Bundesliga - Németország
szombat, 17.03.2018
14:30
14:30

Hamburger

Hertha Berlin
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hamburg |
| Vendég: | Berlin |
| Távolság: | 255.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Volksparkstadion |
| Befogadóképesség: | 57 000 (51 500) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Merlin Polzin (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.00 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.41 | |||
| 22% | 38% | 40% | 1.41 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 74% | 26% | 40% | 60% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | Hertha Berlin | 2 - 1 | Hamburger |
| 2017-03-05 | Hamburger | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| 2016-10-01 | Hertha Berlin | 2 - 0 | Hamburger |
| 2016-03-06 | Hamburger | 2 - 0 | Hertha Berlin |
| 2015-10-03 | Hertha Berlin | 3 - 0 | Hamburger |
| 2015-03-20 | Hamburger | 0 - 1 | Hertha Berlin |
| 2014-10-25 | Hertha Berlin | 3 - 0 | Hamburger |
| 2014-02-08 | Hamburger | 0 - 3 | Hertha Berlin |
| 2013-08-24 | Hertha Berlin | 1 - 0 | Hamburger |
| 2012-01-28 | Hertha Berlin | 1 - 2 | Hamburger |
| 2011-08-13 | Hamburger | 2 - 2 | Hertha Berlin |
| 2010-03-06 | Hamburger | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 8% |
Hamburger utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Bayern München | 6 - 0 | Hamburger |
| 2018-03-03 | Hamburger | 0 - 0 | Mainz |
| 2018-02-24 | Werder Bremen | 1 - 0 | Hamburger |
| 2018-02-17 | Hamburger | 1 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-02-10 | B. Dortmund | 2 - 0 | Hamburger |
| 2018-02-04 | Hamburger | 1 - 1 | Hannover |
| 2018-01-27 | RB Leipzig | 1 - 1 | Hamburger |
| 2018-01-20 | Hamburger | 0 - 2 | Köln |
| 2018-01-13 | Augsburg | 1 - 0 | Hamburger |
| 2018-01-07 | Freiburg | 1 - 1 | Hamburger |
| 2018-01-04 | Malaga | 1 - 2 | Hamburger |
| 2017-12-15 | Mönchengladbach | 3 - 1 | Hamburger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 4 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 33% | 17% |
Hertha Berlin utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Hertha Berlin | 0 - 0 | Freiburg |
| 2018-03-03 | Schalke 04 | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-02-24 | Bayern München | 0 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-02-16 | Hertha Berlin | 0 - 2 | Mainz |
| 2018-02-10 | Bayer 04 Lev. | 0 - 2 | Hertha Berlin |
| 2018-02-03 | Hertha Berlin | 1 - 1 | Hoffenheim |
| 2018-01-27 | Werder Bremen | 0 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-01-19 | Hertha Berlin | 1 - 1 | B. Dortmund |
| 2018-01-13 | Stuttgart | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-01-06 | Köln | 0 - 0 | Hertha Berlin |
| 2017-12-17 | RB Leipzig | 2 - 3 | Hertha Berlin |
| 2017-12-13 | Hertha Berlin | 3 - 1 | Hannover |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 2 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 17% | 17% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 26 | +47 | 66 |
| 2 | Schalke 04 | 26 | +10 | 46 |
| 3 | B. Dortmund | 26 | +20 | 45 |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 26 | +14 | 44 |
| 5 | Eintracht Fr. | 26 | +5 | 42 |
| 6 | RB Leipzig | 26 | +4 | 40 |
| 7 | Hoffenheim | 26 | +5 | 38 |
| 8 | Stuttgart | 27 | -5 | 37 |
| 9 | Augsburg | 26 | +3 | 35 |
| 10 | Mönchengladbach | 26 | -6 | 35 |
| 11 | Hertha Berlin | 26 | -1 | 32 |
| 12 | Hannover | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Werder Bremen | 26 | -4 | 30 |
| 14 | Freiburg | 27 | -18 | 30 |
| 15 | Wolfsburg | 26 | -8 | 25 |
| 16 | Mainz | 26 | -14 | 25 |
| 17 | Hamburger | 26 | -23 | 18 |
| 18 | Köln | 26 | -24 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hamburger | |
| Hertha Berlin | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hamburger | Hertha Berlin |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Schalke 04 | 1 - 0 | |
| 3 | B. Dortmund | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 5 | Eintracht Fr. | 1 - 2 | |
| 6 | RB Leipzig | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 7 | Hoffenheim | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Stuttgart | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Augsburg | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Mönchengladbach | ||
| 11 | Hertha Berlin | - | |
| 12 | Hannover | 1 - 1 | |
| 13 | Werder Bremen | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Freiburg | 1 - 1 | |
| 15 | Wolfsburg | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 16 | Mainz | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Hamburger | - | |
| 18 | Köln | 0 - 2 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Hamburger | Hertha Berlin | |
| Pozíció | 17 | 11 |
| Pontok | 18 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 7 |
| Pontok | 13 | 15 |
Liga forma
| Hamburger | Hertha Berlin | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 16 |
7
11 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 6 |
3
6 4 |
Liga gólok
| Hamburger | Hertha Berlin | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
41 |
30
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
14 |
13
13 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (235) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (631) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
Hamburger következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Hamburger | - | Odense |
| 2018-03-31 | Stuttgart | - | Hamburger |
| 2018-04-07 | Hamburger | - | Schalke 04 |
| 2018-04-14 | Hoffenheim | - | Hamburger |
| 2018-04-21 | Hamburger | - | Freiburg |
| 2018-04-28 | Wolfsburg | - | Hamburger |
Hertha Berlin következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Hertha Berlin | - | Wolfsburg |
| 2018-04-07 | Mönchengladbach | - | Hertha Berlin |
| 2018-04-14 | Hertha Berlin | - | Köln |
| 2018-04-21 | Eintracht Fr. | - | Hertha Berlin |
| 2018-04-28 | Hertha Berlin | - | Augsburg |
| 2018-05-05 | Hannover | - | Hertha Berlin |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.00 | 2.70 |
| Valószínűség | 22% | 38% | 40% |
| X2 @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.41 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
