National League - Anglia
kedd, 09.01.2018
19:45
19:45

Guiseley

Gateshead
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guiseley |
| Vendég: | Gateshead |
| Távolság: | 121.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nethermoor Park |
| Befogadóképesség: | 3 000 (500) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.50 | 2.10 | X2 | 1.75 | 1.33 | |||
| 19% | 49% | 32% | 1.33 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 29% | 71% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-20 | Gateshead | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-08-08 | Gateshead | 1 - 0 | Guiseley |
| 2017-03-21 | Gateshead | 1 - 1 | Guiseley |
| 2016-10-25 | Guiseley | 1 - 1 | Gateshead |
| 2015-12-28 | Gateshead | 3 - 0 | Guiseley |
| 2015-08-29 | Guiseley | 0 - 2 | Gateshead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 | |
| 0% | 50% | 50% | 83% | 17% | 0% |
Guiseley utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Eastleigh | 4 - 2 | Guiseley |
| 2018-01-01 | Guiseley | 1 - 1 | Chester |
| 2017-12-30 | Tranmere Rovers | 4 - 0 | Guiseley |
| 2017-12-26 | Chester | 0 - 2 | Guiseley |
| 2017-12-23 | Guiseley | 1 - 1 | Aldershot |
| 2017-12-20 | Gateshead | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-12-09 | Ebbsfleet Utd | 4 - 0 | Guiseley |
| 2017-12-03 | Mansfield | 3 - 0 | Guiseley |
| 2017-11-25 | Guiseley | 0 - 2 | Sutton Utd |
| 2017-11-18 | Dagenham and R. | 3 - 2 | Guiseley |
| 2017-11-14 | Accrington | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-11-11 | Guiseley | 0 - 1 | Bromley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 11 | 5 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 92% | 42% | 33% |
Gateshead utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Gateshead | 0 - 2 | Sutton Utd |
| 2018-01-01 | Hartlepool | 2 - 2 | Gateshead |
| 2017-12-26 | Gateshead | 2 - 2 | Hartlepool |
| 2017-12-20 | Gateshead | 1 - 1 | Guiseley |
| 2017-12-12 | Torquay | 1 - 1 | Gateshead |
| 2017-12-03 | Gateshead | 0 - 5 | Luton |
| 2017-11-25 | Solihull Moors | 1 - 1 | Gateshead |
| 2017-11-21 | Gateshead | 1 - 2 | Barrow |
| 2017-11-18 | Gateshead | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2017-11-11 | Maidenhead Utd | 0 - 3 | Gateshead |
| 2017-10-28 | Gateshead | 0 - 0 | Dover Athletic |
| 2017-10-24 | Leyton Orient | 0 - 2 | Gateshead |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 29 | +12 | 55 |
| 2 | Aldershot | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Sutton Utd | 29 | +8 | 49 |
| 4 | Wrexham | 28 | +9 | 48 |
| 5 | Dover Athletic | 29 | +15 | 45 |
| 6 | Dagenham and R. | 28 | +12 | 45 |
| 7 | Tranmere Rovers | 28 | +16 | 44 |
| 8 | Boreham Wood | 28 | +10 | 44 |
| 9 | Bromley | 29 | +9 | 44 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 28 | +7 | 39 |
| 11 | Fylde | 26 | +6 | 38 |
| 12 | Maidenhead Utd | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Maidstone Utd | 27 | -4 | 38 |
| 14 | Woking | 27 | -5 | 35 |
| 15 | Eastleigh | 28 | -2 | 34 |
| 16 | Halifax | 29 | -7 | 34 |
| 17 | Hartlepool | 28 | -7 | 33 |
| 18 | Gateshead | 26 | +4 | 32 |
| 19 | Leyton Orient | 29 | -7 | 32 |
| 20 | Barrow | 29 | -4 | 31 |
| 21 | Chester | 27 | -19 | 25 |
| 22 | Solihull Moors | 29 | -19 | 24 |
| 23 | Guiseley | 27 | -25 | 22 |
| 24 | Torquay | 28 | -22 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guiseley | |
| Gateshead | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Guiseley | Gateshead |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 2 | |
| 2 | Aldershot | 1 - 1 | |
| 3 | Sutton Utd | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Wrexham | 1 - 0 | |
| 5 | Dover Athletic | 1 - 1 | |
| 6 | Dagenham and R. | 3 - 1 | |
| 7 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | |
| 8 | Boreham Wood | 0 - 0 | |
| 9 | Bromley | 0 - 1 | |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Fylde | 0 - 0 | |
| 12 | Maidenhead Utd | 0 - 3 | |
| 13 | Maidstone Utd | 2 - 2 | |
| 14 | Woking | 2 - 1 | |
| 15 | Eastleigh | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 16 | Halifax | ||
| 17 | Hartlepool | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 18 | Gateshead | - | |
| 19 | Leyton Orient | 0 - 2 | |
| 20 | Barrow | ||
| 21 | Chester | 1 - 1 | |
| 22 | Solihull Moors | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 23 | Guiseley | - | |
| 24 | Torquay | 3 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Guiseley | Gateshead | |
| Pozíció | 23 | 18 |
| Pontok | 22 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 17 |
| Pontok | 13 | 13 |
Liga forma
| Guiseley | Gateshead | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
10 13 |
7
11 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
7 4 |
2
7 4 |
Liga gólok
| Guiseley | Gateshead | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
50 |
32
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
16
16 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (337) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (857) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 28% |
Guiseley következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Fylde | - | Guiseley |
| 2018-01-20 | Guiseley | - | Barrow |
| 2018-01-27 | Dover Athletic | - | Guiseley |
| 2018-02-03 | Guiseley | - | Wrexham |
| 2018-02-10 | Macclesfield | - | Guiseley |
| 2018-02-13 | Guiseley | - | Gateshead |
Gateshead következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Gateshead | - | Boreham Wood |
| 2018-01-16 | Boreham Wood | - | Gateshead |
| 2018-01-20 | Chester | - | Gateshead |
| 2018-01-23 | Gateshead | - | Woking |
| 2018-01-27 | Gateshead | - | Maidstone Utd |
| 2018-01-30 | Gateshead | - | Wrexham |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.50 | 2.10 |
| Valószínűség | 19% | 49% | 32% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 1.33 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-09 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
