National League - Anglia
szombat, 25.11.2017
15:00
15:00

Guiseley

Sutton Utd
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guiseley |
| Vendég: | Sutton |
| Távolság: | 296.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nethermoor Park |
| Befogadóképesség: | 3 000 (500) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.75 | 1.75 | X2 | 2.10 | 1.19 | |||
| 16% | 39% | 45% | 1.19 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 29% | 71% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-14 | Guiseley | 2 - 1 | Sutton Utd |
| 2016-10-01 | Sutton Utd | 1 - 0 | Guiseley |
Guiseley utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Dagenham and R. | 3 - 2 | Guiseley |
| 2017-11-14 | Accrington | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-11-11 | Guiseley | 0 - 1 | Bromley |
| 2017-11-05 | Guiseley | 0 - 0 | Accrington |
| 2017-10-28 | Woking | 2 - 3 | Guiseley |
| 2017-10-24 | Guiseley | 0 - 0 | Boreham Wood |
| 2017-10-21 | Guiseley | 4 - 2 | Solihull Moors |
| 2017-10-07 | Maidstone Utd | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-10-03 | Guiseley | 1 - 2 | Macclesfield |
| 2017-09-30 | Maidenhead Utd | 3 - 0 | Guiseley |
| 2017-09-23 | Guiseley | 1 - 1 | Dover Athletic |
| 2017-09-16 | Wrexham | 1 - 1 | Guiseley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Sutton Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-21 | Sutton Utd | 0 - 1 | Torquay |
| 2017-11-18 | Sutton Utd | 3 - 2 | Halifax |
| 2017-11-11 | Solihull Moors | 0 - 2 | Sutton Utd |
| 2017-11-05 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Sutton Utd |
| 2017-10-28 | Sutton Utd | 0 - 0 | Ebbsfleet Utd |
| 2017-10-24 | Aldershot | 2 - 2 | Sutton Utd |
| 2017-10-21 | Hartlepool | 1 - 1 | Sutton Utd |
| 2017-10-07 | Sutton Utd | 2 - 1 | Fylde |
| 2017-10-03 | Sutton Utd | 2 - 2 | Dover Athletic |
| 2017-09-30 | Wrexham | 1 - 1 | Sutton Utd |
| 2017-09-23 | Sutton Utd | 3 - 2 | Barrow |
| 2017-09-16 | Woking | 2 - 0 | Sutton Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 21 | +8 | 39 |
| 2 | Dover Athletic | 21 | +13 | 37 |
| 3 | Macclesfield | 21 | +3 | 37 |
| 4 | Sutton Utd | 21 | +4 | 36 |
| 5 | Dagenham and R. | 21 | +8 | 34 |
| 6 | Aldershot | 20 | +9 | 33 |
| 7 | Maidstone Utd | 20 | +2 | 33 |
| 8 | Woking | 21 | 0 | 33 |
| 9 | Boreham Wood | 21 | +10 | 32 |
| 10 | Bromley | 20 | +7 | 32 |
| 11 | Hartlepool | 21 | +4 | 31 |
| 12 | Maidenhead Utd | 21 | 0 | 29 |
| 13 | Gateshead | 21 | +6 | 28 |
| 14 | Tranmere Rovers | 21 | +3 | 28 |
| 15 | Ebbsfleet Utd | 21 | +2 | 28 |
| 16 | Fylde | 19 | +4 | 25 |
| 17 | Halifax | 21 | -7 | 25 |
| 18 | Eastleigh | 21 | -3 | 24 |
| 19 | Barrow | 21 | -1 | 22 |
| 20 | Leyton Orient | 21 | -9 | 21 |
| 21 | Chester | 21 | -11 | 18 |
| 22 | Guiseley | 20 | -15 | 17 |
| 23 | Torquay | 21 | -16 | 14 |
| 24 | Solihull Moors | 21 | -21 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guiseley | |
| Sutton Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Guiseley | Sutton Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Wrexham | 1 - 1 | |
| 2 | Dover Athletic | 1 - 1 | |
| 3 | Macclesfield | 1 - 2 | |
| 4 | Sutton Utd | - | |
| 5 | Dagenham and R. | 1 - 2 | |
| 6 | Aldershot | 2 - 2 | |
| 7 | Maidstone Utd | ||
| 8 | Woking | 2 - 0 | |
| 9 | Boreham Wood | 0 - 0 | |
| 10 | Bromley | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Hartlepool | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Maidenhead Utd | ||
| 13 | Gateshead | ||
| 14 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Ebbsfleet Utd | 2 - 2 | |
| 16 | Fylde | ||
| 17 | Halifax | ||
| 18 | Eastleigh | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Barrow | ||
| 20 | Leyton Orient | ||
| 21 | Chester | 2 - 3 | |
| 22 | Guiseley | - | |
| 23 | Torquay | 3 - 2 | |
| 24 | Solihull Moors | 4 - 2 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Guiseley | Sutton Utd | |
| Pozíció | 22 | 4 |
| Pontok | 17 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 4 |
| Pontok | 11 | 18 |
Liga forma
| Guiseley | Sutton Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
8 9 |
10
6 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 3 |
5
3 2 |
Liga gólok
| Guiseley | Sutton Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
34 |
29
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
11 |
13
10 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (249) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (613) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 26% |
Guiseley következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Mansfield | - | Guiseley |
| 2017-12-09 | Ebbsfleet Utd | - | Guiseley |
| 2017-12-16 | Gateshead | - | Guiseley |
| 2017-12-20 | Gateshead | - | Guiseley |
| 2017-12-23 | Guiseley | - | Aldershot |
| 2017-12-26 | Chester | - | Guiseley |
Sutton Utd következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Sutton Utd | - | Eastleigh |
| 2017-12-09 | Leyton Orient | - | Sutton Utd |
| 2017-12-23 | Sutton Utd | - | Tranmere Rovers |
| 2017-12-26 | Boreham Wood | - | Sutton Utd |
| 2017-12-30 | Macclesfield | - | Sutton Utd |
| 2018-01-01 | Sutton Utd | - | Boreham Wood |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 3.75 | 1.75 |
| Valószínűség | 16% | 39% | 45% |
| X2 @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.19 |
| Valószínűség | 26% | 74% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
