Bundesliga - Németország
szombat, 21.04.2018
14:30
14:30

Hamburger

Freiburg
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hamburg |
| Vendég: | Freiburg |
| Távolság: | 638.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Volksparkstadion |
| Befogadóképesség: | 57 000 (51 500) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Merlin Polzin (Nem) |
| Vendég: | Julian Schuster (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.29 | 3.79 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-07 | Freiburg | 1 - 1 | Hamburger |
| 2017-12-01 | Freiburg | 0 - 0 | Hamburger |
| 2017-02-18 | Hamburger | 2 - 2 | Freiburg |
| 2016-09-20 | Freiburg | 1 - 0 | Hamburger |
| 2015-05-08 | Hamburger | 1 - 1 | Freiburg |
| 2014-12-13 | Freiburg | 0 - 0 | Hamburger |
| 2014-03-26 | Hamburger | 1 - 1 | Freiburg |
| 2013-10-27 | Freiburg | 0 - 3 | Hamburger |
| 2013-04-06 | Hamburger | 0 - 1 | Freiburg |
| 2012-11-10 | Freiburg | 0 - 0 | Hamburger |
| 2012-03-17 | Hamburger | 1 - 3 | Freiburg |
| 2011-10-16 | Freiburg | 1 - 2 | Hamburger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Hamburger utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Hoffenheim | 2 - 0 | Hamburger |
| 2018-04-07 | Hamburger | 3 - 2 | Schalke 04 |
| 2018-03-31 | Stuttgart | 1 - 1 | Hamburger |
| 2018-03-22 | Hamburger | 3 - 0 | Odense |
| 2018-03-17 | Hamburger | 1 - 2 | Hertha Berlin |
| 2018-03-10 | Bayern München | 6 - 0 | Hamburger |
| 2018-03-03 | Hamburger | 0 - 0 | Mainz |
| 2018-02-24 | Werder Bremen | 1 - 0 | Hamburger |
| 2018-02-17 | Hamburger | 1 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-02-10 | B. Dortmund | 2 - 0 | Hamburger |
| 2018-02-04 | Hamburger | 1 - 1 | Hannover |
| 2018-01-27 | RB Leipzig | 1 - 1 | Hamburger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Freiburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-16 | Mainz | 2 - 0 | Freiburg |
| 2018-04-07 | Freiburg | 0 - 2 | Wolfsburg |
| 2018-03-31 | Schalke 04 | 2 - 0 | Freiburg |
| 2018-03-16 | Freiburg | 1 - 2 | Stuttgart |
| 2018-03-10 | Hertha Berlin | 0 - 0 | Freiburg |
| 2018-03-04 | Freiburg | 0 - 4 | Bayern München |
| 2018-02-24 | Hoffenheim | 1 - 1 | Freiburg |
| 2018-02-17 | Freiburg | 1 - 0 | Werder Bremen |
| 2018-02-10 | Hannover | 2 - 1 | Freiburg |
| 2018-02-03 | Freiburg | 0 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-27 | B. Dortmund | 2 - 2 | Freiburg |
| 2018-01-20 | Freiburg | 2 - 1 | RB Leipzig |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 30 | +59 | 75 |
| 2 | Schalke 04 | 30 | +14 | 55 |
| 3 | Bayer 04 Lev. | 30 | +18 | 51 |
| 4 | B. Dortmund | 30 | +16 | 51 |
| 5 | RB Leipzig | 30 | +3 | 47 |
| 6 | Hoffenheim | 30 | +13 | 46 |
| 7 | Eintracht Fr. | 30 | +4 | 46 |
| 8 | Mönchengladbach | 31 | -6 | 43 |
| 9 | Hertha Berlin | 30 | 0 | 39 |
| 10 | Stuttgart | 30 | -8 | 39 |
| 11 | Augsburg | 30 | -2 | 37 |
| 12 | Werder Bremen | 30 | -2 | 37 |
| 13 | Hannover | 30 | -6 | 36 |
| 14 | Wolfsburg | 31 | -10 | 30 |
| 15 | Mainz | 30 | -15 | 30 |
| 16 | Freiburg | 30 | -24 | 30 |
| 17 | Hamburger | 30 | -25 | 22 |
| 18 | Köln | 30 | -29 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hamburger | |
| Freiburg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hamburger | Freiburg |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 2 | Schalke 04 | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Bayer 04 Lev. | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 4 | B. Dortmund | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 5 | RB Leipzig | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 6 | Hoffenheim | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Eintracht Fr. | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Mönchengladbach | ||
| 9 | Hertha Berlin | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Stuttgart | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 11 | Augsburg | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 12 | Werder Bremen | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Hannover | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Wolfsburg | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Mainz | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Freiburg | - | |
| 17 | Hamburger | - | |
| 18 | Köln | 0 - 2 | 3 - 4 |
Liga pozíció
| Hamburger | Freiburg | |
| Pozíció | 17 | 16 |
| Pontok | 22 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 16 |
| Pontok | 16 | 9 |
Liga forma
| Hamburger | Freiburg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 18 |
6
12 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 7 |
1
6 8 |
Liga gólok
| Hamburger | Freiburg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
48 |
26
50 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
18 |
14
35 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (271) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (735) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Hamburger következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Wolfsburg | - | Hamburger |
| 2018-05-05 | Eintracht Fr. | - | Hamburger |
| 2018-05-12 | Hamburger | - | Mönchengladbach |
| 2018-07-11 | CSZKA Moszkva | - | Hamburger |
| 2018-07-14 | Rapid Wien | - | Hamburger |
| 2018-07-21 | Hamburger | - | Stoke |
Freiburg következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Freiburg | - | Köln |
| 2018-05-05 | Mönchengladbach | - | Freiburg |
| 2018-05-12 | Freiburg | - | Augsburg |
| 2018-07-27 | Freiburg | - | Swansea |
| 2018-08-03 | Strasbourg | - | Freiburg |
| 2018-08-12 | Freiburg | - | Real Sociedad |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.29 | 3.79 |
| Valószínűség | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.80 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
