Premier League - Málta
szombat, 09.12.2017
13:00
13:00

Hamrun

Birkirkara
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hamrun |
| Vendég: | Birkirkara |
| Távolság: | 2.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.60 | 2.39 | 1 | 1.53 | 1.53 | |||
| 53% | 17% | 30% | 2.39 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.95 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.43 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-12 | Birkirkara | 3 - 0 | Hamrun |
| 2016-12-04 | Hamrun | 2 - 0 | Birkirkara |
| 2016-09-11 | Birkirkara | 2 - 1 | Hamrun |
| 2013-02-13 | Hamrun | 0 - 3 | Birkirkara |
| 2012-10-19 | Birkirkara | 1 - 3 | Hamrun |
| 2012-03-04 | Birkirkara | 3 - 1 | Hamrun |
| 2011-10-22 | Hamrun | 0 - 4 | Birkirkara |
| 2011-04-17 | Birkirkara | 2 - 2 | Hamrun |
| 2011-02-27 | Hamrun | 1 - 1 | Birkirkara |
| 2011-01-22 | Birkirkara | 2 - 0 | Hamrun |
| 2010-10-29 | Hamrun | 1 - 1 | Birkirkara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 18% | 27% | 55% | 100% | 64% | 36% |
Hamrun utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Lija Athletic | 1 - 5 | Hamrun |
| 2017-11-19 | Hamrun | 0 - 0 | Valletta |
| 2017-11-04 | Hamrun | 2 - 0 | Naxxar Lions |
| 2017-10-30 | Sliema Wand. | 1 - 0 | Hamrun |
| 2017-10-21 | Senglea Ath. | 1 - 3 | Hamrun |
| 2017-10-15 | Gzira Utd | 4 - 0 | Hamrun |
| 2017-09-30 | Hamrun | 5 - 2 | Mosta |
| 2017-09-23 | Hamrun | 0 - 1 | Floriana |
| 2017-09-16 | Hamrun | 0 - 0 | Balzan Youths |
| 2017-09-08 | St. Andrews | 1 - 2 | Hamrun |
| 2017-08-25 | Hamrun | 0 - 1 | Hibernians |
| 2017-08-18 | Tarxien | 1 - 4 | Hamrun |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 42% |
Birkirkara utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Birkirkara | 2 - 0 | St. Andrews |
| 2017-11-18 | Hibernians | 1 - 0 | Birkirkara |
| 2017-11-04 | Balzan Youths | 2 - 1 | Birkirkara |
| 2017-10-28 | Birkirkara | 3 - 1 | Tarxien |
| 2017-10-20 | Lija Athletic | 0 - 2 | Birkirkara |
| 2017-10-15 | Sliema Wand. | 3 - 0 | Birkirkara |
| 2017-09-29 | Birkirkara | 0 - 3 | Valletta |
| 2017-09-23 | Birkirkara | 3 - 2 | Naxxar Lions |
| 2017-09-16 | Senglea Ath. | 1 - 0 | Birkirkara |
| 2017-09-09 | Birkirkara | 2 - 0 | Mosta |
| 2017-08-26 | Gzira Utd | 2 - 0 | Birkirkara |
| 2017-08-18 | Birkirkara | 1 - 1 | Floriana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta | 12 | +17 | 27 |
| 2 | Balzan Youths | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Hibernians | 12 | +14 | 24 |
| 4 | Gzira Utd | 12 | +13 | 24 |
| 5 | Sliema Wand. | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Floriana | 12 | +14 | 23 |
| 7 | Hamrun | 12 | +8 | 20 |
| 8 | Birkirkara | 12 | -2 | 16 |
| 9 | Mosta | 13 | -10 | 15 |
| 10 | Senglea Ath. | 12 | -8 | 9 |
| 11 | Naxxar Lions | 12 | -9 | 9 |
| 12 | St. Andrews | 12 | -18 | 7 |
| 13 | Tarxien | 12 | -22 | 7 |
| 14 | Lija Athletic | 12 | -20 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hamrun | |
| Birkirkara | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hamrun | Birkirkara |
|---|---|---|---|
| 1 | Valletta | 0 - 0 | |
| 2 | Balzan Youths | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Hibernians | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Gzira Utd | 2 - 0 | |
| 5 | Sliema Wand. | 3 - 0 | |
| 6 | Floriana | 0 - 1 | |
| 7 | Hamrun | - | |
| 8 | Birkirkara | - | |
| 9 | Mosta | 5 - 2 | |
| 10 | Senglea Ath. | 1 - 0 | |
| 11 | Naxxar Lions | 2 - 0 | |
| 12 | St. Andrews | ||
| 13 | Tarxien | ||
| 14 | Lija Athletic | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hamrun | Birkirkara | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 20 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 10 |
| Pontok | 8 | 3 |
Liga forma
| Hamrun | Birkirkara | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 4 |
5
1 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 2 |
1
0 5 |
Liga gólok
| Hamrun | Birkirkara | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
13 |
14
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
4 |
3
9 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (85) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (240) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 33% |
Hamrun következő 6 mérkőzések
| 2017-12-16 | Hamrun | - | Tarxien |
| 2018-01-07 | Hibernians | - | Hamrun |
| 2018-01-13 | Hamrun | - | St. Andrews |
| 2018-01-28 | Balzan Youths | - | Hamrun |
| 2018-02-03 | Floriana | - | Hamrun |
| 2018-02-12 | Hamrun | - | Gzira Utd |
Birkirkara következő 6 mérkőzések
| 2017-12-17 | Floriana | - | Birkirkara |
| 2018-01-05 | Birkirkara | - | Gzira Utd |
| 2018-01-14 | Mosta | - | Birkirkara |
| 2018-01-28 | Birkirkara | - | Senglea Ath. |
| 2018-02-03 | Naxxar Lions | - | Birkirkara |
| 2018-02-10 | Birkirkara | - | Sliema Wand. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.60 | 2.39 |
| Valószínűség | 53% | 17% | 30% |
| 1 @ 2.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.53 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.21 | 3.95 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.21 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.63 | 1.43 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.43 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.20 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
