Eerste Divisie - Hollandia
hétfő, 27.11.2017
19:00
19:00

Helmond Sport

Fortuna Sittard
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Helmond |
| Vendég: | Sittard |
| Távolság: | 55.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lavans Stadion |
| Befogadóképesség: | 4 200 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.50 | 2.20 | 2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 24% | 21% | 55% | 2.20 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.39 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 83% | 17% | 70% | 30% | 45% | 55% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-07 | Fortuna Sittard | 4 - 1 | Helmond Sport |
| 2016-11-25 | Helmond Sport | 1 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2016-02-01 | Fortuna Sittard | 3 - 0 | Helmond Sport |
| 2015-08-21 | Helmond Sport | 0 - 2 | Fortuna Sittard |
| 2015-01-16 | Fortuna Sittard | 1 - 0 | Helmond Sport |
| 2014-08-08 | Helmond Sport | 0 - 1 | Fortuna Sittard |
| 2014-03-14 | Helmond Sport | 1 - 1 | Fortuna Sittard |
| 2013-09-08 | Fortuna Sittard | 5 - 2 | Helmond Sport |
| 2013-02-01 | Fortuna Sittard | 1 - 1 | Helmond Sport |
| 2012-09-21 | Helmond Sport | 1 - 1 | Fortuna Sittard |
| 2012-01-27 | Fortuna Sittard | 0 - 1 | Helmond Sport |
| 2011-10-21 | Helmond Sport | 2 - 2 | Fortuna Sittard |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Helmond Sport utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | MVV Maastricht | 3 - 1 | Helmond Sport |
| 2017-11-17 | FC Oss | 0 - 0 | Helmond Sport |
| 2017-11-03 | Helmond Sport | 3 - 1 | FC Emmen |
| 2017-10-27 | Den Bosch | 2 - 2 | Helmond Sport |
| 2017-10-20 | Helmond Sport | 1 - 2 | Telstar |
| 2017-10-16 | Jong AZ | 1 - 3 | Helmond Sport |
| 2017-10-06 | Helmond Sport | 0 - 2 | De Graafschap |
| 2017-09-29 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Helmond Sport |
| 2017-09-22 | Helmond Sport | 1 - 2 | Dordrecht |
| 2017-09-19 | Helmond Sport | 1 - 5 | Cambuur |
| 2017-09-15 | Helmond Sport | 1 - 4 | Jong Ajax |
| 2017-09-08 | Almere City | 3 - 1 | Helmond Sport |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 9 | 7 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 75% | 58% |
Fortuna Sittard utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Fortuna Sittard | 2 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-11-17 | Cambuur | 1 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-11-03 | Fortuna Sittard | 4 - 0 | FC Oss |
| 2017-10-27 | De Graafschap | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-24 | Fortuna Sittard | 3 - 0 | Go Ahead Eagles |
| 2017-10-20 | Fortuna Sittard | 2 - 2 | FC Eindhoven |
| 2017-10-13 | MVV Maastricht | 1 - 2 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-06 | Fortuna Sittard | 1 - 2 | NEC Nijmegen |
| 2017-09-29 | Telstar | 0 - 6 | Fortuna Sittard |
| 2017-09-22 | Fortuna Sittard | 5 - 1 | Jong AZ |
| 2017-09-15 | Fortuna Sittard | 1 - 0 | Volendam |
| 2017-09-08 | FC Emmen | 0 - 0 | Fortuna Sittard |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 14 | +15 | 33 |
| 2 | Fortuna Sittard | 14 | +16 | 26 |
| 3 | Jong Ajax | 14 | +6 | 26 |
| 4 | De Graafschap | 14 | +15 | 24 |
| 5 | Den Bosch | 14 | +9 | 23 |
| 6 | Telstar | 14 | -3 | 23 |
| 7 | Jong PSV | 14 | 0 | 21 |
| 8 | FC Emmen | 14 | +4 | 20 |
| 9 | FC Oss | 14 | -4 | 20 |
| 10 | MVV Maastricht | 14 | +1 | 19 |
| 11 | Dordrecht | 14 | -6 | 19 |
| 12 | FC Eindhoven | 14 | -4 | 18 |
| 13 | Go Ahead Eagles | 14 | +1 | 17 |
| 14 | Almere City | 14 | -5 | 17 |
| 15 | Jong AZ | 14 | -5 | 16 |
| 16 | RKC Waalwijk | 14 | -2 | 15 |
| 17 | Cambuur | 14 | -6 | 14 |
| 18 | Helmond Sport | 14 | -8 | 11 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -14 | 9 |
| 20 | Volendam | 14 | -10 | 7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Helmond Sport | |
| Fortuna Sittard | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Helmond Sport | Fortuna Sittard |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | ||
| 2 | Fortuna Sittard | - | |
| 3 | Jong Ajax | 1 - 4 | 4 - 2 |
| 4 | De Graafschap | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Den Bosch | ||
| 6 | Telstar | 1 - 2 | 0 - 6 |
| 7 | Jong PSV | 1 - 2 | |
| 8 | FC Emmen | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | FC Oss | ||
| 10 | MVV Maastricht | 1 - 2 | |
| 11 | Dordrecht | 1 - 2 | |
| 12 | FC Eindhoven | ||
| 13 | Go Ahead Eagles | 1 - 1 | |
| 14 | Almere City | ||
| 15 | Jong AZ | ||
| 16 | RKC Waalwijk | ||
| 17 | Cambuur | 1 - 0 | |
| 18 | Helmond Sport | - | |
| 19 | Jong Utrecht | ||
| 20 | Volendam |
Liga pozíció
| Helmond Sport | Fortuna Sittard | |
| Pozíció | 18 | 2 |
| Pontok | 11 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 11 |
| Pontok | 4 | 7 |
Liga forma
| Helmond Sport | Fortuna Sittard | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 7 |
8
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 5 |
2
1 3 |
Liga gólok
| Helmond Sport | Fortuna Sittard | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
25 |
32
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
14 |
10
8 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (140) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (449) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.21 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.76 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.45 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 68% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 43% |
Helmond Sport következő 6 mérkőzések
| 2017-12-01 | RKC Waalwijk | - | Helmond Sport |
| 2017-12-08 | Helmond Sport | - | FC Eindhoven |
| 2017-12-15 | NEC Nijmegen | - | Helmond Sport |
| 2017-12-18 | Helmond Sport | - | FC Eindhoven |
| 2017-12-22 | Helmond Sport | - | Cambuur |
| 2018-01-12 | Jong PSV | - | Helmond Sport |
Fortuna Sittard következő 6 mérkőzések
| 2017-12-04 | Jong PSV | - | Fortuna Sittard |
| 2017-12-08 | Fortuna Sittard | - | RKC Waalwijk |
| 2017-12-15 | Den Bosch | - | Fortuna Sittard |
| 2017-12-20 | Fortuna Sittard | - | AZ Alkmaar |
| 2017-12-23 | Fortuna Sittard | - | Jong Utrecht |
| 2018-01-12 | Fortuna Sittard | - | Jong Ajax |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.50 | 2.20 |
| Valószínűség | 24% | 21% | 55% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.36 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-27 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
