Bundesliga - Németország
szombat, 12.05.2018
14:30
14:30

Hoffenheim

B. Dortmund
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sinsheim |
| Vendég: | Dortmund |
| Távolság: | 270.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rhein-Neckar-Arena |
| Befogadóképesség: | 30 150 (25 641) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Christian Ilzer (Aut) |
| Vendég: | Niko Kovac (Hor) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 4.00 | 3.00 | 12 | 1.39 | 1.75 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.25 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.30 | 3.50 | 1.80 | 1.90 | ||||||
| 86% | 14% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | B. Dortmund | 2 - 1 | Hoffenheim |
| 2017-05-06 | B. Dortmund | 2 - 1 | Hoffenheim |
| 2016-12-16 | Hoffenheim | 2 - 2 | B. Dortmund |
| 2016-02-28 | B. Dortmund | 3 - 1 | Hoffenheim |
| 2015-09-23 | Hoffenheim | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2015-05-02 | Hoffenheim | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2015-04-07 | B. Dortmund | 2 - 2 | Hoffenheim |
| 2014-12-05 | B. Dortmund | 1 - 0 | Hoffenheim |
| 2014-05-03 | B. Dortmund | 3 - 2 | Hoffenheim |
| 2013-12-14 | Hoffenheim | 2 - 2 | B. Dortmund |
| 2013-05-18 | B. Dortmund | 1 - 2 | Hoffenheim |
| 2012-12-16 | Hoffenheim | 1 - 3 | B. Dortmund |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Hoffenheim utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Stuttgart | 2 - 0 | Hoffenheim |
| 2018-04-27 | Hoffenheim | 3 - 1 | Hannover |
| 2018-04-21 | RB Leipzig | 2 - 5 | Hoffenheim |
| 2018-04-14 | Hoffenheim | 2 - 0 | Hamburger |
| 2018-04-08 | Eintracht Fr. | 1 - 1 | Hoffenheim |
| 2018-03-31 | Hoffenheim | 6 - 0 | Köln |
| 2018-03-17 | Mönchengladbach | 3 - 3 | Hoffenheim |
| 2018-03-10 | Hoffenheim | 3 - 0 | Wolfsburg |
| 2018-03-03 | Augsburg | 0 - 2 | Hoffenheim |
| 2018-02-24 | Hoffenheim | 1 - 1 | Freiburg |
| 2018-02-17 | Schalke 04 | 2 - 1 | Hoffenheim |
| 2018-02-10 | Hoffenheim | 4 - 2 | Mainz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 58% | 42% |
B. Dortmund utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | B. Dortmund | 1 - 2 | Mainz |
| 2018-04-29 | Werder Bremen | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2018-04-21 | B. Dortmund | 4 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-04-15 | Schalke 04 | 2 - 0 | B. Dortmund |
| 2018-04-08 | B. Dortmund | 3 - 0 | Stuttgart |
| 2018-03-31 | Bayern München | 6 - 0 | B. Dortmund |
| 2018-03-18 | B. Dortmund | 1 - 0 | Hannover |
| 2018-03-15 | RB Salzburg | 0 - 0 | B. Dortmund |
| 2018-03-11 | B. Dortmund | 3 - 2 | Eintracht Fr. |
| 2018-03-08 | B. Dortmund | 1 - 2 | RB Salzburg |
| 2018-03-03 | RB Leipzig | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2018-02-26 | B. Dortmund | 1 - 1 | Augsburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 33 | +67 | 84 |
| 2 | Schalke 04 | 33 | +15 | 60 |
| 3 | B. Dortmund | 33 | +19 | 55 |
| 4 | Hoffenheim | 33 | +16 | 52 |
| 5 | Bayer 04 Lev. | 33 | +13 | 52 |
| 6 | RB Leipzig | 33 | 0 | 50 |
| 7 | Eintracht Fr. | 33 | +1 | 49 |
| 8 | Stuttgart | 33 | -3 | 48 |
| 9 | Mönchengladbach | 33 | -4 | 47 |
| 10 | Hertha Berlin | 33 | +1 | 43 |
| 11 | Augsburg | 33 | -1 | 41 |
| 12 | Werder Bremen | 33 | -4 | 39 |
| 13 | Hannover | 33 | -9 | 39 |
| 14 | Mainz | 33 | -13 | 36 |
| 15 | Freiburg | 33 | -26 | 33 |
| 16 | Wolfsburg | 33 | -15 | 30 |
| 17 | Hamburger | 33 | -25 | 28 |
| 18 | Köln | 33 | -32 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hoffenheim | |
| B. Dortmund | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hoffenheim | B. Dortmund |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 2 - 0 | 6 - 0 |
| 2 | Schalke 04 | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | B. Dortmund | - | |
| 4 | Hoffenheim | - | |
| 5 | Bayer 04 Lev. | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 6 | RB Leipzig | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Eintracht Fr. | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Stuttgart | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Mönchengladbach | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Hertha Berlin | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Augsburg | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Werder Bremen | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Hannover | 3 - 1 | 4 - 2 |
| 14 | Mainz | 4 - 2 | 0 - 2 |
| 15 | Freiburg | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Wolfsburg | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 17 | Hamburger | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Köln | 6 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Hoffenheim | B. Dortmund | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 52 | 55 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 4 |
| Pontok | 34 | 24 |
Liga forma
| Hoffenheim | B. Dortmund | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
10 9 |
15
10 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
4 2 |
6
6 4 |
Liga gólok
| Hoffenheim | B. Dortmund | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
63
47 |
63
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
15 |
23
23 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (297) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (819) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 30% |
Hoffenheim következő 6 mérkőzések
| 2018-07-13 | Hoffenheim | - | Unterhaching |
| 2018-07-21 | Hoffenheim | - | QPR |
| 2018-07-28 | Hoffenheim | - | Heerenveen |
| 2018-08-04 | Hoffenheim | - | Chievo |
| 2018-08-11 | Hoffenheim | - | Eibar |
| 2018-08-18 | Kaiserslautern | - | Hoffenheim |
B. Dortmund következő 6 mérkőzések
| 2018-05-14 | Zwickau | - | B. Dortmund |
| 2018-05-23 | Los Angeles FC | - | B. Dortmund |
| 2018-07-13 | Austria Wien | - | B. Dortmund |
| 2018-07-21 | Manchester City | - | B. Dortmund |
| 2018-07-22 | Liverpool | - | B. Dortmund |
| 2018-07-26 | B. Dortmund | - | Benfica |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 4.00 | 3.00 |
| Valószínűség | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.75 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 8.00 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.08 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.50 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.90 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.30 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-12 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
