Liga Leumit - Izrael
péntek, 16.02.2018
13:00
13:00

Hapoel Bnei Lod

H. Ramat Gan
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lod |
| Vendég: | Ramat Gan |
| Távolság: | 16.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lod Stadion |
| Befogadóképesség: | 4 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.87 | 2.75 | 1X | 1.39 | 1.50 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.39 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 2.39 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 58% | 42% | 26% | 74% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-20 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | Hapoel Bnei Lod |
| 2017-08-13 | H. Ramat Gan | 3 - 1 | Hapoel Bnei Lod |
| 2017-05-08 | H. Ramat Gan | 1 - 5 | Hapoel Bnei Lod |
| 2016-12-23 | Hapoel Bnei Lod | 2 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2016-10-05 | H. Ramat Gan | 0 - 2 | Hapoel Bnei Lod |
| 2016-08-19 | H. Ramat Gan | 3 - 0 | Hapoel Bnei Lod |
| 2016-05-02 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2016-02-12 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2015-10-30 | H. Ramat Gan | 0 - 2 | Hapoel Bnei Lod |
| 2015-05-15 | Hapoel Bnei Lod | 2 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2015-01-05 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | Hapoel Bnei Lod |
| 2014-09-19 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 0 | H. Ramat Gan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Hapoel Bnei Lod utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-09 | Nazareth Illit | 2 - 0 | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-02-02 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2018-01-29 | Hapoel Marmorek | 1 - 2 | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-01-19 | Hapoel Bnei Lod | 2 - 2 | H. Kfar Saba |
| 2018-01-15 | Hapoel Jerusalem | 1 - 0 | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-01-10 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2017-12-29 | Ironi Nesher | 0 - 3 | Hapoel Bnei Lod |
| 2017-12-22 | M. Ahi Nazareth | 0 - 0 | Hapoel Bnei Lod |
| 2017-12-15 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2017-12-08 | M. Herzliya | 2 - 4 | Hapoel Bnei Lod |
| 2017-12-01 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-11-24 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 2 | Hapoel Hadera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 17% |
H. Ramat Gan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-12 | H. Ramat Gan | 0 - 1 | Rishon LeZion |
| 2018-02-02 | H. Petah Tikva | 0 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2018-01-29 | Hapoel Hadera | 2 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2018-01-23 | H. Ramat Gan | 0 - 2 | H. Beer Sheva |
| 2018-01-19 | H. Ramat Gan | 1 - 0 | Nazareth Illit |
| 2018-01-12 | Ramat HaSharon | 0 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2018-01-09 | H. Ramat Gan | 0 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-05 | H. Ramat Gan | 0 - 0 | Bnei Yehuda |
| 2018-01-01 | H. Kfar Saba | 0 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2017-12-25 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2017-12-15 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2017-12-11 | Ironi Nesher | 0 - 2 | H. Ramat Gan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 4 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 33% | 8% | 0% |
Tabella Liga Leumit
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 22 | +17 | 45 |
| 2 | H. Kfar Saba | 22 | +14 | 37 |
| 3 | Hapoel Afula | 22 | +9 | 37 |
| 4 | Rishon LeZion | 22 | -1 | 37 |
| 5 | Beitar Tel Aviv | 22 | +5 | 36 |
| 6 | Hapoel Hadera | 22 | +2 | 36 |
| 7 | Hapoel Jerusalem | 22 | +5 | 34 |
| 8 | M. Ahi Nazareth | 22 | +4 | 34 |
| 9 | Nazareth Illit | 22 | +2 | 32 |
| 10 | H. Petah Tikva | 22 | -1 | 28 |
| 11 | Hapoel Marmorek | 22 | -4 | 27 |
| 12 | Ramat HaSharon | 22 | -4 | 26 |
| 13 | H. Ramat Gan | 22 | -2 | 24 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 22 | -4 | 24 |
| 15 | M. Herzliya | 22 | -16 | 20 |
| 16 | Ironi Nesher | 22 | -26 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Bnei Lod | |
| H. Ramat Gan | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Bnei Lod | H. Ramat Gan |
|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | |
| 2 | H. Kfar Saba | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Hapoel Afula | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Rishon LeZion | 3 - 2 | |
| 5 | Beitar Tel Aviv | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Hapoel Hadera | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | M. Ahi Nazareth | ||
| 9 | Nazareth Illit | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | H. Petah Tikva | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Hapoel Marmorek | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Ramat HaSharon | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | H. Ramat Gan | - | |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | - | |
| 15 | M. Herzliya | ||
| 16 | Ironi Nesher | 2 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hapoel Bnei Lod | H. Ramat Gan | |
| Pozíció | 14 | 13 |
| Pontok | 24 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 13 |
| Pontok | 13 | 12 |
Liga forma
| Hapoel Bnei Lod | H. Ramat Gan | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 10 |
5
9 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 4 |
3
3 5 |
Liga gólok
| Hapoel Bnei Lod | H. Ramat Gan | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
23 |
18
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
10 |
9
11 |
Teljes statisztika Liga Leumit
| Mérkőzések (176) | |
| Hazai győzelmek | 35% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 42% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (399) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.09 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 62% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 40% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 20% |
Hapoel Bnei Lod következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-03-02 | Hapoel Bnei Lod | - | Rishon LeZion |
| 2018-03-09 | Hapoel Hadera | - | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-03-13 | Beitar Tel Aviv | - | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-03-19 | Hapoel Bnei Lod | - | M. Herzliya |
| 2018-03-29 | Hapoel Afula | - | Hapoel Bnei Lod |
H. Ramat Gan következő 6 mérkőzések
| 2018-02-26 | H. Ramat Gan | - | Beitar Tel Aviv |
| 2018-03-02 | M. Herzliya | - | H. Ramat Gan |
| 2018-03-09 | H. Ramat Gan | - | Hapoel Afula |
| 2018-03-13 | M. Ahi Nazareth | - | H. Ramat Gan |
| 2018-03-16 | H. Ramat Gan | - | Ironi Nesher |
| 2018-03-29 | Hapoel Tel Aviv | - | H. Ramat Gan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 2.87 | 2.75 |
| Valószínűség | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.50 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.52 | 2.39 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.52 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.14 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.63 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Nem @ 1.63 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
