Ykkonen - Finnország
szerda, 16.05.2018
16:30
16:30

Haka

AC Oulu
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Valkeakoski |
| Vendég: | Oulu |
| Távolság: | 423.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tehtaan kentta |
| Befogadóképesség: | 3 516 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.29 | 2.70 | 12 | 1.48 | 1.55 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.34 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 71% | 29% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-28 | AC Oulu | 0 - 1 | Haka |
| 2017-07-01 | Haka | 1 - 5 | AC Oulu |
| 2017-05-06 | AC Oulu | 1 - 0 | Haka |
| 2016-09-25 | Haka | 1 - 1 | AC Oulu |
| 2016-07-25 | AC Oulu | 3 - 1 | Haka |
| 2016-05-21 | Haka | 2 - 2 | AC Oulu |
| 2015-09-24 | AC Oulu | 1 - 2 | Haka |
| 2015-07-25 | Haka | 1 - 1 | AC Oulu |
| 2015-05-31 | Haka | 1 - 0 | AC Oulu |
| 2014-08-11 | Haka | 2 - 4 | AC Oulu |
| 2014-06-25 | AC Oulu | 0 - 0 | Haka |
| 2014-05-06 | Haka | 0 - 0 | AC Oulu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Haka utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Ekenas | 0 - 0 | Haka |
| 2018-04-28 | Haka | 1 - 2 | HIFK Helsinki |
| 2018-03-29 | Ekenas | 2 - 1 | Haka |
| 2018-03-18 | Haka | 1 - 1 | Lahti |
| 2018-03-10 | JJK Jyvaskyla | 1 - 2 | Haka |
| 2018-02-24 | Haka | 0 - 0 | Ilves |
| 2018-02-10 | Haka | 5 - 1 | Viikingit |
| 2018-02-03 | Grankulla IFK | 2 - 3 | Haka |
| 2018-01-27 | Lahti | 2 - 1 | Haka |
| 2017-10-21 | Grankulla IFK | 2 - 1 | Haka |
| 2017-10-14 | Haka | 1 - 1 | KPV Kokkola |
| 2017-09-30 | FF Jaro | 4 - 2 | Haka |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 25% |
AC Oulu utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-09 | AC Oulu | 3 - 1 | HIFK Helsinki |
| 2018-04-28 | AC Kajaani | 2 - 1 | AC Oulu |
| 2018-03-17 | Ekenas | 1 - 0 | AC Oulu |
| 2018-03-10 | Kemi Kings | 1 - 2 | AC Oulu |
| 2018-02-24 | AC Oulu | 4 - 1 | MuSa Pori |
| 2018-02-17 | AC Oulu | 2 - 6 | KuPS Kuopio |
| 2018-02-09 | RoPS Rovaniemi | 1 - 1 | AC Oulu |
| 2018-01-27 | AC Kajaani | 3 - 4 | AC Oulu |
| 2017-10-21 | AC Oulu | 3 - 2 | Ekenas |
| 2017-10-14 | FF Jaro | 1 - 3 | AC Oulu |
| 2017-10-07 | AC Oulu | 1 - 1 | Ekenas |
| 2017-09-30 | Honka Espoo | 4 - 1 | AC Oulu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 9 | 7 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 75% | 58% |
Tabella Ykkonen
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KPV Kokkola | 3 | +3 | 7 |
| 2 | HIFK Helsinki | 3 | 0 | 6 |
| 3 | Ekenas | 3 | +1 | 5 |
| 4 | KTP Kotka | 3 | +1 | 4 |
| 5 | Klubi-04 | 3 | -1 | 4 |
| 6 | AC Oulu | 2 | +1 | 3 |
| 7 | FF Jaro | 3 | -1 | 3 |
| 8 | AC Kajaani | 3 | -2 | 3 |
| 9 | JJK Jyvaskyla | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Haka | 2 | -1 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Haka | |
| AC Oulu | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Haka | AC Oulu |
|---|---|---|---|
| 1 | KPV Kokkola | ||
| 2 | HIFK Helsinki | 1 - 2 | |
| 3 | Ekenas | ||
| 4 | KTP Kotka | ||
| 5 | Klubi-04 | ||
| 6 | AC Oulu | - | |
| 7 | FF Jaro | ||
| 8 | AC Kajaani | 2 - 1 | |
| 9 | JJK Jyvaskyla | ||
| 10 | Haka | - |
Liga pozíció
| Haka | AC Oulu | |
| Pozíció | 10 | 6 |
| Pontok | 1 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Haka | AC Oulu | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Haka | AC Oulu | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
4
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
1
2 |
Teljes statisztika Ykkonen
| Mérkőzések (14) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (34) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.21 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 64% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 64% |
| Felett 3.5 | 29% |
Haka következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | AC Kajaani | - | Haka |
| 2018-05-24 | Haka | - | KPV Kokkola |
| 2018-06-02 | KTP Kotka | - | Haka |
| 2018-06-09 | Haka | - | JJK Jyvaskyla |
| 2018-06-14 | Haka | - | Klubi-04 |
| 2018-06-20 | FF Jaro | - | Haka |
AC Oulu következő 6 mérkőzések
| 2018-05-21 | AC Oulu | - | KTP Kotka |
| 2018-05-27 | Klubi-04 | - | AC Oulu |
| 2018-06-02 | KPV Kokkola | - | AC Oulu |
| 2018-06-09 | AC Oulu | - | FF Jaro |
| 2018-06-16 | Ekenas | - | AC Oulu |
| 2018-06-20 | AC Oulu | - | JJK Jyvaskyla |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.29 | 2.70 |
| Valószínűség | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.55 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-16 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
