National League - Anglia
szombat, 20.01.2018
15:00
15:00

Halifax

Leyton Orient
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Halifax |
| Vendég: | London |
| Távolság: | 271.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Shay |
| Befogadóképesség: | 14 061 (5 830) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.39 | 2.45 | X | 1.57 | 1.44 | |||
| 38% | 31% | 31% | 3.39 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 27% | 73% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-12 | Leyton Orient | 0 - 3 | Halifax |
Halifax utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Halifax | 1 - 4 | Maidenhead Utd |
| 2018-01-09 | Halifax | 1 - 0 | Macclesfield |
| 2018-01-06 | Maidenhead Utd | 0 - 0 | Halifax |
| 2018-01-01 | Halifax | 1 - 4 | Macclesfield |
| 2017-12-30 | Dover Athletic | 0 - 0 | Halifax |
| 2017-12-26 | Macclesfield | 2 - 1 | Halifax |
| 2017-12-23 | Halifax | 4 - 0 | Chester |
| 2017-12-09 | Aldershot | 0 - 1 | Halifax |
| 2017-12-02 | Halifax | 0 - 1 | Barrow |
| 2017-11-25 | Halifax | 3 - 3 | Eastleigh |
| 2017-11-21 | Hartlepool | 4 - 0 | Halifax |
| 2017-11-18 | Sutton Utd | 3 - 2 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 50% |
Leyton Orient utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Leyton Orient | 0 - 0 | Boreham Wood |
| 2018-01-01 | Dagenham and R. | 0 - 0 | Leyton Orient |
| 2017-12-30 | Leyton Orient | 0 - 1 | Bromley |
| 2017-12-26 | Leyton Orient | 2 - 0 | Dagenham and R. |
| 2017-12-23 | Maidstone Utd | 0 - 2 | Leyton Orient |
| 2017-12-09 | Leyton Orient | 4 - 1 | Sutton Utd |
| 2017-12-02 | Solihull Moors | 1 - 0 | Leyton Orient |
| 2017-11-25 | Torquay | 3 - 0 | Leyton Orient |
| 2017-11-21 | Leyton Orient | 2 - 2 | Chester |
| 2017-11-18 | Leyton Orient | 1 - 1 | Dover Athletic |
| 2017-11-11 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Leyton Orient |
| 2017-11-04 | Gillingham | 2 - 1 | Leyton Orient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 29 | +12 | 55 |
| 2 | Aldershot | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Sutton Utd | 29 | +8 | 49 |
| 4 | Wrexham | 28 | +9 | 48 |
| 5 | Tranmere Rovers | 29 | +17 | 47 |
| 6 | Boreham Wood | 29 | +11 | 47 |
| 7 | Dover Athletic | 29 | +15 | 45 |
| 8 | Dagenham and R. | 29 | +11 | 45 |
| 9 | Bromley | 29 | +9 | 44 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 29 | +8 | 42 |
| 11 | Fylde | 28 | +7 | 42 |
| 12 | Maidenhead Utd | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Maidstone Utd | 28 | -5 | 38 |
| 14 | Eastleigh | 29 | -1 | 37 |
| 15 | Woking | 28 | -6 | 35 |
| 16 | Halifax | 29 | -7 | 34 |
| 17 | Hartlepool | 28 | -7 | 33 |
| 18 | Gateshead | 26 | +4 | 32 |
| 19 | Leyton Orient | 29 | -7 | 32 |
| 20 | Barrow | 29 | -4 | 31 |
| 21 | Chester | 28 | -19 | 26 |
| 22 | Solihull Moors | 29 | -19 | 24 |
| 23 | Guiseley | 28 | -26 | 22 |
| 24 | Torquay | 29 | -23 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Halifax | |
| Leyton Orient | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Halifax | Leyton Orient |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 4 | |
| 2 | Aldershot | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Sutton Utd | 2 - 0 | |
| 4 | Wrexham | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Tranmere Rovers | 2 - 1 | |
| 6 | Boreham Wood | 2 - 0 | |
| 7 | Dover Athletic | 1 - 2 | |
| 8 | Dagenham and R. | 0 - 0 | |
| 9 | Bromley | 2 - 1 | 6 - 1 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | |
| 11 | Fylde | 2 - 1 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Maidstone Utd | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 14 | Eastleigh | 3 - 3 | |
| 15 | Woking | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Halifax | - | |
| 17 | Hartlepool | ||
| 18 | Gateshead | ||
| 19 | Leyton Orient | - | |
| 20 | Barrow | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 21 | Chester | 4 - 0 | |
| 22 | Solihull Moors | 1 - 0 | |
| 23 | Guiseley | 2 - 0 | |
| 24 | Torquay | 1 - 1 | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Halifax | Leyton Orient | |
| Pozíció | 16 | 19 |
| Pontok | 34 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 20 |
| Pontok | 19 | 13 |
Liga forma
| Halifax | Leyton Orient | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
10 11 |
8
8 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 5 |
3
4 7 |
Liga gólok
| Halifax | Leyton Orient | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
38 |
35
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
19 |
14
24 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (343) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (874) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.55 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 28% |
Halifax következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Bromley | - | Halifax |
| 2018-01-30 | Halifax | - | Leyton Orient |
| 2018-02-03 | Halifax | - | Dagenham and R. |
| 2018-02-10 | Wrexham | - | Halifax |
| 2018-02-17 | Halifax | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-20 | Halifax | - | Hartlepool |
Leyton Orient következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Leyton Orient | - | Aldershot |
| 2018-01-30 | Halifax | - | Leyton Orient |
| 2018-02-03 | Dover Athletic | - | Leyton Orient |
| 2018-02-10 | Leyton Orient | - | Tranmere Rovers |
| 2018-02-17 | Fylde | - | Leyton Orient |
| 2018-02-20 | Chester | - | Leyton Orient |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 3.39 | 2.45 |
| Valószínűség | 38% | 31% | 31% |
| X @ 3.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.44 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
