Serie C - B. csoport - Olaszország
szombat, 16.12.2017
13:30
13:30

Gubbio

Padova
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Gubbio |
| Vendég: | Padova |
| Távolság: | 235.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Pietro Barbetti |
| Befogadóképesség: | 5 300 (1 000) |
| Méretek: | 110 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.10 | 2.10 | 2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 28% | 17% | 55% | 2.10 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 54% | 46% | 15% | 85% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-12 | Padova | 1 - 1 | Gubbio |
| 2016-09-24 | Gubbio | 0 - 1 | Padova |
| 2012-05-12 | Padova | 3 - 0 | Gubbio |
| 2011-12-10 | Gubbio | 1 - 0 | Padova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 0% |
Gubbio utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Gubbio | 1 - 0 | Bassano Virtus |
| 2017-11-26 | Triestina | 3 - 1 | Gubbio |
| 2017-11-19 | Gubbio | 0 - 0 | Fermana |
| 2017-11-12 | Teramo | 1 - 2 | Gubbio |
| 2017-11-08 | Gubbio | 0 - 1 | Ravenna |
| 2017-11-05 | Renate | 2 - 1 | Gubbio |
| 2017-10-29 | Gubbio | 1 - 0 | Reggiana |
| 2017-10-22 | Union Brescia | 2 - 1 | Gubbio |
| 2017-10-18 | Gubbio | 1 - 3 | Sambenedettese |
| 2017-10-15 | Gubbio | 3 - 2 | Fano |
| 2017-10-05 | Pordenone | 2 - 2 | Gubbio |
| 2017-10-01 | Gubbio | 1 - 0 | Südtirol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 58% | 33% |
Padova utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Padova | 0 - 0 | Reggiana |
| 2017-12-04 | Padova | 0 - 0 | Fermana |
| 2017-11-25 | Albinoleffe | 1 - 2 | Padova |
| 2017-11-21 | Padova | 5 - 0 | Triestina |
| 2017-11-17 | Padova | 2 - 1 | Triestina |
| 2017-11-12 | Pordenone | 1 - 2 | Padova |
| 2017-11-08 | Padova | 2 - 1 | Mestre |
| 2017-11-05 | Union Brescia | 2 - 2 | Padova |
| 2017-10-29 | Modena | 0 - 3 | Padova |
| 2017-10-20 | Padova | 1 - 0 | Bassano Virtus |
| 2017-10-14 | Teramo | 2 - 1 | Padova |
| 2017-10-08 | Padova | 3 - 1 | Südtirol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 9 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 75% | 25% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 16 | +10 | 34 |
| 2 | Sambenedettese | 16 | +7 | 28 |
| 3 | Renate | 16 | +6 | 27 |
| 4 | Union Brescia | 17 | +2 | 26 |
| 5 | Pordenone | 16 | +4 | 25 |
| 6 | Triestina | 16 | +10 | 24 |
| 7 | Albinoleffe | 16 | +2 | 24 |
| 8 | Reggiana | 16 | +4 | 23 |
| 9 | Fermana | 16 | +2 | 22 |
| 10 | Südtirol | 16 | +2 | 21 |
| 11 | Mestre | 16 | +2 | 19 |
| 12 | Bassano Virtus | 17 | -2 | 19 |
| 13 | Teramo | 16 | -3 | 18 |
| 14 | Gubbio | 16 | -7 | 18 |
| 15 | Ravenna | 16 | -9 | 17 |
| 16 | Vicenza | 16 | -3 | 15 |
| 17 | Santarcangelo | 16 | -18 | 11 |
| 18 | Fano | 16 | -9 | 10 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gubbio | |
| Padova | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gubbio | Padova |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | - | |
| 2 | Sambenedettese | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Renate | 3 - 0 | |
| 4 | Union Brescia | 2 - 2 | |
| 5 | Pordenone | 1 - 2 | |
| 6 | Triestina | ||
| 7 | Albinoleffe | 1 - 2 | |
| 8 | Reggiana | 1 - 0 | |
| 9 | Fermana | 0 - 0 | |
| 10 | Südtirol | 1 - 0 | |
| 11 | Mestre | ||
| 12 | Bassano Virtus | 1 - 0 | |
| 13 | Teramo | 2 - 1 | |
| 14 | Gubbio | - | |
| 15 | Ravenna | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Vicenza | ||
| 17 | Santarcangelo | 1 - 2 | |
| 18 | Fano | 3 - 2 | |
| 19 | Modena | 0 - 3* |
Liga pozíció
| Gubbio | Padova | |
| Pozíció | 14 | 1 |
| Pontok | 18 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 4 |
| Pontok | 13 | 13 |
Liga forma
| Gubbio | Padova | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 8 |
10
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 3 |
4
1 2 |
Liga gólok
| Gubbio | Padova | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
23 |
23
13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
7 |
10
9 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (145) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (317) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.16 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.03 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 17% |
Gubbio következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Gubbio | - | Vicenza |
| 2017-12-29 | Santarcangelo | - | Gubbio |
| 2018-01-20 | Gubbio | - | Mestre |
| 2018-01-27 | Sambenedettese | - | Gubbio |
| 2018-02-03 | Gubbio | - | Albinoleffe |
| 2018-02-10 | Südtirol | - | Gubbio |
Padova következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Padova | - | Renate |
| 2017-12-29 | Fano | - | Padova |
| 2018-01-13 | Padova | - | Vicenza |
| 2018-01-27 | Vicenza | - | Padova |
| 2018-02-03 | Padova | - | Sambenedettese |
| 2018-02-07 | Pontedera | - | Padova |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.10 | 2.10 |
| Valószínűség | 28% | 17% | 55% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.30 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-16 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
