liga forma
| Hond. Progreso | Lobos UPNFM | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 7 |
5
3 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 2 |
1
2 4 |
Liga gólok
| Hond. Progreso | Lobos UPNFM | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
28 |
18
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
14 |
5
9 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (80) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (213) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 24% |
Hond. Progreso következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Marathon | - | Hond. Progreso |
| 2018-04-19 | Hond. Progreso | - | Real Espana |
| 2018-04-22 | Real Espana | - | Hond. Progreso |
| 2018-07-29 | Lobos UPNFM | - | Hond. Progreso |
| 2018-08-05 | Hond. Progreso | - | Motagua |
| 2018-08-12 | Juticalpa | - | Hond. Progreso |
Lobos UPNFM következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Ol. Tegucigalpa | - | Lobos UPNFM |
| 2018-07-29 | Lobos UPNFM | - | Hond. Progreso |
| 2018-08-05 | Lobos UPNFM | - | Marathon |
| 2018-08-12 | Platense | - | Lobos UPNFM |
| 2018-08-16 | Ol. Tegucigalpa | - | Lobos UPNFM |
| 2018-08-19 | Lobos UPNFM | - | Vida La Ceiba |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.50 | 3.50 |
| Valószínűség | 50% | 21% | 29% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.23 | 3.79 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.23 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.88 | 1.36 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.71 | 2.01 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.71 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-12 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
