Liga Leumit - Izrael
hétfő, 15.01.2018
17:00
17:00

Hapoel Marmorek

H. Petah Tikva
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rehovot |
| Vendég: | Petah Tikva |
| Távolság: | 22.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.25 | 2.14 | X2 | 1.66 | 1.36 | |||
| 29% | 26% | 45% | 1.36 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.05 | 1.95 | 1.85 | 3.53 | 1.25 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 20% | 80% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-01 | H. Petah Tikva | 3 - 0 | Hapoel Marmorek |
Hapoel Marmorek utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-09 | H. Ramat Gan | 0 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-29 | Hapoel Marmorek | 1 - 2 | Nazareth Illit |
| 2017-12-22 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2017-12-18 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-11 | H. Kfar Saba | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-01 | Hapoel Marmorek | 1 - 3 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-11-24 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-11-06 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ironi Nesher |
| 2017-10-27 | M. Ahi Nazareth | 4 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2017-10-20 | Hapoel Marmorek | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2017-10-16 | M. Herzliya | 2 - 2 | Hapoel Marmorek |
| 2017-09-25 | Hapoel Marmorek | 2 - 3 | Beitar Tel Aviv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 50% | 33% |
H. Petah Tikva utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | H. Petah Tikva | 0 - 1 | H. Kfar Saba |
| 2018-01-04 | H. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-29 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2017-12-25 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2017-12-15 | H. Petah Tikva | 2 - 0 | Ironi Nesher |
| 2017-12-08 | M. Ahi Nazareth | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2017-12-01 | H. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Afula |
| 2017-11-27 | M. Herzliya | 1 - 3 | H. Petah Tikva |
| 2017-11-03 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-10-30 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2017-10-20 | H. Petah Tikva | 0 - 1 | Rishon LeZion |
| 2017-10-16 | H. Petah Tikva | 2 - 2 | Hapoel Hadera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Liga Leumit
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 17 | +19 | 35 |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 17 | +11 | 33 |
| 3 | Hapoel Jerusalem | 17 | +8 | 28 |
| 4 | M. Ahi Nazareth | 18 | +4 | 28 |
| 5 | Rishon LeZion | 17 | +2 | 28 |
| 6 | Beitar Tel Aviv | 17 | +5 | 27 |
| 7 | Ramat HaSharon | 18 | 0 | 26 |
| 8 | Hapoel Hadera | 18 | -2 | 26 |
| 9 | Hapoel Afula | 18 | 0 | 25 |
| 10 | H. Petah Tikva | 17 | +2 | 24 |
| 11 | Nazareth Illit | 18 | -1 | 23 |
| 12 | H. Ramat Gan | 18 | -1 | 20 |
| 13 | Hapoel Marmorek | 17 | -8 | 18 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 17 | -3 | 17 |
| 15 | M. Herzliya | 18 | -16 | 16 |
| 16 | Ironi Nesher | 18 | -20 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Marmorek | |
| H. Petah Tikva | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Marmorek | H. Petah Tikva |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 4 - 0 | |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | |
| 3 | Hapoel Jerusalem | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | M. Ahi Nazareth | 1 - 1 | |
| 5 | Rishon LeZion | 0 - 3 | |
| 6 | Beitar Tel Aviv | 2 - 3 | |
| 7 | Ramat HaSharon | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Hapoel Hadera | ||
| 9 | Hapoel Afula | 0 - 0 | |
| 10 | H. Petah Tikva | - | |
| 11 | Nazareth Illit | 1 - 2 | |
| 12 | H. Ramat Gan | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Hapoel Marmorek | - | |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 0 | |
| 15 | M. Herzliya | 1 - 3 | |
| 16 | Ironi Nesher | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Hapoel Marmorek | H. Petah Tikva | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 18 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 11 |
| Pontok | 7 | 12 |
Liga forma
| Hapoel Marmorek | H. Petah Tikva | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 9 |
6
6 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 5 |
3
3 2 |
Liga gólok
| Hapoel Marmorek | H. Petah Tikva | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
23 |
19
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
12 |
9
10 |
Teljes statisztika Liga Leumit
| Mérkőzések (140) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 41% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (326) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.11 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 64% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 21% |
Hapoel Marmorek következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Rishon LeZion | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-25 | Beit. Jeruzsálem | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-29 | Hapoel Marmorek | - | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-02-02 | Beitar Tel Aviv | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-02-12 | Hapoel Marmorek | - | M. Herzliya |
| 2018-02-16 | Hapoel Afula | - | Hapoel Marmorek |
H. Petah Tikva következő 6 mérkőzések
| 2018-01-22 | H. Petah Tikva | - | Ramat HaSharon |
| 2018-01-29 | Nazareth Illit | - | H. Petah Tikva |
| 2018-02-02 | H. Petah Tikva | - | H. Ramat Gan |
| 2018-02-09 | Hapoel Hadera | - | H. Petah Tikva |
| 2018-02-16 | Rishon LeZion | - | H. Petah Tikva |
| 2018-02-23 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Bnei Lod |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.25 | 2.14 |
| Valószínűség | 29% | 26% | 45% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.36 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.05 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.53 | 1.25 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.87 | 1.84 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 1.84 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-15 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
