Ligat háAl - Izrael
szombat, 25.11.2017
18:30
18:30

Hapoel Acre

M. Petah Tikva
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Acre |
| Vendég: | Petah Tikva |
| Távolság: | 94.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Akko Stadion |
| Befogadóképesség: | 5 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.29 | 2.25 | X2 | 1.66 | 1.34 | |||
| 40% | 14% | 46% | 1.34 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-04-30 | Hapoel Acre | 1 - 3 | M. Petah Tikva |
| 2016-02-13 | M. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Acre |
| 2015-11-07 | Hapoel Acre | 1 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2015-02-14 | Hapoel Acre | 0 - 2 | M. Petah Tikva |
| 2014-11-22 | M. Petah Tikva | 0 - 0 | Hapoel Acre |
| 2014-04-05 | M. Petah Tikva | 0 - 0 | Hapoel Acre |
| 2014-01-11 | Hapoel Acre | 1 - 3 | M. Petah Tikva |
| 2013-09-28 | M. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Acre |
| 2012-05-08 | Hapoel Acre | 1 - 2 | M. Petah Tikva |
| 2012-03-17 | Hapoel Acre | 0 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2011-12-10 | M. Petah Tikva | 0 - 4 | Hapoel Acre |
| 2011-04-23 | M. Petah Tikva | 4 - 1 | Hapoel Acre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Hapoel Acre utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | H. Beer Sheva | 3 - 1 | Hapoel Acre |
| 2017-11-04 | Hapoel Acre | 1 - 0 | M.S. Ashdod |
| 2017-10-29 | Maccabi Tel Aviv | 5 - 2 | Hapoel Acre |
| 2017-10-24 | Maccabi Haifa | 1 - 1 | Hapoel Acre |
| 2017-10-21 | Hapoel Acre | 0 - 2 | Hapoel Raanana |
| 2017-10-14 | Hapoel Haifa | 4 - 0 | Hapoel Acre |
| 2017-09-23 | Hapoel Acre | 1 - 1 | Bnei Yehuda |
| 2017-09-16 | Hapoel Ashkelon | 2 - 1 | Hapoel Acre |
| 2017-09-10 | Hapoel Acre | 2 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2017-08-26 | Maccabi Netanya | 2 - 2 | Hapoel Acre |
| 2017-08-20 | Hapoel Acre | 1 - 2 | Bnei Sakhnin |
| 2017-08-13 | Maccabi Haifa | 2 - 2 | Hapoel Acre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 42% |
M. Petah Tikva utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-05 | M. Petah Tikva | 0 - 2 | H. Beer Sheva |
| 2017-10-30 | M. Petah Tikva | 1 - 2 | Bnei Yehuda |
| 2017-10-22 | Hapoel Ashkelon | 1 - 3 | M. Petah Tikva |
| 2017-10-14 | M. Petah Tikva | 2 - 2 | Maccabi Haifa |
| 2017-10-02 | Maccabi Netanya | 4 - 0 | M. Petah Tikva |
| 2017-09-24 | M. Petah Tikva | 1 - 0 | Bnei Sakhnin |
| 2017-09-16 | Kiryat Shmona | 3 - 1 | M. Petah Tikva |
| 2017-09-11 | M. Petah Tikva | 1 - 2 | Beit. Jeruzsálem |
| 2017-08-26 | M. Petah Tikva | 0 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-08-19 | M.S. Ashdod | 1 - 2 | M. Petah Tikva |
| 2017-08-09 | M. Petah Tikva | 0 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-08-06 | Bnei Yehuda | 1 - 0 | M. Petah Tikva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 33% |
Tabella Ligat háAl
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Haifa | 10 | +11 | 23 |
| 2 | H. Beer Sheva | 10 | +9 | 23 |
| 3 | Beit. Jeruzsálem | 10 | +11 | 20 |
| 4 | Maccabi Tel Aviv | 10 | +6 | 20 |
| 5 | Maccabi Netanya | 10 | +10 | 18 |
| 6 | Maccabi Haifa | 10 | +1 | 14 |
| 7 | Bnei Yehuda | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kiryat Shmona | 10 | +1 | 13 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 10 | -3 | 12 |
| 10 | Hapoel Ashkelon | 10 | -3 | 10 |
| 11 | M. Petah Tikva | 10 | -8 | 10 |
| 12 | Hapoel Acre | 10 | -10 | 6 |
| 13 | M.S. Ashdod | 10 | -12 | 5 |
| 14 | Hapoel Raanana | 10 | -13 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hapoel Acre | |
| M. Petah Tikva | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hapoel Acre | M. Petah Tikva |
|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Haifa | ||
| 2 | H. Beer Sheva | ||
| 3 | Beit. Jeruzsálem | ||
| 4 | Maccabi Tel Aviv | ||
| 5 | Maccabi Netanya | 4 - 0 | |
| 6 | Maccabi Haifa | 2 - 0 | |
| 7 | Bnei Yehuda | 1 - 1 | |
| 8 | Kiryat Shmona | 3 - 1 | |
| 9 | Bnei Sakhnin | 1 - 2 | |
| 10 | Hapoel Ashkelon | 1 - 3 | |
| 11 | M. Petah Tikva | - | |
| 12 | Hapoel Acre | - | |
| 13 | M.S. Ashdod | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Hapoel Raanana | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hapoel Acre | M. Petah Tikva | |
| Pozíció | 12 | 11 |
| Pontok | 6 | 10 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 7 |
| Pontok | 7 | 6 |
Liga forma
| Hapoel Acre | M. Petah Tikva | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 6 |
3
1 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
2
0 2 |
Liga gólok
| Hapoel Acre | M. Petah Tikva | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
21 |
11
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
5 |
6
9 |
Teljes statisztika Ligat háAl
| Mérkőzések (70) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (187) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 30% |
Hapoel Acre következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Hapoel Acre | - | Beit. Jeruzsálem |
| 2017-12-10 | Kiryat Shmona | - | Hapoel Acre |
| 2017-12-16 | Bnei Sakhnin | - | Hapoel Acre |
| 2017-12-23 | Hapoel Acre | - | Maccabi Netanya |
| 2017-12-30 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Acre |
| 2018-01-08 | Hapoel Acre | - | Hapoel Ashkelon |
M. Petah Tikva következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Hapoel Raanana | - | M. Petah Tikva |
| 2017-12-11 | M. Petah Tikva | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-16 | M. Petah Tikva | - | M.S. Ashdod |
| 2017-12-23 | Hapoel Haifa | - | M. Petah Tikva |
| 2017-12-30 | Beit. Jeruzsálem | - | M. Petah Tikva |
| 2018-01-05 | M. Petah Tikva | - | H. Kfar Saba |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.29 | 3.29 | 2.25 |
| Valószínűség | 40% | 14% | 46% |
| X2 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.34 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.34 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 2.25 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
