Ekstraklasa - Lengyelország
péntek, 09.03.2018
17:00
17:00

Gornik Zabrze

Zaglebie Lubin
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zabrze |
| Vendég: | Lubin |
| Távolság: | 217.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ernest Pohl |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.29 | 3.39 | 1X | 1.33 | 1.72 | |||
| 35% | 36% | 29% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Zaglebie Lubin | 3 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2015-12-18 | Zaglebie Lubin | 2 - 4 | Gornik Zabrze |
| 2015-08-24 | Gornik Zabrze | 2 - 2 | Zaglebie Lubin |
| 2014-02-16 | Zaglebie Lubin | 3 - 0 | Gornik Zabrze |
| 2013-09-16 | Gornik Zabrze | 2 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2013-05-13 | Zaglebie Lubin | 1 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2012-11-11 | Gornik Zabrze | 0 - 2 | Zaglebie Lubin |
| 2012-05-06 | Zaglebie Lubin | 2 - 1 | Gornik Zabrze |
| 2011-11-26 | Gornik Zabrze | 4 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2011-03-05 | Gornik Zabrze | 5 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2010-08-14 | Zaglebie Lubin | 1 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2008-05-07 | Gornik Zabrze | 0 - 1 | Zaglebie Lubin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 10 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 83% | 42% |
Gornik Zabrze utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Piast Gliwice | 0 - 3 | Gornik Zabrze |
| 2018-02-28 | Gornik Zabrze | 0 - 0 | Pogon Szczecin |
| 2018-02-25 | Slask Wroclaw | 1 - 1 | Gornik Zabrze |
| 2018-02-19 | Gornik Zabrze | 3 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2018-02-09 | Wisla Plock | 4 - 2 | Gornik Zabrze |
| 2018-01-20 | Gornik Zabrze | 1 - 1 | Austria Wien |
| 2017-12-18 | Gornik Zabrze | 0 - 4 | Cracovia Krakow |
| 2017-12-12 | Arka Gdynia | 1 - 0 | Gornik Zabrze |
| 2017-12-08 | Gornik Zabrze | 1 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-12-03 | Wisla Krakow | 2 - 3 | Gornik Zabrze |
| 2017-11-28 | Gornik Zabrze | 3 - 0 | Chojniczanka |
| 2017-11-24 | Gornik Zabrze | 3 - 1 | Jagiellonia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Zaglebie Lubin utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-02 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2018-02-27 | Sandecja | 0 - 1 | Zaglebie Lubin |
| 2018-02-23 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Arka Gdynia |
| 2018-02-17 | Wisla Plock | 2 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2018-02-09 | Zaglebie Lubin | 2 - 3 | Legia Warszawa |
| 2018-01-29 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Hobro |
| 2017-12-17 | Wisla Krakow | 1 - 2 | Zaglebie Lubin |
| 2017-12-13 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Lech Poznan |
| 2017-12-10 | Pogon Szczecin | 3 - 3 | Zaglebie Lubin |
| 2017-12-02 | Zaglebie Lubin | 4 - 2 | LKS Nieciecza |
| 2017-11-29 | Korona Kielce | 2 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-11-26 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 33% | 25% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 26 | +15 | 51 |
| 2 | Legia Warszawa | 26 | +10 | 48 |
| 3 | Gornik Zabrze | 26 | +12 | 44 |
| 4 | Lech Poznan | 26 | +15 | 43 |
| 5 | Korona Kielce | 26 | +8 | 40 |
| 6 | Wisla Plock | 26 | +2 | 39 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 26 | +5 | 37 |
| 8 | Wisla Krakow | 26 | +3 | 37 |
| 9 | Arka Gdynia | 26 | +4 | 34 |
| 10 | Cracovia Krakow | 26 | -2 | 32 |
| 11 | Slask Wroclaw | 26 | -10 | 29 |
| 12 | Lechia Gdansk | 26 | -8 | 27 |
| 13 | Pogon Szczecin | 26 | -11 | 25 |
| 14 | Piast Gliwice | 26 | -12 | 25 |
| 15 | LKS Nieciecza | 26 | -16 | 25 |
| 16 | Sandecja | 26 | -15 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gornik Zabrze | |
| Zaglebie Lubin | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gornik Zabrze | Zaglebie Lubin |
|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Legia Warszawa | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Gornik Zabrze | - | |
| 4 | Lech Poznan | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Korona Kielce | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Wisla Plock | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Zaglebie Lubin | - | |
| 8 | Wisla Krakow | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Arka Gdynia | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Cracovia Krakow | 0 - 4 | |
| 11 | Slask Wroclaw | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Lechia Gdansk | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Pogon Szczecin | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 14 | Piast Gliwice | 1 - 0 | |
| 15 | LKS Nieciecza | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Sandecja | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Gornik Zabrze | Zaglebie Lubin | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 44 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 26 | 13 |
Liga forma
| Gornik Zabrze | Zaglebie Lubin | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
8 6 |
9
10 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 1 |
3
4 5 |
Liga gólok
| Gornik Zabrze | Zaglebie Lubin | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
37 |
34
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
16 |
12
16 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (208) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (533) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Gornik Zabrze következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Korona Kielce | - | Gornik Zabrze |
| 2018-03-31 | Gornik Zabrze | - | Sandecja |
| 2018-04-03 | Gornik Zabrze | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-07 | Lech Poznan | - | Gornik Zabrze |
| 2018-04-14 | Jagiellonia | - | Gornik Zabrze |
| 2018-04-18 | Legia Warszawa | - | Gornik Zabrze |
Zaglebie Lubin következő 6 mérkőzések
| 2018-03-16 | Piast Gliwice | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-04-02 | Zaglebie Lubin | - | Jagiellonia |
| 2018-04-07 | Cracovia Krakow | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-04-14 | Legia Warszawa | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-04-20 | Zaglebie Lubin | - | Lech Poznan |
| 2018-04-28 | Wisla Plock | - | Zaglebie Lubin |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.29 | 3.39 |
| Valószínűség | 35% | 36% | 29% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.72 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-09 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
