3. Liga - Németország
szombat, 20.01.2018
13:00
13:00

Hallescher

Aalen
3 - 2
(2 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Halle an der Saale |
| Vendég: | Aalen |
| Távolság: | 325.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Erdgas Sportpark |
| Befogadóképesség: | 15 057 (6 155) |
| Méretek: | 105 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.20 | 3.50 | 12 | 1.30 | 1.72 | |||
| 34% | 30% | 36% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 22% | 78% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-29 | Aalen | 2 - 1 | Hallescher |
| 2017-03-14 | Hallescher | 1 - 4 | Aalen |
| 2016-09-20 | Aalen | 1 - 1 | Hallescher |
| 2016-05-07 | Hallescher | 3 - 1 | Aalen |
| 2015-11-28 | Aalen | 0 - 0 | Hallescher |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 20% | 40% | 40% | 80% | 60% | 40% |
Hallescher utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-15 | Paderborn | 0 - 0 | Hallescher |
| 2017-12-10 | Zwickau | 1 - 1 | Hallescher |
| 2017-12-01 | Hallescher | 0 - 2 | Hansa Rostock |
| 2017-11-25 | Magdeburg | 2 - 1 | Hallescher |
| 2017-11-17 | Hallescher | 3 - 0 | Pr. Münster |
| 2017-11-04 | Würzburger | 1 - 0 | Hallescher |
| 2017-10-28 | Hallescher | 2 - 0 | Meppen |
| 2017-10-21 | RW Erfurt | 1 - 1 | Hallescher |
| 2017-10-13 | Hallescher | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-09-29 | SF Lotte | 2 - 1 | Hallescher |
| 2017-09-23 | Hallescher | 0 - 3 | Chemnitz |
| 2017-09-19 | Werder Bremen 2 | 1 - 2 | Hallescher |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 0% |
Aalen utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-15 | Aalen | 1 - 1 | Fortuna Köln |
| 2017-12-09 | Aalen | 1 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-12-02 | Karlsruher | 0 - 0 | Aalen |
| 2017-11-25 | Aalen | 3 - 1 | Unterhaching |
| 2017-11-17 | Osnabrück | 4 - 1 | Aalen |
| 2017-11-04 | Aalen | 3 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-10-28 | Aalen | 1 - 0 | Werder Bremen 2 |
| 2017-10-21 | Paderborn | 3 - 0 | Aalen |
| 2017-10-14 | Aalen | 2 - 2 | Zwickau |
| 2017-10-06 | Aalen | 2 - 2 | Stuttgart |
| 2017-09-30 | Hansa Rostock | 1 - 0 | Aalen |
| 2017-09-24 | Aalen | 0 - 1 | Magdeburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 50% | 42% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 20 | +16 | 46 |
| 2 | Paderborn | 20 | +23 | 44 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 20 | +23 | 36 |
| 4 | Hansa Rostock | 20 | +8 | 34 |
| 5 | Unterhaching | 20 | +2 | 34 |
| 6 | Fortuna Köln | 20 | +8 | 33 |
| 7 | Sonnenhof | 20 | +1 | 31 |
| 8 | Karlsruher | 19 | +3 | 30 |
| 9 | Aalen | 20 | +2 | 28 |
| 10 | Würzburger | 20 | -2 | 28 |
| 11 | Meppen | 20 | -2 | 28 |
| 12 | Carl Zeiss Jena | 20 | -5 | 24 |
| 13 | Hallescher | 20 | -2 | 22 |
| 14 | SF Lotte | 20 | -3 | 22 |
| 15 | Osnabrück | 19 | -8 | 21 |
| 16 | Zwickau | 20 | -12 | 21 |
| 17 | Pr. Münster | 19 | -10 | 18 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 20 | -14 | 17 |
| 19 | Chemnitz | 20 | -11 | 7 |
| 20 | RW Erfurt | 19 | -17 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hallescher | |
| Aalen | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Hallescher | Aalen |
|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | ||
| 2 | Paderborn | 4 - 4 | 3 - 0 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 2 - 1 | |
| 4 | Hansa Rostock | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Unterhaching | 1 - 2 | |
| 6 | Fortuna Köln | 1 - 0 | |
| 7 | Sonnenhof | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Karlsruher | 0 - 0 | |
| 9 | Aalen | - | |
| 10 | Würzburger | ||
| 11 | Meppen | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Carl Zeiss Jena | 0 - 2 | |
| 13 | Hallescher | - | |
| 14 | SF Lotte | ||
| 15 | Osnabrück | 4 - 1 | |
| 16 | Zwickau | ||
| 17 | Pr. Münster | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Werder Bremen 2 | ||
| 19 | Chemnitz | 0 - 3 | 2 - 4 |
| 20 | RW Erfurt |
Liga pozíció
| Hallescher | Aalen | |
| Pozíció | 13 | 9 |
| Pontok | 22 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 13 |
| Pontok | 13 | 7 |
Liga forma
| Hallescher | Aalen | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 8 |
7
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 4 |
1
4 4 |
Liga gólok
| Hallescher | Aalen | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
29 |
26
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
14 |
7
13 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (198) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (530) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
Hallescher következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Carl Zeiss Jena | - | Hallescher |
| 2018-02-03 | Hallescher | - | Osnabrück |
| 2018-02-11 | Unterhaching | - | Hallescher |
| 2018-02-17 | Hallescher | - | Karlsruher |
| 2018-02-24 | Wehen Wiesbaden | - | Hallescher |
| 2018-03-04 | Hallescher | - | Fortuna Köln |
Aalen következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Aalen | - | Chemnitz |
| 2018-02-02 | SF Lotte | - | Aalen |
| 2018-02-10 | Aalen | - | Sonnenhof |
| 2018-02-18 | RW Erfurt | - | Aalen |
| 2018-02-24 | Aalen | - | Meppen |
| 2018-03-03 | Würzburger | - | Aalen |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Valószínűség | 34% | 30% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.72 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
