National League - Anglia
csütörtök, 12.04.2018
19:45
19:45

Halifax

Gateshead
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Halifax |
| Vendég: | Gateshead |
| Távolság: | 139.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Shay |
| Befogadóképesség: | 14 061 (5 830) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.25 | 2.89 | 1X | 1.41 | 1.57 | |||
| 33% | 35% | 32% | 1.41 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 24% | 76% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-28 | Gateshead | 0 - 0 | Halifax |
| 2015-11-21 | Gateshead | 1 - 4 | Halifax |
| 2015-09-22 | Halifax | 1 - 1 | Gateshead |
| 2015-03-24 | Halifax | 2 - 2 | Gateshead |
| 2014-12-26 | Gateshead | 2 - 2 | Halifax |
| 2014-01-01 | Halifax | 3 - 3 | Gateshead |
| 2013-12-26 | Gateshead | 1 - 1 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 0 | 6 | 4 | 4 | |
| 14% | 86% | 0% | 86% | 57% | 57% |
Halifax utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Halifax | 2 - 1 | Sutton Utd |
| 2018-04-07 | Halifax | 2 - 1 | Boreham Wood |
| 2018-03-30 | Fylde | 2 - 0 | Halifax |
| 2018-03-24 | Halifax | 0 - 0 | Solihull Moors |
| 2018-03-17 | Guiseley | 1 - 1 | Halifax |
| 2018-03-13 | Halifax | 2 - 1 | Dagenham and R. |
| 2018-03-10 | Woking | 1 - 3 | Halifax |
| 2018-02-24 | Eastleigh | 0 - 0 | Halifax |
| 2018-02-20 | Halifax | 2 - 0 | Hartlepool |
| 2018-02-17 | Halifax | 1 - 2 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-02-10 | Wrexham | 1 - 1 | Halifax |
| 2018-01-30 | Halifax | 1 - 2 | Leyton Orient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 8% |
Gateshead utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Tranmere Rovers | 4 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-07 | Bromley | 0 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-30 | Gateshead | 0 - 0 | Dagenham and R. |
| 2018-03-27 | Macclesfield | 1 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-24 | Gateshead | 1 - 1 | Bromley |
| 2018-03-13 | Gateshead | 2 - 2 | Solihull Moors |
| 2018-03-10 | Gateshead | 7 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2018-03-06 | Gateshead | 3 - 2 | Leyton Orient |
| 2018-02-24 | Leyton Orient | 3 - 3 | Gateshead |
| 2018-02-20 | Barrow | 1 - 1 | Gateshead |
| 2018-02-17 | Boreham Wood | 2 - 1 | Gateshead |
| 2018-02-13 | Guiseley | 0 - 1 | Gateshead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 43 | +17 | 85 |
| 2 | Tranmere Rovers | 41 | +29 | 73 |
| 3 | Sutton Utd | 42 | +13 | 72 |
| 4 | Fylde | 43 | +27 | 71 |
| 5 | Aldershot | 42 | +14 | 71 |
| 6 | Boreham Wood | 43 | +14 | 69 |
| 7 | Wrexham | 43 | +12 | 69 |
| 8 | Dover Athletic | 42 | +18 | 67 |
| 9 | Ebbsfleet Utd | 41 | +10 | 64 |
| 10 | Bromley | 41 | +15 | 60 |
| 11 | Dagenham and R. | 41 | +7 | 59 |
| 12 | Leyton Orient | 41 | +1 | 53 |
| 13 | Eastleigh | 42 | -5 | 53 |
| 14 | Halifax | 42 | -7 | 53 |
| 15 | Maidenhead Utd | 41 | -6 | 52 |
| 16 | Gateshead | 40 | +9 | 50 |
| 17 | Hartlepool | 42 | -12 | 48 |
| 18 | Solihull Moors | 42 | -11 | 47 |
| 19 | Maidstone Utd | 43 | -15 | 47 |
| 20 | Woking | 43 | -19 | 45 |
| 21 | Barrow | 41 | -11 | 44 |
| 22 | Torquay | 42 | -28 | 37 |
| 23 | Chester | 43 | -34 | 34 |
| 24 | Guiseley | 40 | -38 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Halifax | |
| Gateshead | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Halifax | Gateshead |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Tranmere Rovers | 4 - 2 | |
| 3 | Sutton Utd | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Fylde | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Aldershot | 0 - 2 | |
| 6 | Boreham Wood | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Wrexham | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Dover Athletic | 1 - 2 | |
| 9 | Ebbsfleet Utd | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Bromley | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Dagenham and R. | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Leyton Orient | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Eastleigh | 3 - 3 | 3 - 2 |
| 14 | Halifax | - | |
| 15 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | 0 - 3 |
| 16 | Gateshead | - | |
| 17 | Hartlepool | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | Solihull Moors | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Maidstone Utd | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 20 | Woking | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 21 | Barrow | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Torquay | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 23 | Chester | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 24 | Guiseley | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Halifax | Gateshead | |
| Pozíció | 14 | 16 |
| Pontok | 53 | 50 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 17 |
| Pontok | 32 | 21 |
Liga forma
| Halifax | Gateshead | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
14 15 |
11
17 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
5 7 |
4
9 7 |
Liga gólok
| Halifax | Gateshead | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
53 |
53
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
26 |
24
25 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (502) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1291) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Halifax következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Torquay | - | Halifax |
| 2018-04-21 | Halifax | - | Tranmere Rovers |
| 2018-04-28 | Maidstone Utd | - | Halifax |
| 2018-07-14 | Halifax | - | Bolton |
| 2018-08-04 | Braintree | - | Halifax |
| 2018-08-07 | Halifax | - | Barrow |
Gateshead következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Gateshead | - | Eastleigh |
| 2018-04-17 | Aldershot | - | Gateshead |
| 2018-04-21 | Dover Athletic | - | Gateshead |
| 2018-04-24 | Gateshead | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-04-28 | Gateshead | - | Leyton Orient |
| 2018-08-04 | Maidenhead Utd | - | Gateshead |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.25 | 2.89 |
| Valószínűség | 33% | 35% | 32% |
| 1X @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.57 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-12 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
