Barátságos mérkőzés
csütörtök, 11.01.2018
13:30
Heerenveen
(Hollandia)
Anderlecht
(Belgium)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Heerenveen (Hol) |
| Vendég: |
Brüsszel (Bel) |
| Távolság: |
258.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Abe Lenstra Stadion
(Heerenveen / Hol)
|
| Befogadóképesség: |
26 100 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.79 |
3.60 |
2.10 |
12 |
|
|
|
1.66 |
1.39 |
| 33% |
30% |
37% |
1.28 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.38 |
|
|
|
1.60 |
2.29 |
|
|
|
2.45 |
1.49 |
| 78% |
22% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2016-07-20 |
Anderlecht
|
3 - 1 |
Heerenveen
|
Heerenveen utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-23 |
AZ Alkmaar
|
3 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-12-16 |
Heerenveen
|
1 - 0 |
NAC Breda
|
|
2017-12-13 |
Feyenoord
|
1 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-12-09 |
Heerenveen
|
2 - 2 |
VVV-Venlo
|
|
2017-12-03 |
Roda
|
2 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-11-25 |
Heerenveen
|
1 - 2 |
Zwolle
|
|
2017-11-18 |
Twente
|
0 - 4 |
Heerenveen
|
|
2017-11-09 |
Werder Bremen
|
2 - 2 |
Heerenveen
|
|
2017-11-03 |
Sparta Rotterdam
|
0 - 0 |
Heerenveen
|
|
2017-10-29 |
Heerenveen
|
1 - 2 |
AZ Alkmaar
|
|
2017-10-25 |
Willem II
|
2 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-10-22 |
Heerenveen
|
0 - 4 |
Vitesse
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
9 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
75% |
42% |
Anderlecht utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-10 |
Anderlecht
|
3 - 4 |
Utrecht
|
|
2017-12-26 |
Anderlecht
|
1 - 0 |
KAA Gent
|
|
2017-12-22 |
Anderlecht
|
1 - 0 |
Eupen
|
|
2017-12-17 |
Club Brugge
|
5 - 0 |
Anderlecht
|
|
2017-12-10 |
Anderlecht
|
1 - 3 |
Charleroi
|
|
2017-12-05 |
Celtic
|
0 - 1 |
Anderlecht
|
|
2017-12-02 |
Lokeren
|
1 - 2 |
Anderlecht
|
|
2017-11-29 |
Anderlecht
|
0 - 1 |
Standard Liege
|
|
2017-11-26 |
Anderlecht
|
4 - 0 |
Kortrijk
|
|
2017-11-22 |
Anderlecht
|
1 - 2 |
Bayern München
|
|
2017-11-18 |
RE Mouscron
|
1 - 2 |
Anderlecht
|
|
2017-11-05 |
Anderlecht
|
0 - 0 |
Club Brugge
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
7 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
58% |
33% |
Heerenveen következő 6 mérkőzések
|
2018-01-20 |
Vitesse
|
- |
Heerenveen
|
|
2018-01-26 |
Heerenveen
|
- |
Sparta Rotterdam
|
|
2018-02-03 |
Heerenveen
|
- |
Twente
|
|
2018-02-06 |
Zwolle
|
- |
Heerenveen
|
|
2018-02-10 |
Heerenveen
|
- |
Roda
|
|
2018-02-17 |
PSV Eindhoven
|
- |
Heerenveen
|
Anderlecht következő 6 mérkőzések
|
2018-01-21 |
Genk
|
- |
Anderlecht
|
|
2018-01-24 |
Anderlecht
|
- |
Beveren
|
|
2018-01-28 |
Standard Liege
|
- |
Anderlecht
|
|
2018-02-04 |
Anderlecht
|
- |
Mechelen
|
|
2018-02-10 |
Oostende
|
- |
Anderlecht
|
|
2018-02-16 |
St. Truiden
|
- |
Anderlecht
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.79 |
3.60 |
2.10 |
| Valószínűség |
33% |
30% |
37% |
|
12 @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.66 |
1.39 |
| Valószínűség |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.18 |
4.38 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.18 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.60 |
2.29 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Felett 2.5 @ 1.60 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.45 |
1.49 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 3.5 @ 1.49 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.37 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Igen @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-11 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!