Primera División - Costa Rica
vasárnap, 18.03.2018
23:00
23:00

Guadalupe FC

U. de Costa Rica
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guadalupe |
| Vendég: | San Jose |
| Távolság: | 3.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Polideportivo de Belen (Belen) |
| Befogadóképesség: | 5 895 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.25 | 3.50 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 36% | 41% | 23% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-20 | U. de Costa Rica | 2 - 2 | Guadalupe FC |
| 2017-11-22 | Guadalupe FC | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2017-09-24 | U. de Costa Rica | 2 - 1 | Guadalupe FC |
| 2017-04-02 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | Guadalupe FC |
| 2017-02-05 | Guadalupe FC | 2 - 3 | U. de Costa Rica |
| 2016-10-30 | Guadalupe FC | 3 - 2 | U. de Costa Rica |
| 2016-08-14 | U. de Costa Rica | 2 - 1 | Guadalupe FC |
| 2016-03-13 | Guadalupe FC | 2 - 2 | U. de Costa Rica |
| 2016-01-28 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | Guadalupe FC |
| 2015-10-14 | U. de Costa Rica | 2 - 0 | Guadalupe FC |
| 2015-08-13 | Guadalupe FC | 3 - 2 | U. de Costa Rica |
| 2015-04-30 | U. de Costa Rica | 3 - 2 | Guadalupe FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 12 | 8 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 100% | 67% | 50% |
Guadalupe FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Cartagines | 1 - 2 | Guadalupe FC |
| 2018-03-08 | Dep. Saprissa | 4 - 0 | Guadalupe FC |
| 2018-03-04 | Guadalupe FC | 1 - 1 | Mun. Liberia |
| 2018-02-25 | Mun. Grecia | 2 - 3 | Guadalupe FC |
| 2018-02-18 | Guadalupe FC | 2 - 3 | Santos Guapiles |
| 2018-02-14 | Guadalupe FC | 0 - 0 | Perez Zeledon |
| 2018-02-07 | Guadalupe FC | 1 - 2 | Limon |
| 2018-02-03 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Guadalupe FC |
| 2018-01-27 | Carmelita | 1 - 4 | Guadalupe FC |
| 2018-01-24 | Guadalupe FC | 1 - 1 | Herediano |
| 2018-01-20 | U. de Costa Rica | 2 - 2 | Guadalupe FC |
| 2018-01-17 | Guadalupe FC | 1 - 0 | Cartagines |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 42% |
U. de Costa Rica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | U. de Costa Rica | 1 - 2 | Limon |
| 2018-03-04 | Perez Zeledon | 0 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2018-02-25 | U. de Costa Rica | 0 - 0 | Cartagines |
| 2018-02-18 | Herediano | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2018-02-14 | U. de Costa Rica | 1 - 2 | Mun. Grecia |
| 2018-02-11 | LD Alajuelense | 4 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2018-02-07 | Carmelita | 1 - 0 | U. de Costa Rica |
| 2018-01-31 | U. de Costa Rica | 1 - 0 | Dep. Saprissa |
| 2018-01-27 | U. de Costa Rica | 2 - 0 | Mun. Liberia |
| 2018-01-25 | Santos Guapiles | 4 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2018-01-20 | U. de Costa Rica | 2 - 2 | Guadalupe FC |
| 2018-01-17 | Limon | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Saprissa | 15 | +16 | 29 |
| 2 | Herediano | 15 | +12 | 28 |
| 3 | LD Alajuelense | 15 | +13 | 27 |
| 4 | Santos Guapiles | 15 | +9 | 25 |
| 5 | Guadalupe FC | 15 | 0 | 21 |
| 6 | Limon | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Perez Zeledon | 15 | -3 | 20 |
| 8 | Mun. Grecia | 15 | -2 | 19 |
| 9 | U. de Costa Rica | 15 | -6 | 17 |
| 10 | Carmelita | 15 | -12 | 17 |
| 11 | Cartagines | 15 | -11 | 9 |
| 12 | Mun. Liberia | 15 | -16 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guadalupe FC | |
| U. de Costa Rica | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Guadalupe FC | U. de Costa Rica |
|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Saprissa | ||
| 2 | Herediano | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | LD Alajuelense | 4 - 0 | |
| 4 | Santos Guapiles | 2 - 3 | 4 - 1 |
| 5 | Guadalupe FC | - | |
| 6 | Limon | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Perez Zeledon | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Mun. Grecia | 2 - 1 | |
| 9 | U. de Costa Rica | - | |
| 10 | Carmelita | 1 - 0 | |
| 11 | Cartagines | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Mun. Liberia | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Guadalupe FC | U. de Costa Rica | |
| Pozíció | 5 | 9 |
| Pontok | 21 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 9 | 6 |
Liga forma
| Guadalupe FC | U. de Costa Rica | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 4 |
4
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 2 |
1
3 3 |
Liga gólok
| Guadalupe FC | U. de Costa Rica | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
20 |
14
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
8 |
5
12 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (90) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (226) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.51 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 23% |
Guadalupe FC következő 6 mérkőzések
| 2018-03-22 | Herediano | - | Guadalupe FC |
| 2018-03-24 | Guadalupe FC | - | Carmelita |
| 2018-03-29 | Guadalupe FC | - | LD Alajuelense |
| 2018-04-08 | Limon | - | Guadalupe FC |
| 2018-04-16 | Guadalupe FC | - | Dep. Saprissa |
| 2018-04-19 | Perez Zeledon | - | Guadalupe FC |
U. de Costa Rica következő 6 mérkőzések
| 2018-03-21 | U. de Costa Rica | - | Santos Guapiles |
| 2018-03-25 | Mun. Liberia | - | U. de Costa Rica |
| 2018-03-29 | Dep. Saprissa | - | U. de Costa Rica |
| 2018-04-09 | U. de Costa Rica | - | Carmelita |
| 2018-04-15 | U. de Costa Rica | - | LD Alajuelense |
| 2018-04-18 | Mun. Grecia | - | U. de Costa Rica |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.25 | 3.50 |
| Valószínűség | 36% | 41% | 23% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 20:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
