Série A - Brazília
vasárnap, 22.04.2018
23:00
23:00

Gremio

Atletico PR
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Porto Alegre |
| Vendég: | Curitiba |
| Távolság: | 547.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gremio Arena |
| Befogadóképesség: | 60 540 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.25 | |||
| 41% | 35% | 24% | 1.66 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 58% | 42% | 47% | 53% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | Gremio | 0 - 0 | Atletico PR |
| 2017-07-28 | Atletico PR | 2 - 3 | Gremio |
| 2017-06-28 | Gremio | 4 - 0 | Atletico PR |
| 2017-05-21 | Atletico PR | 0 - 2 | Gremio |
| 2016-10-14 | Gremio | 1 - 0 | Atletico PR |
| 2016-09-21 | Gremio | 0 - 1 | Atletico PR |
| 2016-08-24 | Atletico PR | 0 - 1 | Gremio |
| 2016-06-26 | Atletico PR | 2 - 0 | Gremio |
| 2015-09-17 | Atletico PR | 1 - 2 | Gremio |
| 2015-06-14 | Gremio | 2 - 1 | Atletico PR |
| 2014-09-10 | Gremio | 1 - 0 | Atletico PR |
| 2014-04-20 | Atletico PR | 1 - 0 | Gremio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Gremio utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Cerro Porteno | 0 - 0 | Gremio |
| 2018-04-14 | Cruzeiro | 0 - 1 | Gremio |
| 2018-04-04 | Gremio | 4 - 0 | Monagas |
| 2018-04-01 | Gremio | 4 - 0 | Brasil Pelotas |
| 2018-03-29 | Gremio | 1 - 1 | Avenida RS |
| 2018-03-25 | Avenida RS | 0 - 3 | Gremio |
| 2018-03-11 | Internacional | 1 - 2 | Gremio |
| 2018-03-04 | Juventude | 0 - 2 | Gremio |
| 2018-02-27 | Defensor Sp. | 1 - 1 | Gremio |
| 2018-02-24 | Gremio | 3 - 0 | Novo Hamburgo |
| 2018-02-22 | Gremio | 0 - 0 | Independiente |
| 2018-02-15 | Independiente | 1 - 1 | Gremio |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 42% | 17% |
Atletico PR utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-19 | Sao Paulo | 2 - 2 | Atletico PR |
| 2018-04-15 | Atletico PR | 5 - 1 | Chapecoense SC |
| 2018-04-12 | Atletico PR | 3 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-04-05 | Atletico PR | 2 - 1 | Sao Paulo |
| 2018-04-01 | Coritiba PR | 1 - 0 | Atletico PR |
| 2018-03-29 | Atletico PR | 1 - 0 | Londrina |
| 2018-03-16 | Ceara | 1 - 1 | Atletico PR |
| 2018-03-10 | Atletico PR | 7 - 1 | Rio Branco PR |
| 2018-03-01 | Atletico PR | 0 - 0 | Ceara |
| 2018-02-18 | Atletico PR | 0 - 0 | Rio Branco PR |
| 2018-02-04 | Coritiba PR | 0 - 1 | Atletico PR |
| 2018-01-30 | Caxias RS | 0 - 0 | Atletico PR |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 50% | 42% | 25% |
Tabella Série A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico PR | 1 | +4 | 3 |
| 2 | America MG | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Internacional | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Vasco Da Gama | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Corinthians | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Santos | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Gremio | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Sao Paulo | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Bahia | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Vitoria BA | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Flamengo | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Botafogo RJ | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Palmeiras | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Atletico MG | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Fluminense | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Cruzeiro | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Parana | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Ceara | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Sport Recife | 1 | -3 | 0 |
| 20 | Chapecoense SC | 1 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gremio | |
| Atletico PR | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Gremio | Atletico PR | |
| Pozíció | 7 | 1 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 12 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Gremio | Atletico PR | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Gremio | Atletico PR | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
5
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Série A
| Mérkőzések (11) | |
| Hazai győzelmek | 73% |
| Döntetlenek | 18% |
| Vendég győzelmek | 9% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (28) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.55 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.91 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.64 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 91% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 55% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 18% |
Gremio következő 6 mérkőzések
| 2018-04-25 | Goias GO | - | Gremio |
| 2018-04-28 | Botafogo RJ | - | Gremio |
| 2018-05-01 | Gremio | - | Cerro Porteno |
| 2018-05-06 | Gremio | - | Santos |
| 2018-05-09 | Gremio | - | Goias GO |
| 2018-05-12 | Gremio | - | Internacional |
Atletico PR következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Bahia | - | Atletico PR |
| 2018-05-06 | Atletico PR | - | Palmeiras |
| 2018-05-10 | Newells Old Boys | - | Atletico PR |
| 2018-05-13 | Atletico PR | - | Atletico MG |
| 2018-05-17 | Atletico PR | - | Cruzeiro |
| 2018-05-20 | Fluminense | - | Atletico PR |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Valószínűség | 41% | 35% | 24% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.25 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
