Premiership - Skócia
szombat, 27.01.2018
15:00
15:00

Hamilton

Dundee FC
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hamilton |
| Vendég: | Dundee |
| Távolság: | 105.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | New Douglas Park |
| Befogadóképesség: | 6 078 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.39 | 2.79 | 1X | 1.44 | 1.57 | |||
| 42% | 23% | 35% | 1.44 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 80% | 20% | 55% | 45% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Dundee FC | 1 - 3 | Hamilton |
| 2017-08-12 | Hamilton | 3 - 0 | Dundee FC |
| 2017-05-20 | Hamilton | 4 - 0 | Dundee FC |
| 2017-04-15 | Dundee FC | 0 - 2 | Hamilton |
| 2016-10-29 | Hamilton | 0 - 1 | Dundee FC |
| 2016-08-19 | Dundee FC | 1 - 1 | Hamilton |
| 2016-05-07 | Dundee FC | 0 - 1 | Hamilton |
| 2016-04-09 | Hamilton | 2 - 1 | Dundee FC |
| 2015-12-19 | Dundee FC | 4 - 0 | Hamilton |
| 2015-10-17 | Hamilton | 1 - 1 | Dundee FC |
| 2015-01-31 | Dundee FC | 1 - 1 | Hamilton |
| 2014-12-13 | Hamilton | 2 - 1 | Dundee FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 25% |
Hamilton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-24 | Hamilton | 0 - 3 | Hearts |
| 2018-01-20 | Motherwell | 2 - 0 | Hamilton |
| 2017-12-30 | Motherwell | 1 - 3 | Hamilton |
| 2017-12-23 | Partick Thistle | 1 - 0 | Hamilton |
| 2017-12-16 | Hamilton | 3 - 2 | Ross County |
| 2017-12-13 | Celtic | 3 - 1 | Hamilton |
| 2017-12-09 | Hamilton | 0 - 1 | St. Johnstone |
| 2017-12-02 | Hearts | 1 - 1 | Hamilton |
| 2017-11-25 | Hamilton | 1 - 1 | Hibernian |
| 2017-11-18 | Rangers | 0 - 2 | Hamilton |
| 2017-11-04 | Hamilton | 2 - 2 | Aberdeen |
| 2017-10-28 | Dundee FC | 1 - 3 | Hamilton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 42% |
Dundee FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-24 | Dundee FC | 0 - 1 | Hibernian |
| 2018-01-20 | Dundee FC | 2 - 2 | Inverness |
| 2017-12-30 | St. Johnstone | 0 - 2 | Dundee FC |
| 2017-12-26 | Dundee FC | 0 - 2 | Celtic |
| 2017-12-23 | Motherwell | 1 - 1 | Dundee FC |
| 2017-12-16 | Dundee FC | 3 - 0 | Partick Thistle |
| 2017-12-12 | Hearts | 2 - 0 | Dundee FC |
| 2017-12-08 | Dundee FC | 0 - 1 | Aberdeen |
| 2017-12-02 | Ross County | 0 - 2 | Dundee FC |
| 2017-11-24 | Dundee FC | 2 - 1 | Rangers |
| 2017-11-18 | Dundee FC | 0 - 0 | Kilmarnock |
| 2017-11-04 | Hibernian | 2 - 1 | Dundee FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 8% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 23 | +34 | 54 |
| 2 | Rangers | 23 | +18 | 43 |
| 3 | Aberdeen | 23 | +7 | 43 |
| 4 | Hibernian | 23 | +5 | 38 |
| 5 | Hearts | 23 | +5 | 33 |
| 6 | Motherwell | 22 | -4 | 27 |
| 7 | Kilmarnock | 21 | -3 | 26 |
| 8 | St. Johnstone | 21 | -9 | 26 |
| 9 | Hamilton | 22 | -7 | 23 |
| 10 | Dundee FC | 23 | -10 | 22 |
| 11 | Partick Thistle | 23 | -19 | 20 |
| 12 | Ross County | 23 | -17 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hamilton | |
| Dundee FC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hamilton | Dundee FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Rangers | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 3 | Aberdeen | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Hibernian | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Hearts | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Motherwell | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Kilmarnock | 1 - 1 | |
| 8 | St. Johnstone | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Hamilton | - | 3 - 0 |
| 10 | Dundee FC | 3 - 0 | - |
| 11 | Partick Thistle | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Ross County | 3 - 2 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hamilton | Dundee FC | |
| Pozíció | 9 | 10 |
| Pontok | 23 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 10 |
| Pontok | 9 | 8 |
Liga forma
| Hamilton | Dundee FC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 11 |
6
4 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 6 |
2
2 7 |
Liga gólok
| Hamilton | Dundee FC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
37 |
23
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
21 |
10
18 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (135) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (350) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 24% |
Hamilton következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Aberdeen | - | Hamilton |
| 2018-02-18 | Hamilton | - | Rangers |
| 2018-02-24 | Hamilton | - | Partick Thistle |
| 2018-02-28 | Hibernian | - | Hamilton |
| 2018-03-03 | St. Johnstone | - | Hamilton |
| 2018-03-10 | Hamilton | - | Motherwell |
Dundee FC következő 6 mérkőzések
| 2018-01-30 | Inverness | - | Dundee FC |
| 2018-02-03 | Dundee FC | - | Ross County |
| 2018-02-10 | Dundee FC | - | Motherwell |
| 2018-02-13 | Kilmarnock | - | Dundee FC |
| 2018-02-17 | Partick Thistle | - | Dundee FC |
| 2018-02-24 | Dundee FC | - | Motherwell |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.39 | 2.79 |
| Valószínűség | 42% | 23% | 35% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.57 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
