1. divisjon - Norvégia
vasárnap, 08.04.2018
17:00
17:00

Hamarkameratene

Notodden
1 - 3
(1 - 3, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hamar |
| Vendég: | Notodden |
| Távolság: | 169.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Briskeby Arena |
| Befogadóképesség: | 10 200 (8 068) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.75 | 5.75 | 1 | 1.16 | 2.37 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.60 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 95% | 5% | 9% | 91% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2012-08-12 | Notodden | 0 - 3 | Hamarkameratene |
| 2012-05-06 | Hamarkameratene | 1 - 0 | Notodden |
Hamarkameratene utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Ullensaker Kisa | 1 - 1 | Hamarkameratene |
| 2017-10-21 | Vålerenga 2 | 0 - 3 | Hamarkameratene |
| 2017-10-14 | Hamarkameratene | 4 - 2 | Nybergsund |
| 2017-10-08 | Alta | 0 - 1 | Hamarkameratene |
| 2017-09-30 | Hamarkameratene | 2 - 0 | Baerum |
| 2017-09-23 | Follo | 0 - 2 | Hamarkameratene |
| 2017-09-16 | Hamarkameratene | 2 - 1 | Skeid |
| 2017-09-10 | Raufoss IL | 2 - 0 | Hamarkameratene |
| 2017-09-02 | KFUM Oslo | 1 - 3 | Hamarkameratene |
| 2017-08-26 | Hamarkameratene | 2 - 1 | Kjelsås |
| 2017-08-19 | Grorud | 0 - 7 | Hamarkameratene |
| 2017-08-13 | Hamarkameratene | 3 - 0 | Finnsnes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 7 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 58% | 25% |
Notodden utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Notodden | 1 - 1 | Levanger |
| 2018-03-26 | Odds BK | 5 - 2 | Notodden |
| 2018-03-22 | Strömsgodset | 3 - 2 | Notodden |
| 2018-01-19 | Notodden | 1 - 2 | Sandefjord |
| 2017-11-18 | Notodden | 5 - 3 | Fredrikstad |
| 2017-11-12 | Fredrikstad | 0 - 0 | Notodden |
| 2017-11-04 | Notodden | 2 - 1 | Raufoss IL |
| 2017-10-28 | Raufoss IL | 2 - 1 | Notodden |
| 2017-10-21 | Byåsen | 0 - 1 | Notodden |
| 2017-10-14 | Notodden | 2 - 0 | Vindbjart |
| 2017-10-07 | Vidar | 1 - 3 | Notodden |
| 2017-09-30 | Nardo | 2 - 1 | Notodden |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Tabella 1. divisjon
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Åsane | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Viking | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Sandnes Ulf | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Levanger | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Mjondalen | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Notodden | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Ullensaker Kisa | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Floro | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Hamarkameratene | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Aalesunds | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Sogndal | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Strømmen | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Oygarden | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Kongsvinger | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Jerv Grimstad | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Tromsdalen | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hamarkameratene | |
| Notodden | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Hamarkameratene | Notodden | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 1 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 8 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Hamarkameratene | Notodden | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Hamarkameratene | Notodden | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika 1. divisjon
| Mérkőzések (7) | |
| Hazai győzelmek | 29% |
| Döntetlenek | 57% |
| Vendég győzelmek | 14% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (15) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.14 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 86% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 71% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 29% |
| Felett 3.5 | 14% |
Hamarkameratene következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Åsane | - | Hamarkameratene |
| 2018-04-18 | Tynset IF | - | Hamarkameratene |
| 2018-04-24 | Hamarkameratene | - | Sandnes Ulf |
| 2018-04-29 | Levanger | - | Hamarkameratene |
| 2018-05-02 | Hamarkameratene | - | Honefoss |
| 2018-05-05 | Hamarkameratene | - | Strømmen |
Notodden következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Notodden | - | Oygarden |
| 2018-04-18 | Pors Grenland | - | Notodden |
| 2018-04-22 | Floro | - | Notodden |
| 2018-04-29 | Notodden | - | Sogndal |
| 2018-05-02 | Notodden | - | Asker |
| 2018-05-06 | Viking | - | Notodden |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 3.75 | 5.75 |
| Valószínűség | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.37 |
| Valószínűség | 71% | 29% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 9% | 91% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 90% | 10% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
