Primera Nacional - Argentína
vasárnap, 04.02.2018
20:00
20:00

Guillermo Brown

Atl. Rafaela
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Puerto Madryn |
| Vendég: | Rafaela |
| Távolság: | 1 318.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Raul Conti |
| Befogadóképesség: | 15 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 2.89 | 3.50 | X2 | 1.30 | 1.61 | |||
| 31% | 29% | 40% | 1.61 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 35% | 65% | 16% | 84% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Guillermo Brown utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Dep. Moron | 1 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-12-03 | Guillermo Brown | 3 - 1 | Atletico Mitre |
| 2017-11-26 | CA All Boys | 2 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-11-19 | Guillermo Brown | 1 - 1 | Aldosivi |
| 2017-11-11 | Ind. Rivadavia | 0 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-11-05 | Guillermo Brown | 3 - 0 | Ferro C. Oeste |
| 2017-10-28 | Brown Adrogue | 1 - 2 | Guillermo Brown |
| 2017-10-08 | Guillermo Brown | 3 - 0 | Flandria |
| 2017-09-30 | Agropecuario | 2 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-09-24 | Guillermo Brown | 3 - 0 | JU Gualeguaychu |
| 2017-09-17 | Instituto ACC | 1 - 0 | Guillermo Brown |
| 2017-09-14 | Guillermo Brown | 0 - 1 | Boca Juniors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 8% |
Atl. Rafaela utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Atl. Rafaela | 4 - 1 | Flandria |
| 2017-12-03 | Agropecuario | 1 - 3 | Atl. Rafaela |
| 2017-11-25 | Atl. Rafaela | 3 - 0 | JU Gualeguaychu |
| 2017-11-20 | Instituto ACC | 0 - 0 | Atl. Rafaela |
| 2017-11-11 | Atl. Rafaela | 1 - 1 | Club Almagro |
| 2017-11-04 | San Martin T. | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2017-10-28 | Atl. Rafaela | 0 - 0 | Nueva Chicago |
| 2017-10-15 | Santamarina | 1 - 0 | Atl. Rafaela |
| 2017-10-10 | Atl. Rafaela | 2 - 0 | Sp. Estudiantes |
| 2017-09-29 | Dep. Riestra | 2 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2017-09-23 | Atl. Rafaela | 0 - 1 | Los Andes |
| 2017-09-16 | Gimnasia Jujuy | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Primera Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | 12 | +12 | 22 |
| 2 | Villa Dalmine | 12 | +7 | 22 |
| 3 | JU Gualeguaychu | 13 | 0 | 22 |
| 4 | Club Almagro | 12 | +8 | 21 |
| 5 | Agropecuario | 11 | +6 | 21 |
| 6 | Aldosivi | 12 | +5 | 20 |
| 7 | Dep. Moron | 13 | 0 | 18 |
| 8 | Guillermo Brown | 11 | +6 | 17 |
| 9 | San Martin T. | 12 | +2 | 17 |
| 10 | Atletico Mitre | 13 | -2 | 17 |
| 11 | Brown Adrogue | 12 | +3 | 16 |
| 12 | Nueva Chicago | 13 | -2 | 16 |
| 13 | Instituto ACC | 13 | -4 | 16 |
| 14 | Gimnasia Jujuy | 11 | +3 | 15 |
| 15 | Los Andes | 11 | 0 | 15 |
| 16 | Sp. Estudiantes | 11 | +1 | 14 |
| 17 | Sarmiento Junin | 12 | -2 | 14 |
| 18 | Quilmes | 12 | -3 | 14 |
| 19 | CA All Boys | 12 | -5 | 14 |
| 20 | Ind. Rivadavia | 12 | -1 | 13 |
| 21 | Santamarina | 12 | -3 | 13 |
| 22 | Boca Unidos | 13 | -10 | 10 |
| 23 | Ferro C. Oeste | 11 | -10 | 8 |
| 24 | Flandria | 12 | -10 | 7 |
| 25 | Dep. Riestra | 12 | -1 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guillermo Brown | |
| Atl. Rafaela | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Guillermo Brown | Atl. Rafaela |
|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | - | |
| 2 | Villa Dalmine | ||
| 3 | JU Gualeguaychu | 3 - 0 | |
| 4 | Club Almagro | ||
| 5 | Agropecuario | 1 - 3 | |
| 6 | Aldosivi | 1 - 1 | |
| 7 | Dep. Moron | ||
| 8 | Guillermo Brown | - | |
| 9 | San Martin T. | 0 - 2 | |
| 10 | Atletico Mitre | 3 - 1 | |
| 11 | Brown Adrogue | ||
| 12 | Nueva Chicago | ||
| 13 | Instituto ACC | 0 - 0 | |
| 14 | Gimnasia Jujuy | 0 - 2 | |
| 15 | Los Andes | ||
| 16 | Sp. Estudiantes | ||
| 17 | Sarmiento Junin | ||
| 18 | Quilmes | ||
| 19 | CA All Boys | ||
| 20 | Ind. Rivadavia | ||
| 21 | Santamarina | 1 - 0 | |
| 22 | Boca Unidos | ||
| 23 | Ferro C. Oeste | 3 - 0 | |
| 24 | Flandria | 3 - 0 | |
| 25 | Dep. Riestra | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Guillermo Brown | Atl. Rafaela | |
| Pozíció | 8 | 1 |
| Pontok | 17 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 16 |
| Pontok | 13 | 11 |
Liga forma
| Guillermo Brown | Atl. Rafaela | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 4 |
6
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 0 |
3
2 1 |
Liga gólok
| Guillermo Brown | Atl. Rafaela | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
9 |
19
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
2 |
9
4 |
Teljes statisztika Primera Nacional
| Mérkőzések (150) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 17% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (288) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.92 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.21 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.71 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 49% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 37% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 27% |
| Felett 3.5 | 14% |
Guillermo Brown következő 6 mérkőzések
| 2018-02-15 | Boca Unidos | - | Guillermo Brown |
| 2018-02-18 | Guillermo Brown | - | Quilmes |
| 2018-02-24 | Sarmiento Junin | - | Guillermo Brown |
| 2018-03-04 | Guillermo Brown | - | Villa Dalmine |
| 2018-03-11 | Gimnasia Jujuy | - | Guillermo Brown |
| 2018-03-18 | Guillermo Brown | - | Los Andes |
Atl. Rafaela következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Atl. Rafaela | - | Brown Adrogue |
| 2018-02-18 | Ferro C. Oeste | - | Atl. Rafaela |
| 2018-02-24 | Atl. Rafaela | - | Ind. Rivadavia |
| 2018-03-03 | Aldosivi | - | Atl. Rafaela |
| 2018-03-10 | Atl. Rafaela | - | CA All Boys |
| 2018-03-18 | Atletico Mitre | - | Atl. Rafaela |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 2.89 | 3.50 |
| Valószínűség | 31% | 29% | 40% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.61 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
