Liga Leumit - Izrael
péntek, 29.12.2017
13:00
13:00

Hapoel Marmorek

Nazareth Illit
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rehovot |
| Vendég: | Nazareth Illit |
| Távolság: | 103.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.20 | 2.60 | 1X | 1.50 | 1.39 | |||
| 43% | 23% | 34% | 1.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 61% | 39% | 47% | 53% | 30% | 70% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-18 | Nazareth Illit | 0 - 1 | Hapoel Marmorek |
Hapoel Marmorek utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-22 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2017-12-18 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-11 | H. Kfar Saba | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-01 | Hapoel Marmorek | 1 - 3 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-11-24 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-11-06 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ironi Nesher |
| 2017-10-27 | M. Ahi Nazareth | 4 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2017-10-20 | Hapoel Marmorek | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2017-10-16 | M. Herzliya | 2 - 2 | Hapoel Marmorek |
| 2017-09-25 | Hapoel Marmorek | 2 - 3 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-09-15 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 2 | Hapoel Marmorek |
| 2017-09-11 | Hapoel Marmorek | 0 - 3 | Rishon LeZion |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 50% | 33% |
Nazareth Illit utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-22 | H. Kfar Saba | 3 - 0 | Nazareth Illit |
| 2017-12-19 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Nazareth Illit |
| 2017-12-15 | Nazareth Illit | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-12-08 | Hapoel Tel Aviv | 4 - 1 | Nazareth Illit |
| 2017-12-04 | Nazareth Illit | 1 - 1 | Ironi Nesher |
| 2017-11-24 | M. Ahi Nazareth | 0 - 3 | Nazareth Illit |
| 2017-11-06 | Nazareth Illit | 2 - 2 | Hapoel Afula |
| 2017-10-27 | M. Herzliya | 2 - 3 | Nazareth Illit |
| 2017-10-23 | Nazareth Illit | 0 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-10-13 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 0 | Nazareth Illit |
| 2017-09-26 | Nazareth Illit | 1 - 2 | Rishon LeZion |
| 2017-09-15 | H. Petah Tikva | 0 - 0 | Nazareth Illit |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Tabella Liga Leumit
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 15 | +18 | 31 |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 15 | +11 | 30 |
| 3 | M. Ahi Nazareth | 15 | +6 | 27 |
| 4 | Hapoel Jerusalem | 15 | +8 | 26 |
| 5 | Rishon LeZion | 15 | +1 | 24 |
| 6 | H. Petah Tikva | 15 | +3 | 23 |
| 7 | Beitar Tel Aviv | 15 | +2 | 23 |
| 8 | Ramat HaSharon | 15 | +3 | 22 |
| 9 | Hapoel Hadera | 15 | -4 | 22 |
| 10 | Hapoel Afula | 15 | -1 | 20 |
| 11 | H. Ramat Gan | 15 | -1 | 17 |
| 12 | Nazareth Illit | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Hapoel Marmorek | 15 | -7 | 17 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 15 | -5 | 14 |
| 15 | Ironi Nesher | 15 | -13 | 9 |
| 16 | M. Herzliya | 15 | -18 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Marmorek | |
| Nazareth Illit | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Marmorek | Nazareth Illit |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 3 - 0 | |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 4 - 1 | |
| 3 | M. Ahi Nazareth | 0 - 3 | |
| 4 | Hapoel Jerusalem | 1 - 3 | |
| 5 | Rishon LeZion | 0 - 3 | |
| 6 | H. Petah Tikva | 0 - 0 | |
| 7 | Beitar Tel Aviv | 2 - 3 | |
| 8 | Ramat HaSharon | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Hapoel Hadera | ||
| 10 | Hapoel Afula | 0 - 0 | |
| 11 | H. Ramat Gan | 0 - 1 | |
| 12 | Nazareth Illit | - | |
| 13 | Hapoel Marmorek | - | |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 0 | |
| 15 | Ironi Nesher | 1 - 0 | |
| 16 | M. Herzliya | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Hapoel Marmorek | Nazareth Illit | |
| Pozíció | 13 | 12 |
| Pontok | 17 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 13 |
| Pontok | 7 | 8 |
Liga forma
| Hapoel Marmorek | Nazareth Illit | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 8 |
4
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 4 |
2
2 3 |
Liga gólok
| Hapoel Marmorek | Nazareth Illit | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
21 |
17
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
10 |
7
10 |
Teljes statisztika Liga Leumit
| Mérkőzések (120) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (292) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.21 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 22% |
Hapoel Marmorek következő 6 mérkőzések
| 2018-01-09 | H. Ramat Gan | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-15 | Hapoel Marmorek | - | H. Petah Tikva |
| 2018-01-19 | Rishon LeZion | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-25 | Beit. Jeruzsálem | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-29 | Hapoel Marmorek | - | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-02-02 | Beitar Tel Aviv | - | Hapoel Marmorek |
Nazareth Illit következő 6 mérkőzések
| 2018-01-09 | Nazareth Illit | - | Ramat HaSharon |
| 2018-01-12 | Hapoel Hadera | - | Nazareth Illit |
| 2018-01-19 | H. Ramat Gan | - | Nazareth Illit |
| 2018-01-29 | Nazareth Illit | - | H. Petah Tikva |
| 2018-02-05 | Rishon LeZion | - | Nazareth Illit |
| 2018-02-09 | Nazareth Illit | - | Hapoel Bnei Lod |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.20 | 2.60 |
| Valószínűség | 43% | 23% | 34% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.39 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-29 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
