National League - Anglia
kedd, 20.02.2018
19:45
19:45

Halifax

Hartlepool
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Halifax |
| Vendég: | Hartlepool |
| Távolság: | 115.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Shay |
| Befogadóképesség: | 14 061 (5 830) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | X2 | 1.33 | 1.75 | |||
| 29% | 33% | 38% | 1.75 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 25% | 75% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-21 | Hartlepool | 4 - 0 | Halifax |
Halifax utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Halifax | 1 - 2 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-10 | Wrexham | 1 - 1 | Halifax |
| 2018-01-30 | Halifax | 1 - 2 | Leyton Orient |
| 2018-01-27 | Bromley | 3 - 0 | Halifax |
| 2018-01-13 | Halifax | 1 - 4 | Maidenhead Utd |
| 2018-01-09 | Halifax | 1 - 0 | Macclesfield |
| 2018-01-06 | Maidenhead Utd | 0 - 0 | Halifax |
| 2018-01-01 | Halifax | 1 - 4 | Macclesfield |
| 2017-12-30 | Dover Athletic | 0 - 0 | Halifax |
| 2017-12-26 | Macclesfield | 2 - 1 | Halifax |
| 2017-12-23 | Halifax | 4 - 0 | Chester |
| 2017-12-09 | Aldershot | 0 - 1 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Hartlepool utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Hartlepool | 3 - 2 | Woking |
| 2018-01-27 | Eastleigh | 4 - 3 | Hartlepool |
| 2018-01-23 | Chester | 1 - 1 | Hartlepool |
| 2018-01-20 | Hartlepool | 0 - 2 | Wrexham |
| 2018-01-06 | Dagenham and R. | 4 - 2 | Hartlepool |
| 2018-01-01 | Hartlepool | 2 - 2 | Gateshead |
| 2017-12-26 | Gateshead | 2 - 2 | Hartlepool |
| 2017-12-23 | Hartlepool | 1 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-12-09 | Dover Athletic | 4 - 0 | Hartlepool |
| 2017-12-02 | Hartlepool | 1 - 2 | Macclesfield |
| 2017-11-25 | Ebbsfleet Utd | 3 - 0 | Hartlepool |
| 2017-11-21 | Hartlepool | 4 - 0 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 10 | 7 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 83% | 58% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 33 | +8 | 62 |
| 2 | Tranmere Rovers | 34 | +22 | 58 |
| 3 | Aldershot | 33 | +18 | 58 |
| 4 | Wrexham | 34 | +13 | 58 |
| 5 | Sutton Utd | 33 | +10 | 57 |
| 6 | Boreham Wood | 33 | +16 | 56 |
| 7 | Fylde | 34 | +15 | 52 |
| 8 | Bromley | 33 | +15 | 51 |
| 9 | Dover Athletic | 33 | +15 | 51 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 34 | +4 | 49 |
| 11 | Dagenham and R. | 33 | +9 | 48 |
| 12 | Maidenhead Utd | 33 | 0 | 44 |
| 13 | Eastleigh | 34 | -3 | 44 |
| 14 | Gateshead | 33 | +6 | 43 |
| 15 | Woking | 33 | -8 | 42 |
| 16 | Leyton Orient | 33 | -6 | 39 |
| 17 | Maidstone Utd | 33 | -11 | 39 |
| 18 | Hartlepool | 32 | -9 | 37 |
| 19 | Barrow | 32 | -5 | 35 |
| 20 | Halifax | 33 | -12 | 35 |
| 21 | Solihull Moors | 33 | -14 | 33 |
| 22 | Chester | 33 | -23 | 30 |
| 23 | Torquay | 34 | -27 | 27 |
| 24 | Guiseley | 33 | -33 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Halifax | |
| Hartlepool | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Halifax | Hartlepool |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Tranmere Rovers | ||
| 3 | Aldershot | 0 - 2 | |
| 4 | Wrexham | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Sutton Utd | ||
| 6 | Boreham Wood | 0 - 0 | |
| 7 | Fylde | 2 - 1 | |
| 8 | Bromley | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Dover Athletic | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 11 | Dagenham and R. | 4 - 2 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Eastleigh | 3 - 3 | 4 - 3 |
| 14 | Gateshead | 2 - 2 | |
| 15 | Woking | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Leyton Orient | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 17 | Maidstone Utd | 0 - 2 | |
| 18 | Hartlepool | - | |
| 19 | Barrow | 0 - 1 | |
| 20 | Halifax | - | |
| 21 | Solihull Moors | 1 - 2 | |
| 22 | Chester | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Torquay | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 24 | Guiseley | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Halifax | Hartlepool | |
| Pozíció | 20 | 18 |
| Pontok | 35 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 18 |
| Pontok | 19 | 18 |
Liga forma
| Halifax | Hartlepool | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
11 14 |
9
10 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 7 |
4
6 6 |
Liga gólok
| Halifax | Hartlepool | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
46 |
38
47 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
23 |
18
26 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (398) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1034) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 28% |
Halifax következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Eastleigh | - | Halifax |
| 2018-03-03 | Halifax | - | Sutton Utd |
| 2018-03-10 | Woking | - | Halifax |
| 2018-03-13 | Halifax | - | Dagenham and R. |
| 2018-03-17 | Guiseley | - | Halifax |
| 2018-03-24 | Halifax | - | Solihull Moors |
Hartlepool következő 6 mérkőzések
| 2018-02-24 | Hartlepool | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-03-03 | Aldershot | - | Hartlepool |
| 2018-03-06 | Aldershot | - | Hartlepool |
| 2018-03-10 | Hartlepool | - | Boreham Wood |
| 2018-03-17 | Fylde | - | Hartlepool |
| 2018-03-21 | Barrow | - | Hartlepool |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 29% | 33% | 38% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.75 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-20 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
