2. Bundesliga - Németország
péntek, 20.04.2018
17:30
17:30

Greuther Fürth

Bochum
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Fürth |
| Vendég: | Bochum |
| Távolság: | 347.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Trolli Arena |
| Befogadóképesség: | 18 200 (9 500) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.25 | 2.29 | 12 | 1.61 | 1.37 | |||
| 38% | 21% | 41% | 1.35 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Bochum | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2017-04-16 | Bochum | 1 - 0 | Greuther Fürth |
| 2017-01-11 | Bochum | 3 - 0 | Greuther Fürth |
| 2016-11-05 | Greuther Fürth | 2 - 1 | Bochum |
| 2016-03-20 | Bochum | 2 - 2 | Greuther Fürth |
| 2015-10-03 | Greuther Fürth | 0 - 5 | Bochum |
| 2015-01-31 | Greuther Fürth | 1 - 1 | Bochum |
| 2014-12-16 | Greuther Fürth | 0 - 0 | Bochum |
| 2014-08-02 | Bochum | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2014-03-10 | Bochum | 0 - 2 | Greuther Fürth |
| 2013-09-15 | Greuther Fürth | 0 - 2 | Bochum |
| 2012-02-25 | Greuther Fürth | 6 - 2 | Bochum |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Greuther Fürth utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Greuther Fürth | 1 - 2 | Jahn Regensburg |
| 2018-04-06 | Sandhausen | 0 - 0 | Greuther Fürth |
| 2018-04-01 | Greuther Fürth | 2 - 1 | Union Berlin |
| 2018-03-19 | Erzgebirge Aue | 2 - 1 | Greuther Fürth |
| 2018-03-10 | Greuther Fürth | 2 - 1 | Kaiserslautern |
| 2018-03-03 | Nürnberg | 0 - 2 | Greuther Fürth |
| 2018-02-24 | Greuther Fürth | 2 - 1 | E. Braunschweig |
| 2018-02-17 | Düsseldorf | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2018-02-11 | Greuther Fürth | 1 - 0 | Dynamo Dresden |
| 2018-02-03 | Ingolstadt | 3 - 0 | Greuther Fürth |
| 2018-01-27 | Greuther Fürth | 0 - 0 | Holstein Kiel |
| 2018-01-24 | Arm. Bielefeld | 0 - 0 | Greuther Fürth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 0% |
Bochum utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Bochum | 3 - 2 | Kaiserslautern |
| 2018-04-06 | Düsseldorf | 1 - 2 | Bochum |
| 2018-04-01 | Bochum | 2 - 0 | E. Braunschweig |
| 2018-03-22 | Bayer 04 Lev. | 5 - 2 | Bochum |
| 2018-03-17 | Sandhausen | 2 - 3 | Bochum |
| 2018-03-10 | Bochum | 1 - 1 | Holstein Kiel |
| 2018-03-05 | Ingolstadt | 0 - 1 | Bochum |
| 2018-02-25 | Bochum | 0 - 0 | Nürnberg |
| 2018-02-16 | Heidenheim | 1 - 0 | Bochum |
| 2018-02-09 | Bochum | 2 - 1 | Darmstadt |
| 2018-02-04 | Dynamo Dresden | 2 - 0 | Bochum |
| 2018-01-29 | Bochum | 0 - 1 | Arm. Bielefeld |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 30 | +8 | 53 |
| 2 | Nürnberg | 30 | +17 | 51 |
| 3 | Holstein Kiel | 30 | +21 | 49 |
| 4 | Jahn Regensburg | 30 | +4 | 44 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 30 | +4 | 43 |
| 6 | Bochum | 30 | -2 | 43 |
| 7 | Ingolstadt | 30 | +9 | 42 |
| 8 | Sandhausen | 30 | +6 | 41 |
| 9 | Union Berlin | 30 | +7 | 40 |
| 10 | Erzgebirge Aue | 30 | -10 | 39 |
| 11 | E. Braunschweig | 30 | +2 | 38 |
| 12 | Duisburg | 30 | -11 | 38 |
| 13 | Heidenheim | 30 | -7 | 37 |
| 14 | Greuther Fürth | 30 | -8 | 37 |
| 15 | Dynamo Dresden | 30 | -9 | 37 |
| 16 | Sankt Pauli | 30 | -13 | 37 |
| 17 | Darmstadt | 30 | -4 | 33 |
| 18 | Kaiserslautern | 30 | -14 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Greuther Fürth | |
| Bochum | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Greuther Fürth | Bochum |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 2 | Nürnberg | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 3 | Holstein Kiel | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Jahn Regensburg | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Bochum | - | |
| 7 | Ingolstadt | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Sandhausen | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Union Berlin | 2 - 1 | |
| 10 | Erzgebirge Aue | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | E. Braunschweig | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Duisburg | 1 - 1 | |
| 13 | Heidenheim | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Greuther Fürth | - | |
| 15 | Dynamo Dresden | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Sankt Pauli | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Darmstadt | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Kaiserslautern | 2 - 1 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Greuther Fürth | Bochum | |
| Pozíció | 14 | 6 |
| Pontok | 37 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 9 |
| Pontok | 29 | 18 |
Liga forma
| Greuther Fürth | Bochum | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 13 |
12
7 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
2 4 |
5
3 7 |
Liga gólok
| Greuther Fürth | Bochum | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
41 |
32
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
15 |
13
20 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (270) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (744) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
Greuther Fürth következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Sankt Pauli | - | Greuther Fürth |
| 2018-05-06 | Greuther Fürth | - | Duisburg |
| 2018-05-13 | Heidenheim | - | Greuther Fürth |
| 2018-08-04 | Greuther Fürth | - | Sandhausen |
| 2018-08-10 | Ingolstadt | - | Greuther Fürth |
| 2018-08-20 | Greuther Fürth | - | B. Dortmund |
Bochum következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | Bochum | - | Erzgebirge Aue |
| 2018-05-06 | Union Berlin | - | Bochum |
| 2018-05-13 | Bochum | - | Jahn Regensburg |
| 2018-07-09 | Zürich | - | Bochum |
| 2018-07-18 | Stoke | - | Bochum |
| 2018-07-22 | Bochum | - | Wolverhampton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.25 | 2.29 |
| Valószínűség | 38% | 21% | 41% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.37 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
