Eredivisie - Hollandia
kedd, 17.04.2018
19:45
19:45

Heerenveen

ADO Den Haag
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Heerenveen |
| Vendég: | Hága |
| Távolság: | 147.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Abe Lenstra Stadion |
| Befogadóképesség: | 26 100 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 4.00 | 4.50 | 12 | 1.19 | 2.14 | |||
| 35% | 29% | 36% | 1.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 60% | 40% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | ADO Den Haag | 1 - 2 | Heerenveen |
| 2017-01-14 | Heerenveen | 2 - 0 | ADO Den Haag |
| 2016-09-24 | ADO Den Haag | 0 - 3 | Heerenveen |
| 2016-05-08 | ADO Den Haag | 1 - 1 | Heerenveen |
| 2015-12-20 | Heerenveen | 0 - 4 | ADO Den Haag |
| 2015-03-07 | ADO Den Haag | 0 - 1 | Heerenveen |
| 2014-12-19 | Heerenveen | 0 - 0 | ADO Den Haag |
| 2014-02-01 | Heerenveen | 3 - 0 | ADO Den Haag |
| 2013-12-04 | ADO Den Haag | 1 - 1 | Heerenveen |
| 2013-02-17 | ADO Den Haag | 2 - 1 | Heerenveen |
| 2012-09-15 | Heerenveen | 1 - 3 | ADO Den Haag |
| 2012-03-03 | ADO Den Haag | 0 - 0 | Heerenveen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Heerenveen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | VVV-Venlo | 0 - 2 | Heerenveen |
| 2018-04-08 | Heerenveen | 1 - 1 | Groningen |
| 2018-04-01 | Heracles | 1 - 2 | Heerenveen |
| 2018-03-17 | Heerenveen | 2 - 2 | Utrecht |
| 2018-03-11 | Ajax | 4 - 1 | Heerenveen |
| 2018-03-03 | Heerenveen | 2 - 0 | Willem II |
| 2018-02-24 | Heerenveen | 0 - 1 | Excelsior |
| 2018-02-17 | PSV Eindhoven | 2 - 2 | Heerenveen |
| 2018-02-10 | Heerenveen | 1 - 1 | Roda |
| 2018-02-06 | Zwolle | 3 - 2 | Heerenveen |
| 2018-02-03 | Heerenveen | 1 - 0 | Twente |
| 2018-01-26 | Heerenveen | 2 - 1 | Sparta Rotterdam |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 33% |
ADO Den Haag utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | ADO Den Haag | 2 - 1 | Twente |
| 2018-04-08 | Utrecht | 3 - 3 | ADO Den Haag |
| 2018-03-31 | ADO Den Haag | 0 - 3 | AZ Alkmaar |
| 2018-03-21 | Feyenoord | 4 - 0 | ADO Den Haag |
| 2018-03-16 | Excelsior | 1 - 2 | ADO Den Haag |
| 2018-03-10 | ADO Den Haag | 0 - 2 | NAC Breda |
| 2018-03-04 | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | ADO Den Haag |
| 2018-02-25 | Ajax | 0 - 0 | ADO Den Haag |
| 2018-02-17 | ADO Den Haag | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-02-11 | Groningen | 0 - 0 | ADO Den Haag |
| 2018-02-08 | ADO Den Haag | 1 - 0 | Vitesse |
| 2018-02-03 | Heracles | 1 - 1 | ADO Den Haag |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 17% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 31 | +48 | 80 |
| 2 | Ajax | 31 | +49 | 70 |
| 3 | AZ Alkmaar | 31 | +30 | 65 |
| 4 | Feyenoord | 31 | +30 | 57 |
| 5 | Utrecht | 31 | +4 | 49 |
| 6 | Vitesse | 31 | +12 | 45 |
| 7 | Zwolle | 31 | -3 | 44 |
| 8 | Heerenveen | 31 | -3 | 43 |
| 9 | ADO Den Haag | 31 | -7 | 43 |
| 10 | Excelsior | 31 | -10 | 39 |
| 11 | Heracles | 31 | -17 | 37 |
| 12 | VVV-Venlo | 31 | -12 | 34 |
| 13 | Groningen | 31 | -4 | 33 |
| 14 | Willem II | 31 | -10 | 33 |
| 15 | NAC Breda | 31 | -18 | 30 |
| 16 | Roda | 31 | -29 | 26 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 31 | -37 | 24 |
| 18 | Twente | 31 | -23 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Heerenveen | |
| ADO Den Haag | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Heerenveen | ADO Den Haag |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Ajax | 0 - 4 | 0 - 0 |
| 3 | AZ Alkmaar | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Feyenoord | 3 - 1 | |
| 5 | Utrecht | 2 - 2 | 3 - 3 |
| 6 | Vitesse | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 7 | Zwolle | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Heerenveen | - | |
| 9 | ADO Den Haag | - | |
| 10 | Excelsior | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Heracles | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | VVV-Venlo | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Groningen | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Willem II | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | NAC Breda | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Roda | 1 - 1 | |
| 17 | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Twente | 1 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Heerenveen | ADO Den Haag | |
| Pozíció | 8 | 9 |
| Pontok | 43 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 10 |
| Pontok | 20 | 19 |
Liga forma
| Heerenveen | ADO Den Haag | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
10 10 |
12
7 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 5 |
5
4 6 |
Liga gólok
| Heerenveen | ADO Den Haag | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
44
47 |
39
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
21 |
16
22 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (279) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (857) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.07 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.40 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 35% |
Heerenveen következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | NAC Breda | - | Heerenveen |
| 2018-05-06 | Heerenveen | - | Feyenoord |
| 2018-05-09 | Heerenveen | - | Utrecht |
| 2018-05-12 | Utrecht | - | Heerenveen |
| 2018-07-18 | Heerenveen | - | Twente |
| 2018-07-21 | Heerenveen | - | Panathinaikosz |
ADO Den Haag következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | ADO Den Haag | - | PSV Eindhoven |
| 2018-05-06 | Roda | - | ADO Den Haag |
| 2018-05-09 | ADO Den Haag | - | Vitesse |
| 2018-05-12 | Vitesse | - | ADO Den Haag |
| 2018-07-17 | ADO Den Haag | - | Dordrecht |
| 2018-07-25 | ADO Den Haag | - | Antalyaspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 4.00 | 4.50 |
| Valószínűség | 35% | 29% | 36% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.14 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 2.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-17 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
