Szuperliga - Svájc
szombat, 21.04.2018
18:00
18:00

Grasshopper

Lugano
4 - 3
(1 - 1, 3 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zürich |
| Vendég: | Lugano |
| Távolság: | 154.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Letzigrund |
| Befogadóképesség: | 25 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.25 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.60 | |||
| 35% | 21% | 44% | 1.60 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2017-12-03 | Grasshopper | 0 - 1 | Lugano |
| 2017-11-30 | Lugano | 0 - 0 | Grasshopper |
| 2017-09-24 | Lugano | 0 - 3 | Grasshopper |
| 2017-04-30 | Grasshopper | 0 - 1 | Lugano |
| 2017-02-11 | Lugano | 3 - 0 | Grasshopper |
| 2016-12-11 | Grasshopper | 0 - 0 | Lugano |
| 2016-09-22 | Lugano | 2 - 0 | Grasshopper |
| 2016-05-08 | Lugano | 0 - 1 | Grasshopper |
| 2016-03-20 | Grasshopper | 0 - 1 | Lugano |
| 2015-12-06 | Lugano | 4 - 1 | Grasshopper |
| 2015-08-08 | Grasshopper | 6 - 1 | Lugano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 5 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 42% | 33% | 17% |
Grasshopper utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Basel | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-04-14 | Grasshopper | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2018-04-07 | Zürich | 1 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-31 | Grasshopper | 0 - 2 | Thun |
| 2018-03-17 | St. Gallen | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-11 | Young Boys | 3 - 1 | Grasshopper |
| 2018-03-03 | Grasshopper | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-02-28 | Zürich | 2 - 1 | Grasshopper |
| 2018-02-25 | Grasshopper | 1 - 0 | Zürich |
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-02-11 | Grasshopper | 1 - 2 | Luzern |
| 2018-02-04 | Sion | 1 - 3 | Grasshopper |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 6 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 50% | 17% |
Lugano utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Sion | 0 - 1 | Lugano |
| 2018-04-14 | Lugano | 1 - 1 | Thun |
| 2018-04-08 | Lugano | 0 - 1 | Basel |
| 2018-04-02 | Lausanne | 2 - 1 | Lugano |
| 2018-03-18 | Lugano | 1 - 2 | Luzern |
| 2018-03-10 | Zürich | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-03-04 | Lugano | 2 - 4 | Young Boys |
| 2018-02-25 | St. Gallen | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshopper |
| 2018-02-10 | Lugano | 1 - 0 | Sion |
| 2018-02-04 | Basel | 0 - 1 | Lugano |
| 2018-01-28 | Lugano | 4 - 0 | Wil |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 50% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 30 | +39 | 69 |
| 2 | Basel | 30 | +28 | 58 |
| 3 | St. Gallen | 30 | -11 | 45 |
| 4 | Luzern | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Zürich | 30 | +3 | 40 |
| 6 | Lugano | 30 | -15 | 35 |
| 7 | Thun | 30 | -11 | 33 |
| 8 | Grasshopper | 30 | -7 | 32 |
| 9 | Sion | 30 | -8 | 31 |
| 10 | Lausanne | 30 | -15 | 31 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Grasshopper | |
| Lugano | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Grasshopper | Lugano |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 2 | Basel | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | St. Gallen | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Luzern | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Zürich | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Lugano | 0 - 1 | - |
| 7 | Thun | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Grasshopper | - | 0 - 1 |
| 9 | Sion | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Lausanne | 0 - 0 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Grasshopper | Lugano | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 32 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 18 | 21 |
Liga forma
| Grasshopper | Lugano | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
8 14 |
10
5 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 7 |
6
3 6 |
Liga gólok
| Grasshopper | Lugano | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
42 |
29
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
18 |
15
21 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (150) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (436) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.37 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 32% |
Grasshopper következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Lausanne | - | Grasshopper |
| 2018-05-06 | Thun | - | Grasshopper |
| 2018-05-09 | Grasshopper | - | Sion |
| 2018-05-13 | Luzern | - | Grasshopper |
| 2018-05-19 | Grasshopper | - | Young Boys |
| 2018-06-23 | Grasshopper | - | Aarau |
Lugano következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Lugano | - | St. Gallen |
| 2018-05-05 | Luzern | - | Lugano |
| 2018-05-10 | Lugano | - | Lausanne |
| 2018-05-13 | Young Boys | - | Lugano |
| 2018-05-19 | Lugano | - | Zürich |
| 2018-06-30 | Lugano | - | Chiasso |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.25 | 3.00 |
| Valószínűség | 35% | 21% | 44% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.60 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
