Izraeli kupa
péntek, 05.01.2018
12:00
Hapoel Raanana
Ramat HaSharon
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Raanana |
| Vendég: |
Ramat HaSharon |
| Távolság: |
4.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Levita
(Kfar Saba)
|
| Befogadóképesség: |
5 800 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
3.75 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.20 |
| 40% |
32% |
28% |
1.61 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.15 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.51 |
1.26 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
|
2014-04-05 |
Ramat HaSharon
|
0 - 0 |
Hapoel Raanana
|
|
2014-01-04 |
Hapoel Raanana
|
1 - 2 |
Ramat HaSharon
|
|
2013-09-21 |
Ramat HaSharon
|
1 - 3 |
Hapoel Raanana
|
|
2011-04-23 |
Ramat HaSharon
|
1 - 0 |
Hapoel Raanana
|
|
2011-01-28 |
Hapoel Raanana
|
1 - 0 |
Ramat HaSharon
|
|
2010-10-04 |
Ramat HaSharon
|
1 - 1 |
Hapoel Raanana
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
3 |
2 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
33% |
17% |
Hapoel Raanana utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-30 |
Maccabi Netanya
|
2 - 2 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-12-24 |
Hapoel Raanana
|
1 - 1 |
Bnei Sakhnin
|
|
2017-12-17 |
Kiryat Shmona
|
0 - 2 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-12-09 |
Beit. Jeruzsálem
|
3 - 2 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-12-03 |
Hapoel Raanana
|
0 - 0 |
M. Petah Tikva
|
|
2017-11-26 |
M.S. Ashdod
|
0 - 1 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-11-05 |
Hapoel Raanana
|
0 - 1 |
Maccabi Tel Aviv
|
|
2017-10-28 |
Hapoel Haifa
|
2 - 0 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-10-21 |
Hapoel Acre
|
0 - 2 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-10-14 |
Hapoel Raanana
|
1 - 3 |
H. Beer Sheva
|
|
2017-10-01 |
Bnei Yehuda
|
1 - 0 |
Hapoel Raanana
|
|
2017-09-27 |
Bnei Yehuda
|
2 - 0 |
Hapoel Raanana
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
3 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
25% |
25% |
Ramat HaSharon utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-01 |
Ramat HaSharon
|
0 - 4 |
Hapoel Hadera
|
|
2017-12-22 |
Hapoel Marmorek
|
1 - 0 |
Ramat HaSharon
|
|
2017-12-15 |
Ramat HaSharon
|
4 - 1 |
H. Kfar Saba
|
|
2017-12-08 |
Hapoel Jerusalem
|
2 - 1 |
Ramat HaSharon
|
|
2017-12-04 |
Ramat HaSharon
|
1 - 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
|
2017-11-27 |
Ironi Nesher
|
0 - 1 |
Ramat HaSharon
|
|
2017-11-03 |
Ramat HaSharon
|
2 - 1 |
M. Ahi Nazareth
|
|
2017-10-30 |
Hapoel Afula
|
1 - 2 |
Ramat HaSharon
|
|
2017-10-23 |
Ramat HaSharon
|
0 - 1 |
M. Herzliya
|
|
2017-10-13 |
Beitar Tel Aviv
|
2 - 1 |
Ramat HaSharon
|
|
2017-09-25 |
Ramat HaSharon
|
1 - 0 |
Hapoel Bnei Lod
|
|
2017-09-15 |
Rishon LeZion
|
1 - 0 |
Ramat HaSharon
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
7 |
7 |
2 |
| 42% |
0% |
58% |
|
58% |
58% |
17% |
Tabella Liga Leumit
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
H. Kfar Saba |
16 |
10 |
2 |
4 |
31 |
13 |
+18 |
32 |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv |
16 |
9 |
3 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
30 |
| 3 |
M. Ahi Nazareth |
16 |
8 |
4 |
4 |
20 |
14 |
+6 |
28 |
| 4 |
Hapoel Jerusalem |
16 |
7 |
6 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
27 |
| 5 |
Rishon LeZion |
16 |
8 |
3 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
27 |
| 6 |
Hapoel Hadera |
16 |
7 |
4 |
5 |
27 |
27 |
0 |
25 |
| 7 |
H. Petah Tikva |
16 |
6 |
6 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
24 |
| 8 |
Beitar Tel Aviv |
16 |
6 |
6 |
4 |
22 |
20 |
+2 |
24 |
| 9 |
Ramat HaSharon |
16 |
7 |
1 |
8 |
19 |
20 |
-1 |
22 |
| 10 |
Hapoel Afula |
16 |
5 |
6 |
5 |
16 |
17 |
-1 |
21 |
| 11 |
Nazareth Illit |
16 |
5 |
5 |
6 |
19 |
21 |
-2 |
20 |
| 12 |
H. Ramat Gan |
16 |
4 |
6 |
6 |
16 |
17 |
-1 |
18 |
| 13 |
Hapoel Bnei Lod |
16 |
4 |
5 |
7 |
14 |
16 |
-2 |
17 |
| 14 |
Hapoel Marmorek |
16 |
5 |
2 |
9 |
15 |
23 |
-8 |
17 |
| 15 |
M. Herzliya |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
31 |
-18 |
10 |
| 16 |
Ironi Nesher |
16 |
2 |
3 |
11 |
13 |
29 |
-16 |
9 |
Tabella Ramat HaSharon
Nincsenek adatok a rendszerben
Hapoel Raanana következő 6 mérkőzések
|
2018-01-10 |
Hapoel Raanana
|
- |
Maccabi Haifa
|
|
2018-01-14 |
Hapoel Ashkelon
|
- |
Hapoel Raanana
|
|
2018-01-20 |
Hapoel Raanana
|
- |
Bnei Yehuda
|
|
2018-01-23 |
Hapoel Raanana
|
- |
S. Nes Tziona
|
|
2018-01-27 |
H. Beer Sheva
|
- |
Hapoel Raanana
|
|
2018-02-03 |
Hapoel Raanana
|
- |
Hapoel Acre
|
Ramat HaSharon következő 6 mérkőzések
|
2018-01-09 |
Nazareth Illit
|
- |
Ramat HaSharon
|
|
2018-01-12 |
Ramat HaSharon
|
- |
H. Ramat Gan
|
|
2018-01-22 |
H. Petah Tikva
|
- |
Ramat HaSharon
|
|
2018-01-26 |
Ramat HaSharon
|
- |
Rishon LeZion
|
|
2018-02-02 |
Hapoel Bnei Lod
|
- |
Ramat HaSharon
|
|
2018-02-09 |
Ramat HaSharon
|
- |
Beitar Tel Aviv
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.61 |
3.75 |
4.75 |
| Valószínűség |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.61 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.16 |
2.20 |
| Valószínűség |
69% |
31% |
|
1X @ 1.16 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.31 |
3.15 |
| Valószínűség |
|
69% |
31% |
|
Felett 1.5 @ 1.31 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.51 |
1.26 |
| Valószínűség |
|
25% |
75% |
|
Alatt 3.5 @ 1.26 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.73 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Igen @ 2.00 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-05 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!