Série B - Brazília
szombat, 05.05.2018
23:00
23:00

Guarani SP

Ponte Preta
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Campinas |
| Vendég: | Campinas |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.00 | 3.25 | 1 | 1.33 | 1.53 | |||
| 59% | 3% | 38% | 2.37 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 58% | 42% | 36% | 64% | 19% | 81% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2013-01-26 | Guarani SP | 1 - 3 | Ponte Preta |
| 2012-04-29 | Guarani SP | 3 - 1 | Ponte Preta |
| 2012-03-24 | Ponte Preta | 1 - 1 | Guarani SP |
| 2011-10-15 | Guarani SP | 0 - 3 | Ponte Preta |
| 2011-07-16 | Ponte Preta | 2 - 0 | Guarani SP |
| 2009-02-08 | Guarani SP | 2 - 2 | Ponte Preta |
| 2008-03-16 | Ponte Preta | 4 - 2 | Guarani SP |
| 2006-02-05 | Ponte Preta | 2 - 2 | Guarani SP |
| 2005-01-29 | Guarani SP | 2 - 2 | Ponte Preta |
| 2004-10-24 | Guarani SP | 0 - 0 | Ponte Preta |
| 2004-07-11 | Ponte Preta | 3 - 1 | Guarani SP |
| 2003-10-11 | Guarani SP | 1 - 3 | Ponte Preta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 9 | 8 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 75% | 67% |
Guarani SP utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Atletico GO | 3 - 2 | Guarani SP |
| 2018-04-21 | Guarani SP | 2 - 0 | Sampaio Correa |
| 2018-04-13 | Fortaleza CE | 2 - 1 | Guarani SP |
| 2017-11-25 | Internacional | 2 - 0 | Guarani SP |
| 2017-11-17 | Guarani SP | 0 - 0 | Luverdense |
| 2017-11-14 | Londrina | 1 - 0 | Guarani SP |
| 2017-11-11 | Guarani SP | 2 - 1 | CRB AL |
| 2017-11-07 | Ceara | 2 - 2 | Guarani SP |
| 2017-11-04 | Guarani SP | 0 - 1 | America MG |
| 2017-10-28 | Goias GO | 1 - 1 | Guarani SP |
| 2017-10-20 | Guarani SP | 2 - 0 | Juventude |
| 2017-10-17 | Guarani SP | 1 - 1 | ABC RN |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Ponte Preta utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Ponte Preta | 0 - 1 | Flamengo |
| 2018-04-28 | Ponte Preta | 0 - 1 | Londrina |
| 2018-04-21 | Criciuma | 0 - 1 | Ponte Preta |
| 2018-04-19 | Nautico PE | 1 - 0 | Ponte Preta |
| 2018-04-15 | Ponte Preta | 0 - 1 | Paysandu |
| 2018-04-12 | Ponte Preta | 3 - 0 | Nautico PE |
| 2018-04-03 | Ponte Preta | 1 - 0 | Mirassol SP |
| 2018-03-24 | Sao Bento | 3 - 1 | Ponte Preta |
| 2018-03-21 | Ponte Preta | 2 - 0 | Mirassol SP |
| 2018-03-15 | Sampaio Correa | 0 - 0 | Ponte Preta |
| 2018-03-05 | Ponte Preta | 0 - 1 | Bragantino SP |
| 2018-02-28 | Ponte Preta | 0 - 0 | Sampaio Correa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 25% | 17% | 8% |
Tabella Série B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fortaleza CE | 4 | +5 | 10 |
| 2 | CSA AL | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Figueirense | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Vila Nova | 3 | +4 | 9 |
| 5 | Paysandu | 3 | +3 | 9 |
| 6 | Londrina | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Atletico GO | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Coritiba PR | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Sao Bento | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Brasil Pelotas | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Avai | 3 | +1 | 4 |
| 12 | Juventude | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Oeste | 3 | -2 | 4 |
| 14 | Guarani SP | 3 | 0 | 3 |
| 15 | Ponte Preta | 3 | -1 | 3 |
| 16 | Sampaio Correa | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Goias GO | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Criciuma | 4 | -5 | 0 |
| 19 | CRB AL | 3 | -5 | 0 |
| 20 | Boa Esporte MG | 4 | -6 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guarani SP | |
| Ponte Preta | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Guarani SP | Ponte Preta |
|---|---|---|---|
| 1 | Fortaleza CE | ||
| 2 | CSA AL | ||
| 3 | Figueirense | ||
| 4 | Vila Nova | ||
| 5 | Paysandu | ||
| 6 | Londrina | ||
| 7 | Atletico GO | ||
| 8 | Coritiba PR | ||
| 9 | Sao Bento | ||
| 10 | Brasil Pelotas | ||
| 11 | Avai | ||
| 12 | Juventude | ||
| 13 | Oeste | ||
| 14 | Guarani SP | - | |
| 15 | Ponte Preta | - | |
| 16 | Sampaio Correa | 2 - 0 | |
| 17 | Goias GO | ||
| 18 | Criciuma | 0 - 1 | |
| 19 | CRB AL | ||
| 20 | Boa Esporte MG |
Liga pozíció
| Guarani SP | Ponte Preta | |
| Pozíció | 14 | 15 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 5 |
| Pontok | 3 | 3 |
Liga forma
| Guarani SP | Ponte Preta | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 2 |
1
0 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Guarani SP | Ponte Preta | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
5 |
1
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
0 |
1
0 |
Teljes statisztika Série B
| Mérkőzések (34) | |
| Hazai győzelmek | 59% |
| Döntetlenek | 15% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (86) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.03 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 24% |
Guarani SP következő 6 mérkőzések
| 2018-05-08 | Guarani SP | - | Criciuma |
| 2018-05-18 | Goias GO | - | Guarani SP |
| 2018-05-27 | Guarani SP | - | CRB AL |
| 2018-06-01 | Juventude | - | Guarani SP |
| 2018-06-06 | CSA AL | - | Guarani SP |
| 2018-06-09 | Guarani SP | - | Vila Nova |
Ponte Preta következő 6 mérkőzések
| 2018-05-10 | Flamengo | - | Ponte Preta |
| 2018-05-13 | Vila Nova | - | Ponte Preta |
| 2018-05-19 | Ponte Preta | - | Atletico GO |
| 2018-05-29 | Sampaio Correa | - | Ponte Preta |
| 2018-06-02 | Ponte Preta | - | Oeste |
| 2018-06-06 | Ponte Preta | - | Goias GO |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.00 | 3.25 |
| Valószínűség | 59% | 3% | 38% |
| 1 @ 2.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.53 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.16 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 20:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
