Liga Leumit - Izrael
péntek, 01.12.2017
13:00
13:00

Hapoel Marmorek

Hapoel Jerusalem
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rehovot |
| Vendég: | Jeruzsálem |
| Távolság: | 41.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.25 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.33 | |||
| 22% | 27% | 51% | 2.00 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.24 | 1.95 | 1.85 | 3.23 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 42% | 58% | 20% | 80% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-08 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | Hapoel Marmorek |
Hapoel Marmorek utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-11-06 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ironi Nesher |
| 2017-10-27 | M. Ahi Nazareth | 4 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2017-10-20 | Hapoel Marmorek | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2017-10-16 | M. Herzliya | 2 - 2 | Hapoel Marmorek |
| 2017-09-25 | Hapoel Marmorek | 2 - 3 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-09-15 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 2 | Hapoel Marmorek |
| 2017-09-11 | Hapoel Marmorek | 0 - 3 | Rishon LeZion |
| 2017-09-01 | H. Petah Tikva | 3 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-08-25 | Hapoel Marmorek | 0 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2017-08-18 | Nazareth Illit | 0 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2017-08-13 | Hapoel Marmorek | 4 - 2 | Beitar Tel Aviv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 50% | 33% |
Hapoel Jerusalem utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Hapoel Jerusalem | 2 - 1 | H. Kfar Saba |
| 2017-11-03 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-10-27 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-10-23 | Hapoel Jerusalem | 3 - 2 | Ironi Nesher |
| 2017-10-13 | M. Ahi Nazareth | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-09-26 | Hapoel Jerusalem | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2017-09-15 | M. Herzliya | 0 - 2 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-09-08 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-09-04 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-08-25 | Hapoel Jerusalem | 1 - 0 | Rishon LeZion |
| 2017-08-18 | H. Petah Tikva | 1 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2017-08-13 | Rishon LeZion | 3 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 8% |
Tabella Liga Leumit
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 11 | +18 | 25 |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Rishon LeZion | 11 | +3 | 22 |
| 4 | M. Ahi Nazareth | 11 | +5 | 21 |
| 5 | Hapoel Jerusalem | 11 | +6 | 19 |
| 6 | Ramat HaSharon | 11 | +3 | 19 |
| 7 | Beitar Tel Aviv | 11 | +3 | 18 |
| 8 | H. Petah Tikva | 11 | +1 | 16 |
| 9 | Nazareth Illit | 11 | +3 | 15 |
| 10 | Hapoel Hadera | 11 | -3 | 15 |
| 11 | Hapoel Afula | 11 | -3 | 12 |
| 12 | Hapoel Marmorek | 11 | -8 | 11 |
| 13 | H. Ramat Gan | 11 | -3 | 10 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 11 | -6 | 9 |
| 15 | Ironi Nesher | 11 | -10 | 5 |
| 16 | M. Herzliya | 11 | -17 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Marmorek | |
| Hapoel Jerusalem | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Marmorek | Hapoel Jerusalem |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | ||
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | |
| 3 | Rishon LeZion | 0 - 3 | |
| 4 | M. Ahi Nazareth | 2 - 1 | |
| 5 | Hapoel Jerusalem | - | |
| 6 | Ramat HaSharon | ||
| 7 | Beitar Tel Aviv | 2 - 3 | |
| 8 | H. Petah Tikva | 1 - 0 | |
| 9 | Nazareth Illit | ||
| 10 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | |
| 11 | Hapoel Afula | 0 - 0 | |
| 12 | Hapoel Marmorek | - | |
| 13 | H. Ramat Gan | 0 - 1 | |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 1 | |
| 15 | Ironi Nesher | 1 - 0 | |
| 16 | M. Herzliya | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hapoel Marmorek | Hapoel Jerusalem | |
| Pozíció | 12 | 5 |
| Pontok | 11 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 9 |
| Pontok | 4 | 8 |
Liga forma
| Hapoel Marmorek | Hapoel Jerusalem | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 6 |
5
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 3 |
2
2 2 |
Liga gólok
| Hapoel Marmorek | Hapoel Jerusalem | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
17 |
15
9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
7 |
8
5 |
Teljes statisztika Liga Leumit
| Mérkőzések (88) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 40% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (225) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 25% |
Hapoel Marmorek következő 6 mérkőzések
| 2017-12-11 | H. Kfar Saba | - | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-18 | Hapoel Hadera | - | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-22 | Hapoel Marmorek | - | Ramat HaSharon |
| 2017-12-29 | Hapoel Marmorek | - | Nazareth Illit |
| 2018-01-09 | H. Ramat Gan | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-15 | Hapoel Marmorek | - | H. Petah Tikva |
Hapoel Jerusalem következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | Hapoel Jerusalem | - | Ramat HaSharon |
| 2017-12-15 | Nazareth Illit | - | Hapoel Jerusalem |
| 2017-12-25 | Hapoel Jerusalem | - | H. Ramat Gan |
| 2017-12-29 | Hapoel Jerusalem | - | H. Petah Tikva |
| 2018-01-09 | Rishon LeZion | - | Hapoel Jerusalem |
| 2018-01-15 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Bnei Lod |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.29 | 3.25 | 2.00 |
| Valószínűség | 22% | 27% | 51% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.33 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 3.24 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.29 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.23 | 1.30 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 1.96 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.96 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
