Liga Leumit - Izrael
péntek, 16.02.2018
13:00
13:00

Hapoel Afula

Hapoel Marmorek
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Afula |
| Vendég: | Rehovot |
| Távolság: | 91.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Afula Illit Stadion |
| Befogadóképesség: | 5 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.29 | 4.20 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 46% | 21% | 33% | 1.75 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.11 | 2.04 | 1.75 | 3.45 | 1.27 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-20 | Hapoel Marmorek | 0 - 0 | Hapoel Afula |
| 2015-01-13 | Hapoel Marmorek | 0 - 3 | Hapoel Afula |
Hapoel Afula utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-12 | H. Kfar Saba | 0 - 3 | Hapoel Afula |
| 2018-02-02 | Hapoel Afula | 3 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2018-01-29 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Afula |
| 2018-01-19 | Hapoel Afula | 2 - 0 | Ironi Nesher |
| 2018-01-16 | Kiryat Shmona | 3 - 0 | Hapoel Afula |
| 2018-01-12 | M. Ahi Nazareth | 0 - 1 | Hapoel Afula |
| 2018-01-09 | Hapoel Hadera | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2017-12-29 | Hapoel Afula | 1 - 1 | M. Herzliya |
| 2017-12-25 | Hapoel Afula | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv |
| 2017-12-19 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Nazareth Illit |
| 2017-12-15 | Hapoel Bnei Lod | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2017-12-11 | Hapoel Afula | 1 - 0 | Rishon LeZion |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 3 | 0 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 25% | 0% |
Hapoel Marmorek utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-12 | Hapoel Marmorek | 2 - 1 | M. Herzliya |
| 2018-02-02 | Beitar Tel Aviv | 3 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-29 | Hapoel Marmorek | 1 - 2 | Hapoel Bnei Lod |
| 2018-01-25 | Beit. Jeruzsálem | 2 - 1 | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-19 | Rishon LeZion | 0 - 5 | Hapoel Marmorek |
| 2018-01-15 | Hapoel Marmorek | 2 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2018-01-09 | H. Ramat Gan | 0 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-29 | Hapoel Marmorek | 1 - 2 | Nazareth Illit |
| 2017-12-22 | Hapoel Marmorek | 1 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2017-12-18 | Hapoel Hadera | 0 - 3 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-11 | H. Kfar Saba | 1 - 0 | Hapoel Marmorek |
| 2017-12-01 | Hapoel Marmorek | 1 - 3 | Hapoel Jerusalem |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 9 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 75% | 25% |
Tabella Liga Leumit
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 22 | +17 | 45 |
| 2 | H. Kfar Saba | 22 | +14 | 37 |
| 3 | Hapoel Afula | 22 | +9 | 37 |
| 4 | Rishon LeZion | 22 | -1 | 37 |
| 5 | Beitar Tel Aviv | 22 | +5 | 36 |
| 6 | Hapoel Hadera | 22 | +2 | 36 |
| 7 | Hapoel Jerusalem | 22 | +5 | 34 |
| 8 | M. Ahi Nazareth | 22 | +4 | 34 |
| 9 | Nazareth Illit | 22 | +2 | 32 |
| 10 | H. Petah Tikva | 22 | -1 | 28 |
| 11 | Hapoel Marmorek | 22 | -4 | 27 |
| 12 | Ramat HaSharon | 22 | -4 | 26 |
| 13 | H. Ramat Gan | 22 | -2 | 24 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 22 | -4 | 24 |
| 15 | M. Herzliya | 22 | -16 | 20 |
| 16 | Ironi Nesher | 22 | -26 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Afula | |
| Hapoel Marmorek | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Afula | Hapoel Marmorek |
|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | H. Kfar Saba | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Hapoel Afula | - | |
| 4 | Rishon LeZion | 1 - 0 | 0 - 5 |
| 5 | Beitar Tel Aviv | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Hapoel Hadera | 0 - 2 | 0 - 3* |
| 7 | Hapoel Jerusalem | 3 - 0 | |
| 8 | M. Ahi Nazareth | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 9 | Nazareth Illit | 0 - 1 | |
| 10 | H. Petah Tikva | 3 - 0 | |
| 11 | Hapoel Marmorek | - | |
| 12 | Ramat HaSharon | 1 - 2 | |
| 13 | H. Ramat Gan | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Hapoel Bnei Lod | 0 - 2 | |
| 15 | M. Herzliya | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Ironi Nesher | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Hapoel Afula | Hapoel Marmorek | |
| Pozíció | 3 | 11 |
| Pontok | 37 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 14 | 14 |
Liga forma
| Hapoel Afula | Hapoel Marmorek | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 5 |
8
3 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 5 |
4
2 5 |
Liga gólok
| Hapoel Afula | Hapoel Marmorek | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
18 |
26
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
12 |
15
14 |
Teljes statisztika Liga Leumit
| Mérkőzések (176) | |
| Hazai győzelmek | 35% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 42% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (399) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.09 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 62% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 40% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 20% |
Hapoel Afula következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | Ramat HaSharon | - | Hapoel Afula |
| 2018-03-02 | Hapoel Afula | - | Nazareth Illit |
| 2018-03-09 | H. Ramat Gan | - | Hapoel Afula |
| 2018-03-13 | Hapoel Afula | - | H. Petah Tikva |
| 2018-03-16 | Rishon LeZion | - | Hapoel Afula |
| 2018-03-29 | Hapoel Afula | - | Hapoel Bnei Lod |
Hapoel Marmorek következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | Hapoel Marmorek | - | M. Ahi Nazareth |
| 2018-03-05 | Ironi Nesher | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-03-09 | Hapoel Marmorek | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2018-03-14 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Marmorek |
| 2018-03-19 | Hapoel Marmorek | - | H. Kfar Saba |
| 2018-03-29 | Hapoel Marmorek | - | Hapoel Hadera |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.29 | 4.20 |
| Valószínűség | 46% | 21% | 33% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.32 | 3.11 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.32 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.45 | 1.27 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.27 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.87 | 1.85 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
