Ligat háAl - Izrael
szombat, 20.01.2018
14:00
14:00

Hapoel Haifa

Kiryat Shmona
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Haifa |
| Vendég: | Kiryat Shmona |
| Távolság: | 69.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kiryat Eliezer |
| Befogadóképesség: | 14 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.29 | 4.59 | 1 | 1.19 | 2.00 | |||
| 50% | 31% | 19% | 1.83 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 40% | 60% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | Kiryat Shmona | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2017-08-13 | Kiryat Shmona | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2017-04-01 | Kiryat Shmona | 0 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-03-04 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | Kiryat Shmona |
| 2016-12-03 | Kiryat Shmona | 2 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2016-08-09 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2016-05-07 | Kiryat Shmona | 2 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2016-01-16 | Kiryat Shmona | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2015-12-16 | Kiryat Shmona | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2015-12-02 | Hapoel Haifa | 0 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2015-10-03 | Hapoel Haifa | 1 - 4 | Kiryat Shmona |
| 2015-01-17 | Hapoel Haifa | 1 - 2 | Kiryat Shmona |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 33% | 8% |
Hapoel Haifa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | H. Beer Sheva | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-08 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Beit. Jeruzsálem |
| 2018-01-04 | H. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-30 | Bnei Yehuda | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-23 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2017-12-16 | Hapoel Ashkelon | 0 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-09 | M.S. Ashdod | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-04 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2017-11-26 | Hapoel Haifa | 2 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-11-04 | Maccabi Netanya | 2 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2017-10-28 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | Hapoel Raanana |
| 2017-10-22 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 2 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 17% | 8% |
Kiryat Shmona utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-16 | Kiryat Shmona | 3 - 0 | Hapoel Afula |
| 2018-01-13 | Kiryat Shmona | 1 - 1 | Beit. Jeruzsálem |
| 2018-01-09 | M. Petah Tikva | 2 - 0 | Kiryat Shmona |
| 2017-12-31 | Kiryat Shmona | 1 - 2 | M.S. Ashdod |
| 2017-12-23 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2017-12-17 | Kiryat Shmona | 0 - 2 | Hapoel Raanana |
| 2017-12-10 | Kiryat Shmona | 4 - 0 | Hapoel Acre |
| 2017-12-03 | H. Beer Sheva | 3 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2017-11-29 | Kiryat Shmona | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-11-25 | Kiryat Shmona | 2 - 1 | Bnei Yehuda |
| 2017-11-06 | Hapoel Ashkelon | 0 - 0 | Kiryat Shmona |
| 2017-10-28 | Kiryat Shmona | 1 - 0 | Maccabi Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Tabella Ligat háAl
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 18 | +15 | 38 |
| 2 | Maccabi Tel Aviv | 18 | +14 | 38 |
| 3 | Beit. Jeruzsálem | 18 | +18 | 37 |
| 4 | Hapoel Haifa | 18 | +13 | 36 |
| 5 | Bnei Yehuda | 18 | +7 | 30 |
| 6 | Maccabi Netanya | 18 | +10 | 28 |
| 7 | M. Petah Tikva | 18 | -4 | 22 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 18 | -8 | 22 |
| 9 | Kiryat Shmona | 18 | -2 | 20 |
| 10 | Maccabi Haifa | 18 | -4 | 19 |
| 11 | Hapoel Ashkelon | 18 | -7 | 16 |
| 12 | Hapoel Raanana | 18 | -13 | 16 |
| 13 | M.S. Ashdod | 18 | -15 | 12 |
| 14 | Hapoel Acre | 18 | -24 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Haifa | |
| Kiryat Shmona | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Haifa | Kiryat Shmona |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Beit. Jeruzsálem | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Hapoel Haifa | - | |
| 5 | Bnei Yehuda | 2 - 1 | |
| 6 | Maccabi Netanya | 3 - 1 | |
| 7 | M. Petah Tikva | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Bnei Sakhnin | ||
| 9 | Kiryat Shmona | - | |
| 10 | Maccabi Haifa | 1 - 0 | |
| 11 | Hapoel Ashkelon | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Hapoel Raanana | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | M.S. Ashdod | 0 - 2 | |
| 14 | Hapoel Acre | 4 - 0 |
Liga pozíció
| Hapoel Haifa | Kiryat Shmona | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 36 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 12 |
| Pontok | 20 | 6 |
Liga forma
| Hapoel Haifa | Kiryat Shmona | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
6 2 |
5
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 1 |
1
3 4 |
Liga gólok
| Hapoel Haifa | Kiryat Shmona | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
14 |
19
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
7 |
6
11 |
Teljes statisztika Ligat háAl
| Mérkőzések (126) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (320) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Hapoel Haifa következő 6 mérkőzések
| 2018-01-23 | Hapoel Acre | - | Hapoel Haifa |
| 2018-01-27 | Hapoel Acre | - | Hapoel Haifa |
| 2018-02-03 | Hapoel Haifa | - | Bnei Sakhnin |
| 2018-02-06 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Haifa |
| 2018-02-10 | Hapoel Raanana | - | Hapoel Haifa |
| 2018-02-18 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Netanya |
Kiryat Shmona következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Bnei Sakhnin | - | Kiryat Shmona |
| 2018-02-03 | Kiryat Shmona | - | Maccabi Netanya |
| 2018-02-07 | H. Beer Sheva | - | Kiryat Shmona |
| 2018-02-10 | Maccabi Haifa | - | Kiryat Shmona |
| 2018-02-18 | Kiryat Shmona | - | Hapoel Ashkelon |
| 2018-02-25 | Bnei Yehuda | - | Kiryat Shmona |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.29 | 4.59 |
| Valószínűség | 50% | 31% | 19% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 71% | 29% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
