National League - Anglia
szombat, 25.11.2017
15:00
15:00

Halifax

Eastleigh
3 - 3
(1 - 2, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Halifax |
| Vendég: | Eastleigh |
| Távolság: | 307.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Shay |
| Befogadóképesség: | 14 061 (5 830) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.39 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.70 | |||
| 35% | 36% | 29% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2016-12-13 | Halifax | 0 - 2 | Eastleigh |
| 2016-12-04 | Eastleigh | 3 - 3 | Halifax |
| 2016-04-19 | Halifax | 0 - 0 | Eastleigh |
| 2015-10-31 | Eastleigh | 2 - 1 | Halifax |
| 2015-04-14 | Halifax | 0 - 2 | Eastleigh |
| 2014-10-11 | Eastleigh | 4 - 1 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 0% | 33% | 67% | 83% | 50% | 33% |
Halifax utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Hartlepool | 4 - 0 | Halifax |
| 2017-11-18 | Sutton Utd | 3 - 2 | Halifax |
| 2017-11-11 | Halifax | 0 - 0 | Woking |
| 2017-10-28 | Tranmere Rovers | 4 - 2 | Halifax |
| 2017-10-24 | Halifax | 0 - 2 | Maidstone Utd |
| 2017-10-21 | Halifax | 1 - 1 | Torquay |
| 2017-10-14 | Halifax | 1 - 3 | Tranmere Rovers |
| 2017-10-07 | Boreham Wood | 1 - 1 | Halifax |
| 2017-10-03 | Halifax | 0 - 0 | Wrexham |
| 2017-09-30 | Ebbsfleet Utd | 2 - 0 | Halifax |
| 2017-09-23 | Halifax | 2 - 1 | Bromley |
| 2017-09-16 | Dagenham and R. | 3 - 1 | Halifax |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 6 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 50% | 42% |
Eastleigh utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Eastleigh | 2 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-18 | Eastleigh | 0 - 2 | Barrow |
| 2017-11-11 | Dover Athletic | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2017-11-04 | Eastleigh | 2 - 2 | Chester |
| 2017-10-28 | Macclesfield | 1 - 2 | Eastleigh |
| 2017-10-24 | Eastleigh | 1 - 2 | Solihull Moors |
| 2017-10-21 | Eastleigh | 3 - 2 | Gateshead |
| 2017-10-14 | Eastleigh | 1 - 2 | Hereford United |
| 2017-10-07 | Wrexham | 2 - 1 | Eastleigh |
| 2017-10-03 | Boreham Wood | 1 - 0 | Eastleigh |
| 2017-09-23 | Hartlepool | 1 - 2 | Eastleigh |
| 2017-09-16 | Eastleigh | 2 - 2 | Fylde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 33% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 21 | +8 | 39 |
| 2 | Dover Athletic | 21 | +13 | 37 |
| 3 | Macclesfield | 21 | +3 | 37 |
| 4 | Sutton Utd | 21 | +4 | 36 |
| 5 | Dagenham and R. | 21 | +8 | 34 |
| 6 | Aldershot | 20 | +9 | 33 |
| 7 | Maidstone Utd | 20 | +2 | 33 |
| 8 | Woking | 21 | 0 | 33 |
| 9 | Boreham Wood | 21 | +10 | 32 |
| 10 | Bromley | 20 | +7 | 32 |
| 11 | Hartlepool | 21 | +4 | 31 |
| 12 | Maidenhead Utd | 21 | 0 | 29 |
| 13 | Gateshead | 21 | +6 | 28 |
| 14 | Tranmere Rovers | 21 | +3 | 28 |
| 15 | Ebbsfleet Utd | 21 | +2 | 28 |
| 16 | Fylde | 19 | +4 | 25 |
| 17 | Halifax | 21 | -7 | 25 |
| 18 | Eastleigh | 21 | -3 | 24 |
| 19 | Barrow | 21 | -1 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 21 | -9 | 21 |
| 21 | Chester | 21 | -11 | 18 |
| 22 | Guiseley | 20 | -15 | 17 |
| 23 | Torquay | 21 | -16 | 14 |
| 24 | Solihull Moors | 21 | -21 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Halifax | |
| Eastleigh | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Halifax | Eastleigh |
|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Dover Athletic | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Macclesfield | 1 - 2 | |
| 4 | Sutton Utd | ||
| 5 | Dagenham and R. | ||
| 6 | Aldershot | 0 - 2 | |
| 7 | Maidstone Utd | 0 - 2 | |
| 8 | Woking | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Boreham Wood | 1 - 0 | |
| 10 | Bromley | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Hartlepool | 1 - 2 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 3 - 2 | |
| 13 | Gateshead | ||
| 14 | Tranmere Rovers | ||
| 15 | Ebbsfleet Utd | 2 - 2 | |
| 16 | Fylde | 2 - 1 | |
| 17 | Halifax | - | |
| 18 | Eastleigh | - | |
| 19 | Barrow | ||
| 20 | Leyton Orient | 1 - 1 | |
| 21 | Chester | ||
| 22 | Guiseley | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 23 | Torquay | 1 - 1 | |
| 24 | Solihull Moors |
Liga pozíció
| Halifax | Eastleigh | |
| Pozíció | 17 | 18 |
| Pontok | 25 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 15 |
| Pontok | 15 | 10 |
Liga forma
| Halifax | Eastleigh | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 8 |
5
9 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 3 |
2
4 4 |
Liga gólok
| Halifax | Eastleigh | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
28 |
24
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
11 |
9
12 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (249) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (613) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 26% |
Halifax következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Halifax | - | Barrow |
| 2017-12-09 | Aldershot | - | Halifax |
| 2017-12-16 | Halifax | - | Macclesfield |
| 2017-12-19 | Halifax | - | Macclesfield |
| 2017-12-23 | Halifax | - | Chester |
| 2017-12-26 | Macclesfield | - | Halifax |
Eastleigh következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Sutton Utd | - | Eastleigh |
| 2017-12-09 | Eastleigh | - | Bromley |
| 2017-12-16 | Ebbsfleet Utd | - | Eastleigh |
| 2017-12-23 | Dagenham and R. | - | Eastleigh |
| 2017-12-26 | Eastleigh | - | Torquay |
| 2017-12-30 | Eastleigh | - | Woking |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Valószínűség | 35% | 36% | 29% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.70 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
